Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Grocka timetable

thursday, 15.11.2018.
07:40 08:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 07:42
dep. 07:42
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 07:45
dep. 07:45
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 07:52
dep. 07:52
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
15.8 km
arr. 08:11
dep. 08:11
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:13
dep. 08:13
24.6 km
Umcari, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:18
dep. 08:18
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:20
dep. 08:20
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:21
dep. 08:21
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:25
dep. 08:25
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:29
dep. 08:29
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:34
dep. 08:34
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:36
dep. 08:36
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:40
38.9 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:12
dep. 13:12
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 13:15
dep. 13:15
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 13:22
dep. 13:22
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:31
dep. 13:31
15.8 km
arr. 13:41
dep. 13:41
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 13:43
dep. 13:43
24.6 km
Umcari, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:46
dep. 13:46
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:48
dep. 13:48
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:50
dep. 13:50
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:51
dep. 13:51
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:55
dep. 13:55
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 13:59
dep. 13:59
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:04
dep. 14:04
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:06
dep. 14:06
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:10
38.9 km
16:10 17:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 16:12
dep. 16:12
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 16:15
dep. 16:15
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 16:22
dep. 16:22
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:31
dep. 16:31
15.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:43
dep. 16:43
24.6 km
Umcari, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:48
dep. 16:48
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:50
dep. 16:50
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:51
dep. 16:51
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:52
dep. 16:52
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:55
dep. 16:55
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 16:59
dep. 16:59
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:06
dep. 17:06
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:10
38.9 km
18:45 19:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:45
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 18:47
dep. 18:47
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 18:50
dep. 18:50
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 18:57
dep. 18:57
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
15.8 km
arr. 19:16
dep. 19:16
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 19:18
dep. 19:18
24.6 km
Umcari, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:21
dep. 19:21
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:23
dep. 19:23
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:25
dep. 19:25
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:26
dep. 19:26
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:27
dep. 19:27
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:30
dep. 19:30
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:34
dep. 19:34
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:39
dep. 19:39
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:41
dep. 19:41
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:45
38.9 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
07:40 08:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 07:42
dep. 07:42
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 07:45
dep. 07:45
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 07:52
dep. 07:52
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
15.8 km
arr. 08:11
dep. 08:11
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:13
dep. 08:13
24.6 km
Umcari, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:18
dep. 08:18
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:20
dep. 08:20
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:21
dep. 08:21
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 08:25
dep. 08:25
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:29
dep. 08:29
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:34
dep. 08:34
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:36
dep. 08:36
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:40
38.9 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:12
dep. 13:12
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 13:15
dep. 13:15
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 13:22
dep. 13:22
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 13:31
dep. 13:31
15.8 km
arr. 13:41
dep. 13:41
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 13:43
dep. 13:43
24.6 km
Umcari, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:46
dep. 13:46
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:48
dep. 13:48
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:50
dep. 13:50
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:51
dep. 13:51
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:55
dep. 13:55
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 13:59
dep. 13:59
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:04
dep. 14:04
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:06
dep. 14:06
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:10
38.9 km
16:10 17:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 16:12
dep. 16:12
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 16:15
dep. 16:15
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 16:22
dep. 16:22
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:31
dep. 16:31
15.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:43
dep. 16:43
24.6 km
Umcari, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:48
dep. 16:48
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:50
dep. 16:50
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:51
dep. 16:51
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:52
dep. 16:52
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:55
dep. 16:55
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 16:59
dep. 16:59
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:06
dep. 17:06
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:10
38.9 km
18:45 19:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:45
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 18:47
dep. 18:47
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 18:50
dep. 18:50
3.3 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 18:57
dep. 18:57
7.1 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
15.8 km
arr. 19:16
dep. 19:16
23.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 19:18
dep. 19:18
24.6 km
Umcari, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
25.1 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:21
dep. 19:21
26.5 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:23
dep. 19:23
27.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:25
dep. 19:25
28.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:26
dep. 19:26
28.9 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:27
dep. 19:27
29.3 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:30
dep. 19:30
30.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:34
dep. 19:34
33.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
34.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:39
dep. 19:39
35.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:41
dep. 19:41
36.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:45
38.9 km

Naselja Mladenovac i Grocka su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.