Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Medvedja - Lebane timetable

thursday, 15.11.2018.
04:45 05:32 (00:47)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
23.2 km
05:49 06:27 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 05:49
Negosavlje
arr. 05:54
dep. 05:54
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 05:58
dep. 05:58
5.3 km
Rujkovac
arr. 06:03
dep. 06:03
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
11.9 km
Radinovac
arr. 06:09
dep. 06:09
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
20.9 km
Lebane, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:27
23.2 km
07:15 07:55 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
21 km
07:51 08:29 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:51
Negosavlje
arr. 07:56
dep. 07:56
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Rujkovac
arr. 08:05
dep. 08:05
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
11.9 km
Radinovac
arr. 08:11
dep. 08:11
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:19
dep. 08:19
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
20.9 km
Lebane, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
23.2 km
10:04 10:52 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 10:04
Negosavlje
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Rujkovac
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Radinovac
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
21 km
Lebane, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
23 km
12:40 13:17 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 12:40
Negosavlje
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Rujkovac
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Radinovac
arr. 13:02
dep. 13:02
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Lebane, Center
arr. 13:17
22 km
13:26 14:04 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 13:26
Negosavlje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
5.3 km
Rujkovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
11.9 km
Radinovac
arr. 13:46
dep. 13:46
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:54
dep. 13:54
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
20.9 km
Lebane, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
23.2 km
14:26 15:04 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 14:26
Negosavlje
arr. 14:31
dep. 14:31
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 14:35
dep. 14:35
5.3 km
Rujkovac
arr. 14:40
dep. 14:40
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
11.9 km
Radinovac
arr. 14:46
dep. 14:46
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 14:54
dep. 14:54
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
20.9 km
Lebane, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:04
23.2 km
15:05 15:41 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 15:05
Negosavlje
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Rujkovac
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Radinovac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:33
dep. 15:33
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 15:38
dep. 15:38
21 km
Lebane, Center
arr. 15:41
22 km
16:35 17:18 (00:43)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 16:35
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
1.5 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
2.9 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
9.2 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
17.7 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
23.2 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
23.8 km
17:08 17:47 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 17:08
Negosavlje
arr. 17:12
dep. 17:12
2 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Rujkovac
arr. 17:23
dep. 17:23
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
13 km
Radinovac
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
17 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Lebane, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
23 km
18:50 19:28 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 18:50
Negosavlje
arr. 18:55
dep. 18:55
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 18:59
dep. 18:59
5.3 km
Rujkovac
arr. 19:04
dep. 19:04
9.2 km
Radinovac, Groblje
arr. 19:08
dep. 19:08
11.9 km
Radinovac
arr. 19:10
dep. 19:10
12.8 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
15.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 19:18
dep. 19:18
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
20.9 km
Lebane, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:28
23.2 km
22:42 23:05 (00:23)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
21 km

Naselja Medvedja i Lebane su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.