Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Sijarinska Banja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus stationDokici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
13 km
06:56 07:12 (00:16)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:56
Macedonce, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
5.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:12
10.3 km
07:00 07:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:00
Macedonce, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:20
10 km
08:50 09:15 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 08:50
Macedonce, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 09:15
10 km
11:11 11:27 (00:16)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 11:11
Macedonce, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
5.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 11:27
10.3 km
13:12 13:28 (00:16)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:12
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
5.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:28
10.3 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationDokici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
13 km
16:40 16:55 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 16:40
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
11 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 17:00
Medvedja , Pumpa
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Medvedja , Marici
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 17:13
dep. 17:13
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 17:20
11 km
21:35 21:55 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 21:35
Sijarinska Banja, Center
arr. 21:55
11 km

Naselja Medvedja i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Medvedja - Sijarinska Banja iznosi od 0,85 EUR do 0,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.