Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Melenci - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 11.07.2020.
07:00 08:52 (01:52)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 07:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
29 km
arr. 07:42
dep. 07:42
32 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
44 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
56 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
99 km
07:40 09:31 (01:51)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 07:40
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
26 km
arr. 08:16
dep. 08:16
31 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
97 km
13:35 15:22 (01:47)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
20 km
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
77 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 14:58
dep. 14:58
78 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
89 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
92 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:13
dep. 15:13
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:22
99 km
14:20 16:11 (01:51)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 14:20
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
26 km
arr. 14:56
dep. 14:56
31 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
97 km
15:15 17:10 (01:55)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
20 km
Ecka, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
arr. 15:53
dep. 15:53
31 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
dep. 16:35
75 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
88 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:54
dep. 16:54
93 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:56
dep. 16:56
95 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
98 km
17:05 18:57 (01:52)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 17:05
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
20 km
arr. 17:46
dep. 17:46
32 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
56 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
60 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
64 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
92 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
99 km
17:20 19:11 (01:51)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 17:20
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
26 km
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
97 km
20:25 22:10 (01:45)
3 - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 20:25
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
21 km
Ecka, Groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
arr. 21:10
dep. 21:10
31 km
arr. 21:25
dep. 21:25
55 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:45
dep. 21:45
77 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
88 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:10
98 km

Naselja Melenci i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Melenci je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Melenci - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,63 EUR do 6,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.