Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Arandelovac timetable

wednesday, 24.04.2024.
04:30 05:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:30
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:40
dep. 04:40
9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
16 km
Arandelovac, Bus station
arr. 05:00
24 km
07:10 07:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:10
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:40
24 km
08:10 08:50 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.02.2025.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:10
Arandelovac, Bus station
arr. 08:50
24.8 km
08:48 09:20 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:48
Meduluzje, Karaula
arr. 08:55
dep. 08:55
4.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:01
dep. 09:01
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:05
dep. 09:05
13.8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
17.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:11
dep. 09:11
19.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 09:14
dep. 09:14
23.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 09:17
dep. 09:17
23.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:20
24.8 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2025.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
20 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:30
25 km
12:45 13:21 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 22.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:45
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:21
24 km
12:50 13:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:50
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
17 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:20
25 km
14:10 14:42 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:10
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
dep. 14:23
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
17.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:42
24.8 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:30
25 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Banja kod Arandelovca, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:00
30 km
17:10 17:48 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2027.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:10
Meduluzje, Karaula
arr. 17:22
dep. 17:22
4.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:28
dep. 17:28
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 17:32
dep. 17:32
13.8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
17.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 17:39
dep. 17:39
19.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 17:45
dep. 17:45
23.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:48
24.8 km
17:50 18:28 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:50
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
17 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
25 km
18:48 19:20 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:48
Meduluzje, Karaula
arr. 18:55
dep. 18:55
4.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:01
dep. 19:01
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 19:05
dep. 19:05
13.8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
17.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 19:11
dep. 19:11
19.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:14
dep. 19:14
23.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:17
dep. 19:17
23.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:20
24.8 km
19:50 20:28 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:50
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 20:08
dep. 20:08
13 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
17 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:17
dep. 20:17
20 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:28
25 km
20:48 21:20 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:48
Meduluzje, Karaula
arr. 20:55
dep. 20:55
4.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 21:05
dep. 21:05
13.8 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
17.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 21:11
dep. 21:11
19.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 21:14
dep. 21:14
23.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 21:17
dep. 21:17
23.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:20
24.8 km

Naselja Mladenovac i Arandelovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:48 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Mladenovac - Arandelovac iznosi od 2,56 EUR do 2,86 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.