Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:45 10:05 (05:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
93.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:05
328.2 km
07:15 13:00 (05:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
325 km
22:42 03:50 (05:08)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
44 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
325 km
Medvedja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
04:45 10:05 (05:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
93.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:05
328.2 km
07:15 13:00 (05:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
325 km
22:42 03:50 (05:08)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
44 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
325 km
Medvedja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
04:45 10:05 (05:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
93.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:05
328.2 km
07:15 13:00 (05:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
325 km
22:42 03:50 (05:08)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 22:42
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
44 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
325 km

Naselja Medvedja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~327 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 08min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.