Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Metikos - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:35 05:55 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 05:35
Metikos, Vujanci
arr. 05:38
dep. 05:38
0.7 km
Metikos
arr. 05:40
dep. 05:40
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 05:42
dep. 05:42
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 05:43
dep. 05:43
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:50
dep. 05:50
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:53
dep. 05:53
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:55
7.3 km
06:35 06:55 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 06:35
Metikos, Vujanci
arr. 06:38
dep. 06:38
0.7 km
Metikos
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 06:42
dep. 06:42
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:47
dep. 06:47
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:50
dep. 06:50
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:53
dep. 06:53
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:55
7.3 km
06:44 06:50 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 06:44
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:45
dep. 06:45
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:46
dep. 06:46
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:48
dep. 06:48
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:50
5.1 km
11:35 11:55 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 11:35
Metikos, Vujanci
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Metikos
arr. 11:40
dep. 11:40
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 11:42
dep. 11:42
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 11:43
dep. 11:43
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 11:47
dep. 11:47
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:50
dep. 11:50
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:53
dep. 11:53
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:55
7.3 km
11:54 12:00 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 11:54
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:56
dep. 11:56
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:58
dep. 11:58
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
5.1 km
13:24 13:30 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 13:24
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:25
dep. 13:25
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:26
dep. 13:26
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:28
dep. 13:28
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:30
5.1 km
13:35 13:55 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 13:35
Metikos, Vujanci
arr. 13:38
dep. 13:38
0.7 km
Metikos
arr. 13:40
dep. 13:40
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 13:42
dep. 13:42
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 13:43
dep. 13:43
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:45
dep. 13:45
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:47
dep. 13:47
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:50
dep. 13:50
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:53
dep. 13:53
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:55
7.3 km
15:45 16:05 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 15:45
Metikos, Vujanci
arr. 15:48
dep. 15:48
0.7 km
Metikos
arr. 15:50
dep. 15:50
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 15:52
dep. 15:52
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 15:53
dep. 15:53
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:57
dep. 15:57
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:00
dep. 16:00
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:05
7.3 km
15:54 16:00 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 15:54
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:55
dep. 15:55
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:56
dep. 15:56
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:58
dep. 15:58
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:00
5.1 km
17:04 17:10 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 17:04
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:05
dep. 17:05
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 17:06
dep. 17:06
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:08
dep. 17:08
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
5.1 km
20:20 20:40 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Most
dep. 20:20
Metikos, Vujanci
arr. 20:23
dep. 20:23
0.7 km
Metikos
arr. 20:25
dep. 20:25
1.6 km
Metikos, Sumari 2
arr. 20:27
dep. 20:27
2.1 km
Metikos, Sumari 1
arr. 20:28
dep. 20:28
2.5 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:30
dep. 20:30
3.4 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:32
dep. 20:32
3.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:33
dep. 20:33
4 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:35
dep. 20:35
5.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:38
dep. 20:38
6.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:40
7.3 km
21:04 21:10 (00:06)
AutodromBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metikos, Autodrom
dep. 21:04
Kraljevo, Beranovac
arr. 21:05
dep. 21:05
1.5 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 21:06
dep. 21:06
2.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:08
dep. 21:08
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
5.1 km

Naselja Metikos i Kraljevo su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Metikos je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 21:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.