Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Stubla kod Medvede timetable

thursday, 22.04.2021.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Kevcani
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 07:00
15 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Kevcani
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 14:00
15 km
Medvedja - Stubla kod Medvede timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Kevcani
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 07:00
15 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Kevcani
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 14:00
15 km
Medvedja - Stubla kod Medvede timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Kevcani
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 07:00
15 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Kevcani
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 14:00
15 km
Medvedja - Stubla kod Medvede timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Kevcani
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 07:00
15 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Kevcani
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Buturovici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Medvedja , Micovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
11 km
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Stubla kod Medvede
arr. 14:00
15 km

Naselja Medvedja i Stubla kod Medvede su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.