Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Merdare kod Kursumlije - Nis timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km
Merdare kod Kursumlije - Nis timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
06:12 08:40 (02:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 06:12
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Kosanica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Desiska
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Ljusa
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Kastrat, II
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Kastrat, I
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
32.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
34.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
36.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
38.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
41.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
43.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
45 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
47.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
50.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
51.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
54.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
56.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
60.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
61 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
64.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
65.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
67.4 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
68.9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
70.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
71.3 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
78.5 km
arr. 08:28
dep. 08:28
88.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
90.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
92.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
94.2 km

Naselja Merdare kod Kursumlije i Nis su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 28min., a najduže 02h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Merdare kod Kursumlije je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 06:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.