Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Kosmaj planina timetable

thursday, 20.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Mladenovac - Kosmaj planina timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
08:50 09:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 08:59
dep. 08:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:00
dep. 09:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:04
dep. 09:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:06
dep. 09:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:08
dep. 09:08
7.2 km
arr. 09:10
dep. 09:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 09:12
dep. 09:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 09:13
dep. 09:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:15
dep. 09:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 09:21
dep. 09:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 09:22
dep. 09:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 09:24
dep. 09:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 09:25
dep. 09:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 09:26
dep. 09:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 09:28
16.2 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 11:40
dep. 11:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 11:44
dep. 11:44
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 11:46
dep. 11:46
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
arr. 11:50
dep. 11:50
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 11:52
dep. 11:52
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 11:53
dep. 11:53
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 11:55
dep. 11:55
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 11:57
dep. 11:57
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 12:01
dep. 12:01
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 12:02
dep. 12:02
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 12:04
dep. 12:04
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 12:05
dep. 12:05
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 12:06
dep. 12:06
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 12:08
16.2 km
16:50 17:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:58
dep. 16:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:59
dep. 16:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:00
dep. 17:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:04
dep. 17:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:08
dep. 17:08
7.2 km
arr. 17:10
dep. 17:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 17:12
dep. 17:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:15
dep. 17:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 17:17
dep. 17:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 17:21
dep. 17:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 17:22
dep. 17:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 17:24
dep. 17:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 17:26
dep. 17:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 17:28
16.2 km
Mladenovac - Kosmaj planina timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
08:50 09:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 08:59
dep. 08:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:00
dep. 09:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:04
dep. 09:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:06
dep. 09:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:08
dep. 09:08
7.2 km
arr. 09:10
dep. 09:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 09:12
dep. 09:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 09:13
dep. 09:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:15
dep. 09:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 09:21
dep. 09:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 09:22
dep. 09:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 09:24
dep. 09:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 09:25
dep. 09:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 09:26
dep. 09:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 09:28
16.2 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 11:40
dep. 11:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 11:44
dep. 11:44
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 11:46
dep. 11:46
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
arr. 11:50
dep. 11:50
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 11:52
dep. 11:52
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 11:53
dep. 11:53
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 11:55
dep. 11:55
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 11:57
dep. 11:57
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 12:01
dep. 12:01
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 12:02
dep. 12:02
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 12:04
dep. 12:04
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 12:05
dep. 12:05
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 12:06
dep. 12:06
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 12:08
16.2 km
16:50 17:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:58
dep. 16:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:59
dep. 16:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:00
dep. 17:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:04
dep. 17:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:08
dep. 17:08
7.2 km
arr. 17:10
dep. 17:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 17:12
dep. 17:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:15
dep. 17:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 17:17
dep. 17:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 17:21
dep. 17:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 17:22
dep. 17:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 17:24
dep. 17:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 17:26
dep. 17:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 17:28
16.2 km
Mladenovac - Kosmaj planina timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
08:50 09:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 08:59
dep. 08:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:00
dep. 09:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:04
dep. 09:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:06
dep. 09:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:08
dep. 09:08
7.2 km
arr. 09:10
dep. 09:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 09:12
dep. 09:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 09:13
dep. 09:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:15
dep. 09:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 09:21
dep. 09:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 09:22
dep. 09:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 09:24
dep. 09:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 09:25
dep. 09:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 09:26
dep. 09:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 09:28
16.2 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 11:40
dep. 11:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 11:44
dep. 11:44
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 11:46
dep. 11:46
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
arr. 11:50
dep. 11:50
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 11:52
dep. 11:52
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 11:53
dep. 11:53
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 11:55
dep. 11:55
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 11:57
dep. 11:57
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 12:01
dep. 12:01
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 12:02
dep. 12:02
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 12:04
dep. 12:04
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 12:05
dep. 12:05
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 12:06
dep. 12:06
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 12:08
16.2 km
16:50 17:28 (00:38)
Bus stationZlatar
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:58
dep. 16:58
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:59
dep. 16:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:00
dep. 17:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:04
dep. 17:04
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:08
dep. 17:08
7.2 km
arr. 17:10
dep. 17:10
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 17:12
dep. 17:12
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:15
dep. 17:15
10.9 km
Koracica, Grab
arr. 17:17
dep. 17:17
11.4 km
Koracica, Pavlovac
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Koracica, Zmajevac
arr. 17:21
dep. 17:21
12.6 km
Koracica, Kosutica
arr. 17:22
dep. 17:22
13.4 km
Koracica, Lukici
arr. 17:24
dep. 17:24
14.2 km
Koracica, Plandiste
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Kosmaj planina, Borici
arr. 17:26
dep. 17:26
15.2 km
Kosmaj planina, Zlatar
arr. 17:28
16.2 km

Naselja Mladenovac i Kosmaj planina su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 08:50 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.