Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Grbavce kod Medvede timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Ravna Banja
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 06:52
18 km
13:30 14:07 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Ravna Banja
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 14:07
18 km
Medvedja - Grbavce kod Medvede timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Ravna Banja
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 06:52
18 km
13:30 14:07 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Ravna Banja
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 14:07
18 km
Medvedja - Grbavce kod Medvede timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Ravna Banja
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 06:52
18 km
13:30 14:07 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Ravna Banja
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 14:07
18 km
Medvedja - Grbavce kod Medvede timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Ravna Banja
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 06:52
18 km
13:30 14:07 (00:37)
Bus stationVlase
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Ravna Banja
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Grbavce kod Medvede, Vlase
arr. 14:07
18 km

Naselja Medvedja i Grbavce kod Medvede su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.