Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Bogunovac timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrilje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Bogunovac
arr. 06:40
14 km
07:25 07:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:25
Medvedja , Pumpa
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Medvedja , Marici
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrilje
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Bogunovac
arr. 07:45
14 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 12:00
Medvedja , Pumpa
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Medvedja , Marici
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Petrilje
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Bogunovac
arr. 12:20
14 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrilje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Bogunovac
arr. 13:55
14 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 17:00
Medvedja , Pumpa
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Medvedja , Marici
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Petrilje
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Bogunovac
arr. 17:20
14 km
Medvedja - Bogunovac timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 06:15
Medvedja , Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Medvedja , Marici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrilje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Bogunovac
arr. 06:40
14 km
07:25 07:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 07:25
Medvedja , Pumpa
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Medvedja , Marici
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrilje
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Bogunovac
arr. 07:45
14 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 12:00
Medvedja , Pumpa
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Medvedja , Marici
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Petrilje
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Bogunovac
arr. 12:20
14 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 13:30
Medvedja , Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Medvedja , Marici
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrilje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Bogunovac
arr. 13:55
14 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Bus station
dep. 17:00
Medvedja , Pumpa
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Medvedja , Marici
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Petrilje
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Bogunovac
arr. 17:20
14 km

Naselja Medvedja i Bogunovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.