Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Sijarina timetable

thursday, 22.04.2021.
05:30 05:54 (00:24)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
9 km
06:15 06:47 (00:32)
Bus stationDzamija
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
14 km
07:20 07:35 (00:15)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:20
Tupale
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Sijarina, Skola
arr. 07:35
9 km
12:15 12:35 (00:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 12:15
Tupale
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Sijarina, Skola
arr. 12:35
9 km
13:30 13:44 (00:14)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
9 km
13:30 14:02 (00:32)
Bus stationDzamija
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
14 km
Medvedja - Sijarina timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:30 05:54 (00:24)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
9 km
06:15 06:47 (00:32)
Bus stationDzamija
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
14 km
07:20 07:35 (00:15)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:20
Tupale
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Sijarina, Skola
arr. 07:35
9 km
12:15 12:35 (00:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 12:15
Tupale
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Sijarina, Skola
arr. 12:35
9 km
13:30 13:44 (00:14)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
9 km
13:30 14:02 (00:32)
Bus stationDzamija
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
14 km

Naselja Medvedja i Sijarina su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.