Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Lebane timetable

thursday, 20.02.2020.
04:45 05:32 (00:47)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
23.2 km
05:49 06:27 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 05:49
Negosavlje
arr. 05:54
dep. 05:54
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 05:58
dep. 05:58
5.3 km
Rujkovac
arr. 06:03
dep. 06:03
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
11.9 km
Radinovac
arr. 06:09
dep. 06:09
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
20.9 km
Lebane, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:27
23.2 km
06:54 07:32 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 06:54
Negosavlje
arr. 06:59
dep. 06:59
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 07:03
dep. 07:03
5.3 km
Rujkovac
arr. 07:08
dep. 07:08
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 07:12
dep. 07:12
11.9 km
Radinovac
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:22
dep. 07:22
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
20.9 km
Lebane, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 07:32
23.2 km
07:15 07:55 (00:40)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
21 km
07:51 08:29 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:51
Negosavlje
arr. 07:56
dep. 07:56
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Rujkovac
arr. 08:05
dep. 08:05
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
11.9 km
Radinovac
arr. 08:11
dep. 08:11
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:19
dep. 08:19
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
20.9 km
Lebane, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
23.2 km
08:25 09:01 (00:36)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 08:25
Negosavlje
arr. 08:30
dep. 08:30
2.9 km
Rujkovac
arr. 08:39
dep. 08:39
9.2 km
Radinovac
arr. 08:45
dep. 08:45
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:53
dep. 08:53
17.7 km
Lebane, Center
arr. 09:01
22.4 km
09:00 09:38 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 09:00
Negosavlje
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 09:09
dep. 09:09
5.3 km
Rujkovac
arr. 09:14
dep. 09:14
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 09:18
dep. 09:18
11.9 km
Radinovac
arr. 09:20
dep. 09:20
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 09:28
dep. 09:28
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
20.9 km
Lebane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:38
23.2 km
10:04 10:52 (00:48)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 10:04
Negosavlje
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Rujkovac
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Radinovac
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
21 km
Lebane, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
23 km
11:39 12:17 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 11:39
Negosavlje
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:48
dep. 11:48
5.3 km
Rujkovac
arr. 11:53
dep. 11:53
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 11:57
dep. 11:57
11.9 km
Radinovac
arr. 11:59
dep. 11:59
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:07
dep. 12:07
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
20.9 km
Lebane, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:17
23.2 km
12:40 13:17 (00:37)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 12:40
Negosavlje
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Rujkovac
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Radinovac
arr. 13:02
dep. 13:02
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Lebane, Center
arr. 13:17
22 km
13:26 14:04 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 13:26
Negosavlje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
5.3 km
Rujkovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
11.9 km
Radinovac
arr. 13:46
dep. 13:46
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:54
dep. 13:54
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
20.9 km
Lebane, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
23.2 km
15:05 15:41 (00:36)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 15:05
Negosavlje
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Rujkovac
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Radinovac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:33
dep. 15:33
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 15:38
dep. 15:38
21 km
Lebane, Center
arr. 15:41
22 km
17:08 17:47 (00:39)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 17:08
Negosavlje
arr. 17:12
dep. 17:12
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Rujkovac
arr. 17:23
dep. 17:23
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
13 km
Radinovac
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Lebane, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
23 km
18:50 19:28 (00:38)
CenterModna Kuća
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 18:50
Negosavlje
arr. 18:55
dep. 18:55
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 18:59
dep. 18:59
5.3 km
Rujkovac
arr. 19:04
dep. 19:04
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 19:08
dep. 19:08
11.9 km
Radinovac
arr. 19:10
dep. 19:10
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 19:18
dep. 19:18
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
20.9 km
Lebane, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:28
23.2 km
22:42 23:05 (00:23)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
21 km

Naselja Medvedja i Lebane su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.