Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milosevac kod Velike Plane - Smederevo timetable

monday, 17.02.2020.
04:29 05:43 (01:14)
Crni VirStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 04:29
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 04:33
dep. 04:33
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Čombe
arr. 04:35
dep. 04:35
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:37
dep. 04:37
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:39
dep. 04:39
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:42
dep. 04:42
9 km
Saraorci, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:46
dep. 04:46
12 km
Lugavcina, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
15 km
Lugavcina
arr. 04:51
dep. 04:51
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:53
dep. 04:53
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
24 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
26 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
32 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
40 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
42 km
05:22 06:30 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 05:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Saraorci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Lugavcina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
15 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
24 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
26 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
32 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
40 km
05:27 06:38 (01:11)
Crni VirJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 05:27
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:33
dep. 05:33
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Saraorci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
24 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
32 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
38 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
40 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
43 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
45 km
05:50 06:58 (01:08)
Crni VirJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 05:50
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
20 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
25 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
32 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
37 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
38 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
40 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
43 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
45 km
06:23 07:30 (01:07)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 06:23
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:25
dep. 06:25
1 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Saraorci, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:46
dep. 06:46
14 km
Lugavcina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Lugavcina
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
23 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Mala Krsna
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:07
dep. 07:07
26 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:16
dep. 07:16
31 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:17
dep. 07:17
32 km
Radinac, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:20
dep. 07:20
34 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:21
dep. 07:21
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:25
dep. 07:25
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
40 km
07:07 08:15 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 07:07
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:19
dep. 07:19
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Saraorci, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
12 km
Lugavcina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
24 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
26 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
32 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
40 km
08:43 09:50 (01:07)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 08:43
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
8 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:58
dep. 08:58
9 km
Saraorci, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
14 km
Lugavcina, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
15 km
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
23 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
24 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
26 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
31 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
32 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
34 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
40 km
09:07 10:15 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 09:07
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:17
dep. 09:17
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:22
dep. 09:22
9 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:27
dep. 09:27
12 km
Lugavcina, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
15 km
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
24 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
26 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
32 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
40 km
10:23 11:30 (01:07)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 10:23
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:25
dep. 10:25
1 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:30
dep. 10:30
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:33
dep. 10:33
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
14 km
Lugavcina, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
24 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
26 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
28 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
31 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
32 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
34 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
40 km
11:52 13:10 (01:18)
Crni VirJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 11:52
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
15 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
25 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
32 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
37 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
38 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
43 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
45 km
12:07 13:15 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 12:07
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Saraorci, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Lugavcina, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
24 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
26 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
32 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
40 km
12:20 13:15 (00:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
dep. 12:20
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 12:24
dep. 12:25
4 km
Saraorci, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
5 km
Lugavcina, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
7 km
Osipaonica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
12 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
16 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
20 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
24 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
26 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
30 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
34 km
13:22 14:30 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 13:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Saraorci, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
12 km
Lugavcina, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
24 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
26 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
32 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
40 km
13:23 14:30 (01:07)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 13:23
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 13:29
dep. 13:29
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Saraorci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:41
dep. 13:41
14 km
Lugavcina, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
22 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
23 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
24 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
31 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
32 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
34 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
40 km
15:22 16:30 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 15:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Saraorci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Lugavcina, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
15 km
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
24 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
26 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
40 km
15:48 16:58 (01:10)
Crni VirJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 15:48
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
9 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
15 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
20 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
24 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
25 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
32 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
33 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
37 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
38 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
40 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
43 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
45 km
16:22 17:30 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 16:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:32
dep. 16:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:37
dep. 16:37
9 km
Saraorci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Lugavcina, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
15 km
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
24 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
26 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
32 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
40 km
16:52 18:07 (01:15)
Crni VirJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 16:52
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
9 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
12 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
15 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
20 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
25 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
32 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
33 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
37 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
38 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
40 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
43 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
45 km
17:22 18:30 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 17:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:34
dep. 17:34
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:37
dep. 17:37
9 km
Saraorci, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
12 km
Lugavcina, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
15 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
24 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
26 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
32 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
40 km
20:52 22:00 (01:08)
Crni VirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
dep. 20:52
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:04
dep. 21:04
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:07
dep. 21:07
9 km
Saraorci, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:12
dep. 21:12
12 km
Lugavcina, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
15 km
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
16 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
22 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
24 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
25 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
26 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
27 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
30 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
31.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
32 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
33 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
33.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
34.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
36 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
37 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
38 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
38.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
39 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
40 km

Naselja Milosevac kod Velike Plane i Smederevo su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milosevac kod Velike Plane je u 04:29 h, dok je poslednji polazak u 20:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.