Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milutovac - Trstenik timetable

sunday, 21.07.2019.
06:04 06:40 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 06:04
Milutovac, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Milutovac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Velika Drenova
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
22 km
09:54 10:30 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 09:54
Milutovac, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
1 km
Milutovac, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 10:01
dep. 10:01
5 km
Velika Drenova
arr. 10:06
dep. 10:06
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
22 km
17:54 18:30 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 17:54
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
15 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
22 km
17:54 18:30 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 17:54
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
15 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
22 km
Milutovac - Trstenik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:30 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 05:50
Milutovac, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Milutovac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Velika Drenova
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Bogdanje, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Trstenik, Most
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
22 km
06:04 06:40 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 06:04
Milutovac, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Milutovac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Velika Drenova
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
22 km
07:45 08:25 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 07:45
Milutovac, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Milutovac, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Velika Drenova
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Bogdanje, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Trstenik, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:25
22 km
09:54 10:30 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 09:54
Milutovac, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
1 km
Milutovac, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 10:01
dep. 10:01
5 km
Velika Drenova
arr. 10:06
dep. 10:06
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
22 km
11:20 12:40 (01:20)
Orlovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, Orlovac
dep. 11:20
Milutovac, 3
arr. 11:50
dep. 11:50
8.5 km
Poljna
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Milutovac, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Milutovac, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
11 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
13.5 km
Velika Drenova
arr. 12:05
dep. 12:05
16.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
20.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
21.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
23.5 km
Bogdanje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
25 km
Bogdanje, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
26.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:30
dep. 12:30
28.5 km
Trstenik, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:40
30.5 km
14:10 15:00 (00:50)
Orlovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, Orlovac
dep. 14:10
Milutovac, 3
arr. 14:20
dep. 14:20
8.5 km
Poljna
arr. 14:15
dep. 14:15
5.5 km
Milutovac, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
9.5 km
Milutovac, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
13.5 km
Velika Drenova
arr. 14:35
dep. 14:35
16.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
20.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
21.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:46
dep. 14:46
23.5 km
Bogdanje, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Bogdanje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
26.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
28.5 km
Trstenik, Most
arr. 14:58
dep. 14:58
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:00
30.5 km
17:54 18:30 (00:36)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 17:54
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
15 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
22 km
18:45 19:35 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 3
dep. 18:45
Milutovac, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Milutovac, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
2.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
4.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Velika Drenova
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
13 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:11
dep. 19:11
15 km
Bogdanje, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
16.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
18 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
20 km
Trstenik, Most
arr. 19:30
dep. 19:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:35
22 km

Naselja Milutovac i Trstenik su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milutovac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.