Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Medvedja - Leskovac timetable

thursday, 22.11.2018.
04:45 06:20 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
45.2 km
05:49 07:03 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 05:49
Negosavlje
arr. 05:54
dep. 05:54
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 05:58
dep. 05:58
5.3 km
Rujkovac
arr. 06:03
dep. 06:03
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
11.9 km
Radinovac
arr. 06:09
dep. 06:09
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
20.9 km
Lebane, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:27
dep. 06:27
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Konjino
arr. 06:34
dep. 06:34
27 km
Lugare
arr. 06:36
dep. 06:36
28.5 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
31.3 km
Bosnjace
arr. 06:40
dep. 06:40
32.1 km
Pertate
arr. 06:43
dep. 06:43
33.8 km
Cenovac
arr. 06:44
dep. 06:44
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:57
dep. 06:57
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:00
dep. 07:00
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:03
45.2 km
07:15 08:35 (01:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
44 km
07:51 09:05 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:51
Negosavlje
arr. 07:56
dep. 07:56
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Rujkovac
arr. 08:05
dep. 08:05
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
11.9 km
Radinovac
arr. 08:11
dep. 08:11
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:19
dep. 08:19
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
20.9 km
Lebane, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
dep. 08:29
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:32
dep. 08:32
24 km
Konjino
arr. 08:36
dep. 08:36
27 km
Lugare
arr. 08:38
dep. 08:38
28.5 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:41
dep. 08:41
31.3 km
Bosnjace
arr. 08:42
dep. 08:42
32.1 km
Pertate
arr. 08:45
dep. 08:45
33.8 km
Cenovac
arr. 08:46
dep. 08:46
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:59
dep. 08:59
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:05
45.2 km
10:04 11:30 (01:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 10:04
Negosavlje
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Rujkovac
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Radinovac
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
21 km
Lebane, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
dep. 10:52
23 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:54
dep. 10:54
25 km
Konjino
arr. 10:56
dep. 10:56
26 km
Lugare
arr. 10:58
dep. 10:58
28 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
31 km
Bosnjace
arr. 11:05
dep. 11:05
32 km
Pertate
arr. 11:07
dep. 11:07
34 km
Cenovac
arr. 11:10
dep. 11:10
35 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:24
dep. 11:24
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:30
45 km
13:26 14:40 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 13:26
Negosavlje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
5.3 km
Rujkovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
11.9 km
Radinovac
arr. 13:46
dep. 13:46
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:54
dep. 13:54
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
20.9 km
Lebane, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
dep. 14:04
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:07
dep. 14:07
24 km
Konjino
arr. 14:11
dep. 14:11
27 km
Lugare
arr. 14:13
dep. 14:13
28.5 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:16
dep. 14:16
31.3 km
Bosnjace
arr. 14:17
dep. 14:17
32.1 km
Pertate
arr. 14:20
dep. 14:20
33.8 km
Cenovac
arr. 14:21
dep. 14:21
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:37
dep. 14:37
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:40
45.2 km
14:26 15:40 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 14:26
Negosavlje
arr. 14:31
dep. 14:31
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 14:35
dep. 14:35
5.3 km
Rujkovac
arr. 14:40
dep. 14:40
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
11.9 km
Radinovac
arr. 14:46
dep. 14:46
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 14:54
dep. 14:54
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
20.9 km
Lebane, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:04
dep. 15:04
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Konjino
arr. 15:11
dep. 15:11
27 km
Lugare
arr. 15:13
dep. 15:13
28.5 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
31.3 km
Bosnjace
arr. 15:17
dep. 15:17
32.1 km
Pertate
arr. 15:20
dep. 15:20
33.8 km
Cenovac
arr. 15:21
dep. 15:21
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:34
dep. 15:34
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
45.2 km
17:08 18:27 (01:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 17:08
Negosavlje
arr. 17:12
dep. 17:12
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Rujkovac
arr. 17:23
dep. 17:23
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
13 km
Radinovac
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Lebane, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
dep. 17:47
23 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:49
dep. 17:49
25 km
Konjino
arr. 17:51
dep. 17:51
26 km
Lugare
arr. 17:54
dep. 17:54
28 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Bosnjace
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Pertate
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Cenovac
arr. 18:09
dep. 18:09
35 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:21
dep. 18:21
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:27
45 km
18:50 20:04 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 18:50
Negosavlje
arr. 18:55
dep. 18:55
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 18:59
dep. 18:59
5.3 km
Rujkovac
arr. 19:04
dep. 19:04
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 19:08
dep. 19:08
11.9 km
Radinovac
arr. 19:10
dep. 19:10
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 19:18
dep. 19:18
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
20.9 km
Lebane, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:28
dep. 19:28
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 19:31
dep. 19:31
24 km
Konjino
arr. 19:35
dep. 19:35
27 km
Lugare
arr. 19:37
dep. 19:37
28.5 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:40
dep. 19:40
31.3 km
Bosnjace
arr. 19:41
dep. 19:41
32.1 km
Pertate
arr. 19:44
dep. 19:44
33.8 km
Cenovac
arr. 19:45
dep. 19:45
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:58
dep. 19:58
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:04
45.2 km
22:42 00:00 (01:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
44 km

Naselja Medvedja i Leskovac su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.