Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milosevac kod Sapca - Sabac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:40 06:30 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 05:40
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Desic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Grusic, 4
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Grusic, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Grusic, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 05:59
dep. 05:59
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 06:03
dep. 06:03
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 06:04
dep. 06:04
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 06:05
dep. 06:05
12.9 km
Varna, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 06:10
dep. 06:10
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:14
dep. 06:14
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Sabac, Čavić
arr. 06:24
dep. 06:24
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:25
dep. 06:25
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:26
dep. 06:26
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
25 km
06:20 07:10 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 06:20
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Desic, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Grusic, 4
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Grusic, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Grusic, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 06:39
dep. 06:39
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 06:43
dep. 06:43
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 06:44
dep. 06:44
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Varna, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:53
dep. 06:53
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:54
dep. 06:54
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:59
dep. 06:59
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:00
dep. 07:00
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:02
dep. 07:02
21 km
Sabac, Čavić
arr. 07:04
dep. 07:04
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 07:05
dep. 07:05
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:06
dep. 07:06
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
25 km
07:20 08:10 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 07:20
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Desic, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Grusic, 4
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Grusic, 3
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Grusic, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 07:39
dep. 07:39
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 07:43
dep. 07:43
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 07:44
dep. 07:44
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 07:45
dep. 07:45
12.9 km
Varna, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 07:50
dep. 07:50
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 07:53
dep. 07:53
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 07:54
dep. 07:54
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:56
dep. 07:56
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:59
dep. 07:59
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:00
dep. 08:00
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:02
dep. 08:02
21 km
Sabac, Čavić
arr. 08:04
dep. 08:04
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:05
dep. 08:05
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:06
dep. 08:06
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:08
dep. 08:08
24 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
25 km
11:40 12:30 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 11:40
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Desic, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Grusic, 4
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Grusic, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
4 km
Grusic, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 11:57
dep. 11:57
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 11:59
dep. 11:59
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 12:03
dep. 12:03
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 12:04
dep. 12:04
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 12:05
dep. 12:05
12.9 km
Varna, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 12:10
dep. 12:10
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:14
dep. 12:14
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:16
dep. 12:16
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:19
dep. 12:19
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:22
dep. 12:22
21 km
Sabac, Čavić
arr. 12:24
dep. 12:24
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:25
dep. 12:25
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:26
dep. 12:26
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:28
dep. 12:28
24 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
25 km
14:05 14:55 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 14:05
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Desic, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Grusic, 4
arr. 14:11
dep. 14:11
3.5 km
Grusic, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Grusic, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 14:24
dep. 14:24
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 14:30
dep. 14:30
12.9 km
Varna, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 14:35
dep. 14:35
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:39
dep. 14:39
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:41
dep. 14:41
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:44
dep. 14:44
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:47
dep. 14:47
21 km
Sabac, Čavić
arr. 14:49
dep. 14:49
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 14:50
dep. 14:50
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:51
dep. 14:51
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
24 km
Sabac, Bus station
arr. 14:55
25 km
16:20 17:10 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 16:20
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Desic, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Grusic, 4
arr. 16:26
dep. 16:26
3.5 km
Grusic, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
4 km
Grusic, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 16:37
dep. 16:37
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 16:39
dep. 16:39
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 16:43
dep. 16:43
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 16:44
dep. 16:44
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 16:45
dep. 16:45
12.9 km
Varna, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 16:53
dep. 16:53
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:54
dep. 16:54
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:56
dep. 16:56
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:59
dep. 16:59
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:02
dep. 17:02
21 km
Sabac, Čavić
arr. 17:04
dep. 17:04
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 17:05
dep. 17:05
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:06
dep. 17:06
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:08
dep. 17:08
24 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
25 km
20:30 21:20 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Sapca, Centar
dep. 20:30
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Desic, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
3 km
Grusic, 4
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Grusic, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Grusic, Center
arr. 20:39
dep. 20:39
5 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 20:49
dep. 20:49
9.8 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
11 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 20:53
dep. 20:53
11.8 km
Varna, Tabarka
arr. 20:54
dep. 20:54
12.3 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 20:55
dep. 20:55
12.9 km
Varna, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
14 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 21:00
dep. 21:00
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 21:03
dep. 21:03
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 21:04
dep. 21:04
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 21:06
dep. 21:06
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:09
dep. 21:09
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:10
dep. 21:10
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:12
dep. 21:12
21 km
Sabac, Čavić
arr. 21:14
dep. 21:14
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 21:15
dep. 21:15
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 21:16
dep. 21:16
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
24 km
Sabac, Bus station
arr. 21:20
25 km

Naselja Milosevac kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milosevac kod Sapca je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.