Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Grocka timetable

saturday, 08.08.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km
Mladenovac - Grocka timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km
Mladenovac - Grocka timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km
Mladenovac - Grocka timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
07:40 08:45 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
dep. 08:03
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:18
dep. 08:18
27.9 km
Umcari, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:21
dep. 08:21
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:23
dep. 08:23
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:30
dep. 08:30
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 08:34
dep. 08:34
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:41
dep. 08:41
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
42.2 km
16:10 17:15 (01:05)
Bus stationSumadinska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
dep. 16:33
16.3 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
19.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
26.7 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:48
dep. 16:48
27.9 km
Umcari, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
28.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:51
dep. 16:51
29.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:53
dep. 16:53
30.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
31.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:56
dep. 16:56
32.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
32.6 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
34.2 km
Brestovik, Institut
arr. 17:04
dep. 17:04
36.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:09
dep. 17:09
39.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:11
dep. 17:11
40.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:15
42.2 km

Naselja Mladenovac i Grocka su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.