Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Sijarinska Banja timetable

thursday, 20.02.2020.
06:15 06:45 (00:30)
CenterDokici
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
13 km
06:56 07:12 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 06:56
Macedonce
arr. 07:03
dep. 07:03
5.1 km
Sijarinska Banja
arr. 07:12
10.3 km
07:00 07:20 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Sijarinska Banja
arr. 07:20
10 km
08:50 09:15 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 08:50
Macedonce
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Sijarinska Banja
arr. 09:15
10 km
11:11 11:27 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 11:11
Macedonce
arr. 11:18
dep. 11:18
5.1 km
Sijarinska Banja
arr. 11:27
10.3 km
13:12 13:28 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 13:12
Macedonce
arr. 13:19
dep. 13:19
5.1 km
Sijarinska Banja
arr. 13:28
10.3 km
13:30 14:00 (00:30)
CenterDokici
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
13 km
16:22 16:40 (00:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 16:22
Macedonce
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Sijarinska Banja
arr. 16:40
10 km
16:40 16:55 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 16:40
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
6 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
11 km
21:35 21:55 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 21:35
Sijarinska Banja
arr. 21:55
11 km
23:26 23:42 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 23:26
Sijarinska Banja
arr. 23:42
10.3 km

Naselja Medvedja i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 23:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.