Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Retkocer timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Bainovici
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Retkocer, Solila
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Retkocer, Novak
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Retkocer
arr. 06:45
12 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Bainovici
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Retkocer, Solila
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Retkocer, Novak
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Retkocer
arr. 14:00
12 km
Medvedja - Retkocer timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Bainovici
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Retkocer, Solila
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Retkocer, Novak
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Retkocer
arr. 06:45
12 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Bainovici
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Retkocer, Solila
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Retkocer, Novak
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Retkocer
arr. 14:00
12 km
Medvedja - Retkocer timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Bainovici
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Retkocer, Solila
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Retkocer, Novak
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Retkocer
arr. 06:45
12 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Bainovici
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Retkocer, Solila
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Retkocer, Novak
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Retkocer
arr. 14:00
12 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: Monday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Bainovici
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Retkocer, Acimovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Retkocer, Solila
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Retkocer, Novak
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Retkocer
arr. 14:00
12 km

Naselja Medvedja i Retkocer su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.