Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Dulekare timetable

thursday, 22.04.2021.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Dulekare
arr. 06:15
18 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Dulekare
arr. 14:20
18 km
Medvedja - Dulekare timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Dulekare
arr. 06:15
18 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Dulekare
arr. 14:20
18 km
Medvedja - Dulekare timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Dulekare
arr. 06:15
18 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Dulekare
arr. 14:20
18 km
Medvedja - Dulekare timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 05:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Tupale
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Tupale, Kapit
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Sijarina, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Dulekare
arr. 06:15
18 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Ljubenovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Medvedja , Baltici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Tupale
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Tupale, Kapit
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Sijarina, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Dulekare, Markov logor
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Dulekare, Ljubici
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Dulekare
arr. 14:20
18 km

Naselja Medvedja i Dulekare su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.