Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Gornji Gajtan timetable

thursday, 22.04.2021.
05:45 06:15 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornji Gajtan
arr. 06:08
dep. 06:08
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:10
dep. 06:10
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 06:15
25 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Gornji Gajtan
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 14:00
25 km
Medvedja - Gornji Gajtan timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:45 06:15 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornji Gajtan
arr. 06:08
dep. 06:08
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:10
dep. 06:10
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 06:15
25 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Gornji Gajtan
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 14:00
25 km
Medvedja - Gornji Gajtan timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
05:45 06:15 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornji Gajtan
arr. 06:08
dep. 06:08
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:10
dep. 06:10
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 06:15
25 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Gornji Gajtan
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 14:00
25 km
Medvedja - Gornji Gajtan timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
05:45 06:15 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:45
Medvedja , Novo naselje
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Negosavlje, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Gazdare
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Lece
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornji Gajtan
arr. 06:08
dep. 06:08
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:10
dep. 06:10
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 06:15
25 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Novo naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Negosavlje, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Gazdare
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Gazdare, Bubce
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Lece
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Gornji Gajtan
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Gornji Gajtan, Radovici
arr. 14:00
25 km

Naselja Medvedja i Gornji Gajtan su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.