Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Kovacevac kod Mladenovca timetable

sunday, 23.02.2020.
03:30 03:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:30
arr. 03:33
dep. 03:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 03:36
dep. 03:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 03:40
dep. 03:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 03:41
dep. 03:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 03:45
dep. 03:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 03:47
dep. 03:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 03:55
10.3 km
05:16 05:22 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:16
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
7 km
05:30 05:43 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:30
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:43
5.4 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:33
dep. 05:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 05:36
dep. 05:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 05:41
dep. 05:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:43
dep. 05:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:45
dep. 05:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 05:55
10.3 km
06:10 06:30 (00:20)
Bus stationCot
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:21
dep. 06:21
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:27
dep. 06:27
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 06:28
dep. 06:28
7.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 06:29
dep. 06:29
7.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
arr. 06:30
7.8 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:42
7 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 06:42
7 km
08:38 08:44 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:38
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
7 km
08:40 08:53 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:40
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 08:53
5.4 km
08:40 09:05 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:40
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 08:51
dep. 08:51
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 08:53
dep. 08:53
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 08:55
dep. 08:55
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 08:57
dep. 08:57
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 09:05
10.3 km
09:15 09:27 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:18
dep. 09:18
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:21
dep. 09:21
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 09:27
7 km
09:40 09:50 (00:10)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 09:50
7.2 km
11:10 11:23 (00:13)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:10
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 11:23
5.4 km
11:10 11:35 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:10
arr. 11:13
dep. 11:13
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 11:16
dep. 11:16
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 11:21
dep. 11:21
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 11:27
dep. 11:27
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 11:35
10.3 km
13:10 13:35 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:13
dep. 13:13
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 13:16
dep. 13:16
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 13:21
dep. 13:21
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:23
dep. 13:23
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:27
dep. 13:27
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 13:35
10.3 km
14:23 14:29 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 14:23
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
7 km
14:50 15:15 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:50
arr. 14:53
dep. 14:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 15:01
dep. 15:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:03
dep. 15:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 15:05
dep. 15:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:07
dep. 15:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:15
10.3 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 15:42
7 km
15:40 15:50 (00:10)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 15:50
7.2 km
16:41 16:47 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:41
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
7 km
16:45 16:55 (00:10)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
6 km
17:20 17:32 (00:12)
Bus stationKlisura
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:23
dep. 17:23
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 17:26
dep. 17:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 17:32
7 km
17:20 17:32 (00:12)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 17:32
7 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:43
dep. 17:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 17:47
dep. 17:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 17:55
10.3 km
19:30 19:47 (00:17)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 19:47
7.1 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 19:41
dep. 19:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 19:45
dep. 19:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 19:47
dep. 19:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 19:55
10.3 km
21:03 21:09 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:03
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:09
7 km
21:20 21:45 (00:25)
Bus stationBaraka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:23
dep. 21:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 21:26
dep. 21:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 21:30
dep. 21:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 21:31
dep. 21:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 21:33
dep. 21:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 21:45
10.3 km

Naselja Mladenovac i Kovacevac kod Mladenovca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.