Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mirosevce - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:55 05:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 04:55
Todorovce
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Donja Bunusa
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Radonjica
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Palikuca
arr. 05:13
dep. 05:13
11 km
Gornja Jajina
arr. 05:14
dep. 05:14
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:19
dep. 05:19
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:22
dep. 05:22
18 km
Leskovac, Posta
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:27
dep. 05:27
20 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 05:35
dep. 05:35
20.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:40
21 km
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 05:55
Todorovce
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
Donja Bunusa
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Radonjica
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Palikuca
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Gornja Jajina
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Leskovac, Posta
arr. 06:24
dep. 06:24
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
21 km
07:10 07:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 07:10
Todorovce
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Donja Bunusa
arr. 07:19
dep. 07:19
5 km
Radonjica
arr. 07:21
dep. 07:21
6 km
Palikuca
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Gornja Jajina
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 07:37
dep. 07:37
18 km
Leskovac, Posta
arr. 07:39
dep. 07:39
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:45
21 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 07:10
Todorovce
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Zabljane
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Vucje
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
11.5 km
Strojkovce, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
12.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
14 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Presecina, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Presecina, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
17 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
17.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
18 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
22 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:48
dep. 07:48
23.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:49
dep. 07:49
24 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
25 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:51
dep. 07:51
25.5 km
Leskovac, SUP
arr. 07:53
dep. 07:53
26 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
27 km
07:40 08:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 07:40
Todorovce
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Zabljane
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Vucje
arr. 07:55
dep. 08:05
8 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Strojkovce, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
11.5 km
Strojkovce, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
12 km
Strojkovce, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
13 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:15
dep. 08:15
14 km
Presecina, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
14.5 km
Presecina, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
16 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:18
dep. 08:18
17 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:25
dep. 08:25
20 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:29
dep. 08:29
21.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:31
dep. 08:31
22.5 km
Leskovac, SUP
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
25 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 08:45
Todorovce
arr. 08:50
dep. 08:50
3 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:53
dep. 08:53
5 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Zabljane
arr. 08:57
dep. 08:57
7 km
Vucje
arr. 09:00
dep. 09:00
9 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
11.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
12.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
13 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
14 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
15 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
16 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
17 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
17.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
18 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
23.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
24 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
25.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
26 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
28 km
09:10 09:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 09:10
Todorovce
arr. 09:15
dep. 09:15
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 09:17
dep. 09:17
4 km
Donja Bunusa
arr. 09:19
dep. 09:19
5 km
Radonjica
arr. 09:21
dep. 09:21
6 km
Palikuca
arr. 09:28
dep. 09:28
11 km
Gornja Jajina
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 09:33
dep. 09:33
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 09:35
dep. 09:35
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Leskovac, Posta
arr. 09:39
dep. 09:39
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:42
dep. 09:42
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
21 km
10:05 11:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 10:05
Todorovce
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 10:20
dep. 10:20
5 km
Zabljane
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Vucje
arr. 10:30
dep. 10:30
8 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
11 km
Strojkovce, 3
arr. 10:36
dep. 10:36
11.5 km
Strojkovce, 2
arr. 10:37
dep. 10:37
12 km
Strojkovce, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
13 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Presecina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
14.5 km
Presecina, 1
arr. 10:41
dep. 10:41
15 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
17 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:54
dep. 10:54
21.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:56
dep. 10:56
22.5 km
Leskovac, SUP
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
25 km
11:20 11:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 11:20
Todorovce
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Donja Bunusa
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Radonjica
arr. 11:31
dep. 11:31
6 km
Palikuca
arr. 11:38
dep. 11:38
11 km
Gornja Jajina
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 11:44
dep. 11:44
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Leskovac, Posta
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:55
21 km
11:55 12:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 11:55
Todorovce
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Donja Bunusa
arr. 12:04
dep. 12:04
5 km
Radonjica
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Palikuca
arr. 12:13
dep. 12:13
11 km
Gornja Jajina
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Leskovac, Posta
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:30
21 km
12:50 14:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 12:50
Todorovce
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Donja Bunusa
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Radonjica
arr. 13:02
dep. 13:02
6 km
Palikuca
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Gornja Jajina
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 13:13
dep. 13:13
14 km
Donja Jajina, 2
arr. 13:14
dep. 13:14
14.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Leskovac, Posta
arr. 13:18
dep. 13:18
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
20 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 14:10
20.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:15
21 km
14:10 15:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 14:10
Todorovce
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Donja Bunusa
arr. 14:19
dep. 14:19
5 km
Radonjica
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Palikuca
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Gornja Jajina
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Leskovac, Posta
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
20 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 14:50
dep. 15:05
20.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:15
21 km
15:25 16:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 15:25
Todorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Donja Bunusa
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Radonjica
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Palikuca
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Gornja Jajina
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Donja Jajina, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Leskovac, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:00
21 km
15:55 16:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 15:55
Todorovce
arr. 16:00
dep. 16:00
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Donja Bunusa
arr. 16:04
dep. 16:04
5 km
Radonjica
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Palikuca
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Gornja Jajina
arr. 16:14
dep. 16:14
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Leskovac, Posta
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:27
dep. 16:27
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:30
21 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 17:00
Todorovce
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Zabljane
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Vucje
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Strojkovce, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
11.5 km
Strojkovce, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
12 km
Strojkovce, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Presecina, 2
arr. 17:26
dep. 17:26
14.5 km
Presecina, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
16 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
17 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:38
dep. 17:38
21 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:39
dep. 17:39
21.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:40
dep. 17:40
22 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:41
dep. 17:41
22.5 km
Leskovac, SUP
arr. 17:43
dep. 17:43
23 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
25 km
18:10 18:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 18:10
Todorovce
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Donja Bunusa
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Radonjica
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Palikuca
arr. 18:28
dep. 18:28
11 km
Gornja Jajina
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 18:33
dep. 18:33
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 18:37
dep. 18:37
18 km
Leskovac, Posta
arr. 18:39
dep. 18:39
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:45
21 km
19:20 19:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 19:20
Todorovce
arr. 19:25
dep. 19:25
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Donja Bunusa
arr. 19:29
dep. 19:29
5 km
Radonjica
arr. 19:31
dep. 19:31
6 km
Palikuca
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Gornja Jajina
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 19:44
dep. 19:44
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 19:47
dep. 19:47
18 km
Leskovac, Posta
arr. 19:49
dep. 19:49
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:55
21 km
21:00 22:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mirosevce
dep. 21:00
Todorovce
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Bunuski Cifluk
arr. 21:07
dep. 21:07
4 km
Donja Bunusa
arr. 21:09
dep. 21:09
5 km
Radonjica
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Palikuca
arr. 21:18
dep. 21:18
11 km
Gornja Jajina
arr. 21:19
dep. 21:19
12 km
Donja Jajina, 3
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Donja Jajina, 2
arr. 21:24
dep. 21:24
16 km
Donja Jajina, 1
arr. 21:25
dep. 21:25
17 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 21:27
dep. 21:27
18 km
Leskovac, Posta
arr. 21:29
dep. 21:29
19 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 21:32
dep. 21:32
20 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 21:40
dep. 22:10
20.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:15
21 km

Naselja Mirosevce i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mirosevce je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.