Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Grocka timetable

monday, 17.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Mladenovac - Grocka timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
13:10 14:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 13:13
dep. 13:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 13:17
dep. 13:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 13:21
dep. 13:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 13:23
dep. 13:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 13:24
dep. 13:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 13:26
dep. 13:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 13:28
dep. 13:28
13.7 km
arr. 13:29
dep. 13:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 13:33
dep. 13:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:36
dep. 13:36
19.1 km
arr. 13:46
dep. 13:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 13:48
dep. 13:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:51
dep. 13:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:56
dep. 13:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:57
dep. 13:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:00
dep. 14:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 14:04
dep. 14:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:09
dep. 14:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:11
dep. 14:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:15
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km
18:45 19:50 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:45
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 18:48
dep. 18:48
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:52
dep. 18:52
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:56
dep. 18:56
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:58
dep. 18:58
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 19:01
dep. 19:01
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
13.7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 19:08
dep. 19:08
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:11
dep. 19:11
19.1 km
arr. 19:21
dep. 19:21
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 19:23
dep. 19:23
27.9 km
Umcari, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:26
dep. 19:26
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:28
dep. 19:28
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:30
dep. 19:30
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:31
dep. 19:31
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:32
dep. 19:32
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:35
dep. 19:35
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 19:39
dep. 19:39
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:44
dep. 19:44
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:46
dep. 19:46
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:50
42.2 km
Mladenovac - Grocka timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
13:10 14:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 13:13
dep. 13:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 13:17
dep. 13:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 13:21
dep. 13:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 13:23
dep. 13:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 13:24
dep. 13:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 13:26
dep. 13:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 13:28
dep. 13:28
13.7 km
arr. 13:29
dep. 13:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 13:33
dep. 13:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:36
dep. 13:36
19.1 km
arr. 13:46
dep. 13:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 13:48
dep. 13:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:51
dep. 13:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:56
dep. 13:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:57
dep. 13:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:00
dep. 14:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 14:04
dep. 14:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:09
dep. 14:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:11
dep. 14:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:15
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km
18:45 19:50 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:45
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 18:48
dep. 18:48
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:52
dep. 18:52
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:56
dep. 18:56
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:58
dep. 18:58
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 19:01
dep. 19:01
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
13.7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 19:08
dep. 19:08
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:11
dep. 19:11
19.1 km
arr. 19:21
dep. 19:21
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 19:23
dep. 19:23
27.9 km
Umcari, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:26
dep. 19:26
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:28
dep. 19:28
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:30
dep. 19:30
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:31
dep. 19:31
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:32
dep. 19:32
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:35
dep. 19:35
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 19:39
dep. 19:39
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:44
dep. 19:44
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:46
dep. 19:46
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:50
42.2 km

Naselja Mladenovac i Grocka su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.