Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Kovacevac kod Mladenovca timetable

tuesday, 14.07.2020.
03:30 03:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:30
arr. 03:33
dep. 03:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 03:36
dep. 03:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 03:40
dep. 03:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 03:41
dep. 03:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 03:45
dep. 03:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 03:47
dep. 03:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 03:55
10.3 km
04:20 04:40 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:20
arr. 04:23
dep. 04:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:26
dep. 04:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:30
dep. 04:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 04:31
dep. 04:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:33
dep. 04:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 04:35
dep. 04:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 04:37
dep. 04:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 04:38
dep. 04:38
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 04:39
dep. 04:39
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 04:40
7.8 km
04:45 05:10 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:48
dep. 04:48
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:58
dep. 04:58
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:02
dep. 05:02
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 05:10
10.3 km
04:50 05:03 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:50
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:03
5.4 km
04:50 05:10 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 05:01
dep. 05:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:05
dep. 05:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:07
dep. 05:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 05:08
dep. 05:08
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 05:09
dep. 05:09
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 05:10
7.8 km
04:50 05:15 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 05:01
dep. 05:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:05
dep. 05:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:07
dep. 05:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 05:15
10.3 km
05:00 05:12 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:03
dep. 05:03
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 05:06
dep. 05:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 05:12
7 km
05:00 05:12 (00:12)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 05:12
7 km
05:16 05:22 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:16
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
7 km
06:00 06:17 (00:17)
Bus stationOaza
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:17
8.5 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationMarici
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Marici
arr. 06:20
7.5 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 06:18
dep. 06:18
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 06:20
7.8 km
06:00 06:25 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 06:25
10.3 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 06:42
7 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:42
7 km
06:40 07:00 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:40
arr. 06:43
dep. 06:43
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:51
dep. 06:51
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:55
dep. 06:55
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:57
dep. 06:57
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 06:58
dep. 06:58
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 07:00
7.8 km
06:50 07:15 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:50
arr. 06:53
dep. 06:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 07:05
dep. 07:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 07:07
dep. 07:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 07:15
10.3 km
08:38 08:44 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:38
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
7 km
08:40 09:05 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:40
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 08:51
dep. 08:51
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 08:53
dep. 08:53
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 08:55
dep. 08:55
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 08:57
dep. 08:57
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 09:05
10.3 km
09:15 09:27 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:18
dep. 09:18
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:21
dep. 09:21
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 09:27
7 km
09:20 09:40 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:20
arr. 09:23
dep. 09:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 09:26
dep. 09:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 09:31
dep. 09:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 09:33
dep. 09:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 09:35
dep. 09:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 09:37
dep. 09:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 09:38
dep. 09:38
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 09:39
dep. 09:39
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 09:40
7.8 km
09:40 09:50 (00:10)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 09:50
7.2 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 10:06
dep. 10:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 10:11
dep. 10:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 10:13
dep. 10:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 10:15
dep. 10:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 10:17
dep. 10:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 10:25
10.3 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:04
dep. 11:04
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 11:12
dep. 11:12
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 11:14
6.2 km
11:00 11:20 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:03
dep. 11:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 11:13
dep. 11:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 11:15
dep. 11:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 11:17
dep. 11:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 11:18
dep. 11:18
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 11:19
dep. 11:19
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 11:20
7.8 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 12:11
dep. 12:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 12:15
dep. 12:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:17
dep. 12:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 12:18
dep. 12:18
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 12:19
dep. 12:19
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 12:20
7.8 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 12:11
dep. 12:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 12:15
dep. 12:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:17
dep. 12:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 12:25
10.3 km
13:00 13:17 (00:17)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:00
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:17
7.1 km
13:20 13:29 (00:09)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 13:24
dep. 13:24
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 13:27
dep. 13:27
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 13:28
dep. 13:28
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 13:29
6.2 km
