Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Gubavce timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrilje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Bogunovac
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 06:43
dep. 06:43
18 km
Gubavce
arr. 06:45
21 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:25
Medvedja , Pumpa
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Medvedja , Marici
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrilje
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Bogunovac
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Gubavce
arr. 07:55
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrilje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Bogunovac
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Gubavce
arr. 14:00
21 km
Medvedja - Gubavce timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrilje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Bogunovac
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 06:43
dep. 06:43
18 km
Gubavce
arr. 06:45
21 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:25
Medvedja , Pumpa
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Medvedja , Marici
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrilje
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Bogunovac
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Gubavce
arr. 07:55
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrilje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Bogunovac
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Gubavce
arr. 14:00
21 km
Medvedja - Gubavce timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrilje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Bogunovac
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 06:43
dep. 06:43
18 km
Gubavce
arr. 06:45
21 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:25
Medvedja , Pumpa
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Medvedja , Marici
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrilje
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Bogunovac
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Gubavce
arr. 07:55
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrilje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Bogunovac
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Tulare kod Medvede
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Gubavce
arr. 14:00
21 km

Naselja Medvedja i Gubavce su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.