Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mladenovac - Americ timetable

friday, 03.07.2020.
05:05 05:48 (00:43)
Bus stationVrbica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:05
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 05:09
dep. 05:09
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 05:13
dep. 05:13
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 05:14
dep. 05:14
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 05:17
dep. 05:17
5.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 05:19
dep. 05:19
5.9 km
Americ, Limar
arr. 05:23
dep. 05:23
7.2 km
Americ, Bakcine
arr. 05:25
dep. 05:25
7.7 km
Americ, Zojina kapija
arr. 05:27
dep. 05:27
8.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 05:29
dep. 05:29
9.1 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 05:32
dep. 05:32
9.5 km
Americ, Trafo stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
9.9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 05:38
dep. 05:38
10.6 km
Americ, Crkva
arr. 05:40
dep. 05:40
11.3 km
Americ, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
12.8 km
Americ, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
13.3 km
Americ, Grobic
arr. 05:46
dep. 05:46
13.6 km
Americ, Vrbica
arr. 05:48
14 km
06:00 06:43 (00:43)
Bus stationVrbica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 06:09
dep. 06:09
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.9 km
Americ, Limar
arr. 06:18
dep. 06:18
7.2 km
Americ, Bakcine
arr. 06:20
dep. 06:20
7.7 km
Americ, Zojina kapija
arr. 06:22
dep. 06:22
8.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.1 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Americ, Trafo stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
9.9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Americ, Crkva
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Americ, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
12.8 km
Americ, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Americ, Grobic
arr. 06:41
dep. 06:41
13.6 km
Americ, Vrbica
arr. 06:43
14 km
09:00 09:43 (00:43)
Bus stationVrbica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 09:04
dep. 09:04
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 09:08
dep. 09:08
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 09:09
dep. 09:09
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 09:12
dep. 09:12
5.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 09:14
dep. 09:14
5.9 km
Americ, Limar
arr. 09:18
dep. 09:18
7.2 km
Americ, Bakcine
arr. 09:20
dep. 09:20
7.7 km
Americ, Zojina kapija
arr. 09:22
dep. 09:22
8.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 09:24
dep. 09:24
9.1 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 09:27
dep. 09:27
9.5 km
Americ, Trafo stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
9.9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 09:33
dep. 09:33
10.6 km
Americ, Crkva
arr. 09:35
dep. 09:35
11.3 km
Americ, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
12.8 km
Americ, Skola
arr. 09:40
dep. 09:40
13.3 km
Americ, Grobic
arr. 09:41
dep. 09:41
13.6 km
Americ, Vrbica
arr. 09:43
14 km
11:30 12:12 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 11:34
dep. 11:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 11:38
dep. 11:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 11:47
dep. 11:47
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 11:49
dep. 11:49
7.2 km
Americ, Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
7.5 km
Americ, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Americ, Crkva
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 12:03
dep. 12:03
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 12:06
dep. 12:06
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 12:08
dep. 12:08
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 12:10
dep. 12:10
13.2 km
Americ, Limar
arr. 12:12
13.7 km
13:20 14:02 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:24
dep. 13:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 13:28
dep. 13:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 13:29
dep. 13:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:32
dep. 13:32
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 13:37
dep. 13:37
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 13:39
dep. 13:39
7.2 km
Americ, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
7.5 km
Americ, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Americ, Crkva
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 13:47
dep. 13:47
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 13:53
dep. 13:53
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 13:56
dep. 13:56
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 13:58
dep. 13:58
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 14:00
dep. 14:00
13.2 km
Americ, Limar
arr. 14:02
13.7 km
15:30 16:12 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 15:38
dep. 15:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 15:39
dep. 15:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:42
dep. 15:42
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 15:49
dep. 15:49
7.2 km
Americ, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Americ, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Americ, Crkva
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 15:57
dep. 15:57
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 16:03
dep. 16:03
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 16:08
dep. 16:08
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Americ, Limar
arr. 16:12
13.7 km
17:20 18:02 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 17:24
dep. 17:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 17:28
dep. 17:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 17:29
dep. 17:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 17:37
dep. 17:37
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 17:39
dep. 17:39
7.2 km
Americ, Skola
arr. 17:40
dep. 17:40
7.5 km
Americ, 1
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Americ, Crkva
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 17:47
dep. 17:47
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 17:53
dep. 17:53
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 17:56
dep. 17:56
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 17:58
dep. 17:58
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 18:00
dep. 18:00
13.2 km
Americ, Limar
arr. 18:02
13.7 km
19:10 19:52 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 19:14
dep. 19:14
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 19:18
dep. 19:18
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 19:22
dep. 19:22
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 19:27
dep. 19:27
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 19:29
dep. 19:29
7.2 km
Americ, Skola
arr. 19:30
dep. 19:30
7.5 km
Americ, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Americ, Crkva
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 19:37
dep. 19:37
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 19:40
dep. 19:40
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 19:43
dep. 19:43
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 19:48
dep. 19:48
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 19:50
dep. 19:50
13.2 km
Americ, Limar
arr. 19:52
13.7 km
21:20 22:02 (00:42)
Bus stationLimar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 21:24
dep. 21:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 21:28
dep. 21:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 21:29
dep. 21:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 21:32
dep. 21:32
5.2 km
Americ, Vrbica
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Americ, Grobic
arr. 21:39
dep. 21:39
7.2 km
Americ, Skola
arr. 21:40
dep. 21:40
7.5 km
Americ, 1
arr. 21:42
dep. 21:42
8 km
Americ, Crkva
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Americ, Zojina kapija
arr. 21:47
dep. 21:47
10.3 km
Americ, Trafo stanica
arr. 21:50
dep. 21:50
11 km
Americ, 2 - okretnica
arr. 21:53
dep. 21:53
11.4 km
Americ, Trafo stanica
arr. 21:56
dep. 21:56
11.8 km
Americ, Zojina kapija
arr. 21:58
dep. 21:58
12.5 km
Americ, Bakcine
arr. 22:00
dep. 22:00
13.2 km
Americ, Limar
arr. 22:02
13.7 km

Naselja Mladenovac i Americ su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.