Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Melenci - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
05:40 07:36 (01:56)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
arr. 05:58
dep. 05:58
17 km
arr. 06:00
dep. 06:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
26 km
arr. 06:21
dep. 06:21
31 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 06:45
dep. 06:45
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:55
dep. 06:55
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:36
97 km
07:00 08:52 (01:52)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
29 km
arr. 07:42
dep. 07:42
32 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
44 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
56 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
99 km
07:40 09:31 (01:51)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
26 km
arr. 08:16
dep. 08:16
31 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
97 km
08:35 10:40 (02:05)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
arr. 08:52
dep. 08:52
16 km
arr. 08:53
dep. 08:53
17 km
arr. 08:54
dep. 08:54
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
arr. 09:22
dep. 09:22
29 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
39 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
93 km
10:40 12:31 (01:51)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
arr. 10:58
dep. 10:58
17 km
arr. 11:00
dep. 11:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
26 km
arr. 11:16
dep. 11:16
31 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 11:40
dep. 11:40
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:50
dep. 11:50
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:31
97 km
13:35 15:22 (01:47)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
20 km
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
77 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
78 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
89 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
92 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 15:13
dep. 15:13
93 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:22
99 km
14:20 16:11 (01:51)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:20
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
26 km
arr. 14:56
dep. 14:56
31 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:11
97 km
15:15 17:10 (01:55)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
arr. 15:53
dep. 15:53
31 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
75 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
88 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:54
dep. 16:54
93 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 16:56
dep. 16:56
95 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
98 km
17:05 18:57 (01:52)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
20 km
arr. 17:46
dep. 17:46
32 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
56 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
60 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
64 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
92 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
93 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
99 km
17:20 19:11 (01:51)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
26 km
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
55 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
61 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
97 km
20:25 22:10 (01:45)
Centar - Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
21 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
arr. 21:10
dep. 21:10
31 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 21:25
dep. 21:25
55 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
77 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
88 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:10
98 km

Naselja Melenci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Melenci je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.