Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Merdare kod Kursumlije - Nis timetable

sunday, 23.02.2020.
11:35 15:27 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 11:35
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
4 km
arr. 11:50
dep. 11:51
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
14 km
Desiska, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:10
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:22
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 12:34
dep. 12:35
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:51
dep. 13:52
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
74 km
Podina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
81 km
arr. 14:28
dep. 14:29
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
108 km
arr. 15:27
115 km
16:45 20:37 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 16:45
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
4 km
arr. 17:00
dep. 17:01
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
14 km
Desiska, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 17:44
dep. 17:45
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 17:52
dep. 18:02
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:31
dep. 18:32
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:38
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 19:01
dep. 19:02
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
74 km
Podina, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
81 km
arr. 19:38
dep. 19:39
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
108 km
arr. 20:37
115 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:50 08:40 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 05:50
Degrmen
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 05:54
dep. 05:54
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 05:55
dep. 05:55
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 05:56
dep. 05:56
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 05:57
dep. 05:57
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
10.3 km
Desiska
arr. 06:06
dep. 06:06
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:08
dep. 06:08
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Ljusa
arr. 06:14
dep. 06:14
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 06:17
dep. 06:17
21.2 km
Kastrat, II
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Kastrat, I
arr. 06:20
dep. 06:20
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 06:21
dep. 06:21
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:23
dep. 06:23
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 06:24
dep. 06:24
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:25
dep. 06:25
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:30
dep. 07:00
29 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:08
dep. 07:08
33.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
35.5 km
Barlovo
arr. 07:15
dep. 07:15
37.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
40.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
42.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:25
dep. 07:25
44 km
Beloljin
arr. 07:28
dep. 07:28
46.6 km
Kondzelj
arr. 07:31
dep. 07:31
49.1 km
Bresnicic
arr. 07:33
dep. 07:33
50.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:36
dep. 07:36
53.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
55.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
59.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
60 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
62 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
63.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
64.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
66.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
67.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
69.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
70.3 km
Merosina
arr. 08:12
dep. 08:12
77.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
87.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
89.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
91.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
93.2 km
11:35 15:27 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 11:35
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
4 km
arr. 11:50
dep. 11:51
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
14 km
Desiska, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:10
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:22
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 12:34
dep. 12:35
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:51
dep. 13:52
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
74 km
Podina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
81 km
arr. 14:28
dep. 14:29
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
108 km
arr. 15:27
115 km
16:45 20:37 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 16:45
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
4 km
arr. 17:00
dep. 17:01
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
14 km
Desiska, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 17:44
dep. 17:45
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 17:52
dep. 18:02
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:31
dep. 18:32
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:38
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 19:01
dep. 19:02
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
74 km
Podina, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
81 km
arr. 19:38
dep. 19:39
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
108 km
arr. 20:37
115 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:50 08:40 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 05:50
Degrmen
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 05:54
dep. 05:54
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 05:55
dep. 05:55
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 05:56
dep. 05:56
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 05:57
dep. 05:57
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
10.3 km
Desiska
arr. 06:06
dep. 06:06
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:08
dep. 06:08
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Ljusa
arr. 06:14
dep. 06:14
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 06:17
dep. 06:17
21.2 km
Kastrat, II
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Kastrat, I
arr. 06:20
dep. 06:20
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 06:21
dep. 06:21
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:23
dep. 06:23
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 06:24
dep. 06:24
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:25
dep. 06:25
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:30
dep. 07:00
29 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:08
dep. 07:08
33.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
35.5 km
Barlovo
arr. 07:15
dep. 07:15
37.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
40.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
42.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:25
dep. 07:25
44 km
Beloljin
arr. 07:28
dep. 07:28
46.6 km
Kondzelj
arr. 07:31
dep. 07:31
49.1 km
Bresnicic
arr. 07:33
dep. 07:33
50.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:36
dep. 07:36
53.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
55.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
59.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
60 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
62 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
63.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
64.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
66.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
67.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
69.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
70.3 km
Merosina
arr. 08:12
dep. 08:12
77.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
87.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
89.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
91.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
93.2 km
11:35 15:27 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 11:35
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
4 km
arr. 11:50
dep. 11:51
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
14 km
Desiska, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:10
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:22
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 12:34
dep. 12:35
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:51
dep. 13:52
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
74 km
Podina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
81 km
arr. 14:28
dep. 14:29
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
108 km
arr. 15:27
115 km
16:45 20:37 (03:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 16:45
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
4 km
arr. 17:00
dep. 17:01
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
14 km
Desiska, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 17:44
dep. 17:45
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 17:52
dep. 18:02
33 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
37 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
43 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
47 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:31
dep. 18:32
51 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:38
53 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
56 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
59 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 19:01
dep. 19:02
69 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
71 km
Babin Potok, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
74 km
Podina, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
77 km
Lukomir, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
78 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
81 km
arr. 19:38
dep. 19:39
83 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
88 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
89 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
92 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
95 km
Malosiste, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
101 km
Capljinac, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
102 km
Belotinac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
104 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
108 km
arr. 20:37
115 km

Naselja Merdare kod Kursumlije i Nis su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 03h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Merdare kod Kursumlije je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.