Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Lece timetable

thursday, 22.04.2021.
05:45 06:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
11 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Gazdare
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Lece
arr. 06:50
11 km
07:10 07:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:10
Medvedja , Novo naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Negosavlje, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Gazdare
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Lece
arr. 07:30
11 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
11 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:50
11 km
Medvedja - Lece timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:45 06:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
11 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Gazdare
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Lece
arr. 06:50
11 km
07:10 07:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:10
Medvedja , Novo naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Negosavlje, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Gazdare
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Lece
arr. 07:30
11 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
11 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:50
11 km

Naselja Medvedja i Lece su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.