Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mijajlovac - Trstenik timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 06:00
Mijajlovac, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Bogdanje, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
23 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
25 km
06:06 06:25 (00:19)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 1
dep. 06:06
Mijajlovac, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
-1.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Bogdanje, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Bogdanje, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
10.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
12.5 km
Trstenik, Most
arr. 06:22
dep. 06:22
13.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
14.5 km
07:10 07:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 07:10
Mijajlovac, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 07:30
dep. 07:30
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Bogdanje, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Trstenik, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:50
25 km
12:10 12:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 12:10
Mijajlovac, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 12:37
dep. 12:37
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Bogdanje, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:48
dep. 12:48
23 km
Trstenik, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:50
25 km
14:05 14:45 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 14:05
Mijajlovac, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 14:25
dep. 14:25
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:35
dep. 14:35
18 km
Bogdanje, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
23 km
Trstenik, Most
arr. 14:44
dep. 14:44
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
25 km
15:50 16:30 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 15:50
Mijajlovac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 16:10
dep. 16:10
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Bogdanje, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:28
dep. 16:28
23 km
Trstenik, Most
arr. 16:29
dep. 16:29
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:30
25 km
Mijajlovac - Trstenik timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 06:00
Mijajlovac, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Bogdanje, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
23 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
25 km
06:06 06:25 (00:19)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 1
dep. 06:06
Mijajlovac, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
-1.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Bogdanje, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Bogdanje, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
10.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
12.5 km
Trstenik, Most
arr. 06:22
dep. 06:22
13.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
14.5 km
07:10 07:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 07:10
Mijajlovac, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 07:30
dep. 07:30
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Bogdanje, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Trstenik, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:50
25 km
12:10 12:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 12:10
Mijajlovac, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 12:37
dep. 12:37
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Bogdanje, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:48
dep. 12:48
23 km
Trstenik, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:50
25 km
14:05 14:45 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 14:05
Mijajlovac, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 14:25
dep. 14:25
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:35
dep. 14:35
18 km
Bogdanje, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
23 km
Trstenik, Most
arr. 14:44
dep. 14:44
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
25 km
15:50 16:30 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mijajlovac, 2
dep. 15:50
Mijajlovac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
14.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 16:10
dep. 16:10
11.5 km
Rujisnik, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Bogdanje, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:28
dep. 16:28
23 km
Trstenik, Most
arr. 16:29
dep. 16:29
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:30
25 km

Naselja Mijajlovac i Trstenik su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mijajlovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.