13:30 13:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 13:42
7 km
13:30 13:43 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:43
5.4 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 13:47
7.1 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 13:41
dep. 13:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 13:45
dep. 13:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:47
dep. 13:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 13:48
dep. 13:48
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 13:49
dep. 13:49
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 13:50
7.8 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 13:41
dep. 13:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 13:45
dep. 13:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:47
dep. 13:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 13:55
10.3 km
14:23 14:29 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 14:23
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
7 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 14:36
dep. 14:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 14:41
dep. 14:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 14:45
dep. 14:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 14:47
dep. 14:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 14:55
10.3 km
15:10 15:27 (00:17)
Bus stationOaza
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:10
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:27
8.5 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 15:42
7 km
15:30 15:43 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
5.4 km
15:30 15:44 (00:14)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 15:40
dep. 15:40
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 15:42
dep. 15:42
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 15:44
6.2 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 15:41
dep. 15:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:55
10.3 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 15:41
dep. 15:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:55
10.3 km
15:40 15:50 (00:10)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 15:50
7.2 km
15:50 16:12 (00:22)
Bus station202
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 15:56
dep. 15:56
1.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 16:00
dep. 16:00
3.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Trafo
arr. 16:01
dep. 16:01
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jovanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Paunovici
arr. 16:03
dep. 16:03
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Stevanovici
arr. 16:04
dep. 16:04
6.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Nova skola - okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Ristici
arr. 16:07
dep. 16:07
8.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisurska
arr. 16:08
dep. 16:08
8.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 16:12
10.4 km
16:30 16:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:33
dep. 16:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 16:36
dep. 16:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 16:41
dep. 16:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 16:45
dep. 16:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 16:47
dep. 16:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 16:55
10.3 km
16:41 16:47 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:41
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
7 km
16:45 16:55 (00:10)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
6 km
17:15 17:29 (00:14)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:19
dep. 17:19
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 17:22
dep. 17:22
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 17:25
dep. 17:25
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 17:27
dep. 17:27
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 17:29
6.2 km
17:20 17:35 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:35
7 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:43
dep. 17:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 17:47
dep. 17:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 17:55
10.3 km
18:30 18:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:33
dep. 18:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 18:42
7 km
18:30 18:42 (00:12)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 18:42
7 km
18:30 18:50 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:33
dep. 18:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 18:43
dep. 18:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 18:45
dep. 18:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 18:47
dep. 18:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 18:48
dep. 18:48
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 18:49
dep. 18:49
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 18:50
7.8 km
19:30 19:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 19:42
7 km
19:30 19:44 (00:14)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 19:40
dep. 19:40
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 19:42
dep. 19:42
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 19:44
6.2 km
19:30 19:47 (00:17)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 19:47
7.1 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 19:41
dep. 19:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 19:45
dep. 19:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 19:47
dep. 19:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 19:48
dep. 19:48
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 19:50
7.8 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 19:41
dep. 19:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 19:45
dep. 19:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 19:47
dep. 19:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 19:55
10.3 km
21:03 21:09 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:03
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:09
7 km
21:20 21:37 (00:17)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 21:37
7.1 km
21:20 21:40 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:23
dep. 21:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 21:26
dep. 21:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 21:30
dep. 21:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 21:31
dep. 21:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 21:33
dep. 21:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 21:38
dep. 21:38
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 21:39
dep. 21:39
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 21:40
7.8 km
21:20 21:45 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:23
dep. 21:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 21:26
dep. 21:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 21:30
dep. 21:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 21:31
dep. 21:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 21:33
dep. 21:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 21:45
10.3 km
23:20 23:45 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 23:20
arr. 23:23
dep. 23:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 23:26
dep. 23:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 23:30
dep. 23:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 23:31
dep. 23:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 23:33
dep. 23:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 23:35
dep. 23:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 23:37
dep. 23:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 23:45
10.3 km

Naselja Mladenovac i Kovacevac kod Mladenovca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.