Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mazarac - Zitorade timetable

sunday, 20.10.2019.
07:19 07:49 (00:30)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 07:19
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
2.8 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
4.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
8.4 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
17 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.7 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
21.5 km
Zitorade, II
arr. 07:49
22.2 km
10:28 11:12 (00:44)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 10:28
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
8.4 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
17 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
19.7 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
21.5 km
Zitorade, II
arr. 11:12
22.2 km
15:58 16:42 (00:44)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:58
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
8.4 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
17 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
19.7 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
21.5 km
Zitorade, II
arr. 16:42
22.2 km
21:05 21:42 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 21:05
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
8.4 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:30
17 km
Prekodolce
arr. 21:36
dep. 21:36
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 21:37
dep. 21:37
19.7 km
Zitorade
arr. 21:40
dep. 21:40
21.5 km
Zitorade, II
arr. 21:42
22.2 km
Mazarac - Zitorade timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:00 05:37 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 05:00
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:08
dep. 05:08
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:11
dep. 05:11
8.4 km
Gramade
arr. 05:14
dep. 05:14
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:17
dep. 05:17
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:21
dep. 05:21
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:24
dep. 05:25
17 km
Prekodolce
arr. 05:31
dep. 05:31
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 05:32
dep. 05:32
19.7 km
Zitorade
arr. 05:35
dep. 05:35
21.5 km
Zitorade, II
arr. 05:37
22.2 km
06:30 07:07 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 06:30
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:41
dep. 06:41
8.4 km
Gramade
arr. 06:44
dep. 06:44
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:47
dep. 06:47
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:51
dep. 06:51
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:55
17 km
Prekodolce
arr. 07:01
dep. 07:01
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 07:02
dep. 07:02
19.7 km
Zitorade
arr. 07:05
dep. 07:05
21.5 km
Zitorade, II
arr. 07:07
22.2 km
07:06 07:55 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 07:06
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 07:08
dep. 07:08
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:20
dep. 07:20
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Suva Morava
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Suva Morava, Most
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Repince
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:45
17 km
Prekodolce
arr. 07:48
dep. 07:48
19 km
Prekodolce, II
arr. 07:50
dep. 07:50
21 km
Zitorade
arr. 07:53
dep. 07:53
23 km
Zitorade, II
arr. 07:55
25 km
07:19 07:49 (00:30)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 07:19
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
2.8 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
4.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
8.4 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
17 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.7 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
21.5 km
Zitorade, II
arr. 07:49
22.2 km
08:24 08:59 (00:35)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 08:24
Prevalac, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
2.8 km
Prevalac
arr. 08:29
dep. 08:29
4.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:33
dep. 08:33
8.4 km
Gramade
arr. 08:35
dep. 08:35
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:37
dep. 08:37
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:40
dep. 08:40
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:50
17 km
Prekodolce
arr. 08:55
dep. 08:55
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 08:56
dep. 08:56
19.7 km
Zitorade
arr. 08:58
dep. 08:58
21.5 km
Zitorade, II
arr. 08:59
22.2 km
10:26 11:15 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 10:26
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 10:33
dep. 10:33
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:38
dep. 10:38
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 10:40
dep. 10:40
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 10:42
dep. 10:42
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 10:43
dep. 10:43
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 10:44
dep. 10:44
11 km
Suva Morava
arr. 10:45
dep. 10:45
12 km
Suva Morava, Most
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Repince
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 10:53
dep. 10:53
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:55
dep. 11:05
17 km
Prekodolce
arr. 11:08
dep. 11:08
19 km
Prekodolce, II
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Zitorade
arr. 11:13
dep. 11:13
23 km
Zitorade, II
arr. 11:15
25 km
10:28 11:12 (00:44)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 10:28
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
8.4 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
17 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
19.7 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
21.5 km
Zitorade, II
arr. 11:12
22.2 km
12:25 13:02 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 12:25
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:33
dep. 12:33
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:36
dep. 12:36
8.4 km
Gramade
arr. 12:39
dep. 12:39
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:42
dep. 12:42
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:46
dep. 12:46
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:50
17 km
Prekodolce
arr. 12:56
dep. 12:56
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 12:57
dep. 12:57
19.7 km
Zitorade
arr. 13:00
dep. 13:00
21.5 km
Zitorade, II
arr. 13:02
22.2 km
12:46 13:35 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 12:46
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:00
dep. 13:00
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:03
dep. 13:03
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:04
dep. 13:04
11 km
Suva Morava
arr. 13:05
dep. 13:05
12 km
Suva Morava, Most
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Repince
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 13:13
dep. 13:13
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:25
17 km
Prekodolce
arr. 13:28
dep. 13:28
19 km
Prekodolce, II
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Zitorade
arr. 13:33
dep. 13:33
23 km
Zitorade, II
arr. 13:35
25 km
13:00 13:42 (00:42)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 13:00
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:08
dep. 13:08
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:11
dep. 13:11
8.4 km
Gramade
arr. 13:14
dep. 13:14
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:17
dep. 13:17
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:21
dep. 13:21
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
17 km
Prekodolce
arr. 13:36
dep. 13:36
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 13:37
dep. 13:37
19.7 km
Zitorade
arr. 13:40
dep. 13:40
21.5 km
Zitorade, II
arr. 13:42
22.2 km
13:55 14:32 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 13:55
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:06
dep. 14:06
8.4 km
Gramade
arr. 14:09
dep. 14:09
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:12
dep. 14:12
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:16
dep. 14:16
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:19
dep. 14:20
17 km
Prekodolce
arr. 14:26
dep. 14:26
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 14:27
dep. 14:27
19.7 km
Zitorade
arr. 14:30
dep. 14:30
21.5 km
Zitorade, II
arr. 14:32
22.2 km
14:31 15:20 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 14:31
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Suva Morava
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Suva Morava, Most
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Repince
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
17 km
Prekodolce
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Prekodolce, II
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Zitorade
arr. 15:18
dep. 15:18
23 km
Zitorade, II
arr. 15:20
25 km
15:36 16:25 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:36
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 15:52
dep. 15:52
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Suva Morava
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Suva Morava, Most
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Repince
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
17 km
Prekodolce
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Prekodolce, II
arr. 16:20
dep. 16:20
21 km
Zitorade
arr. 16:23
dep. 16:23
23 km
Zitorade, II
arr. 16:25
25 km
15:56 16:45 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:07
dep. 16:07
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:14
dep. 16:14
11 km
Suva Morava
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Suva Morava, Most
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Repince
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 16:23
dep. 16:23
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
17 km
Prekodolce
arr. 16:38
dep. 16:38
19 km
Prekodolce, II
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Zitorade
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
Zitorade, II
arr. 16:45
25 km
15:58 16:42 (00:44)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:58
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
8.4 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
17 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
19.7 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
21.5 km
Zitorade, II
arr. 16:42
22.2 km
17:56 18:50 (00:54)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 17:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:58
dep. 17:58
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 18:03
dep. 18:03
4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:07
dep. 18:07
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 18:13
dep. 18:13
10 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Suva Morava
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Suva Morava, Most
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Repince
arr. 18:20
dep. 18:20
15 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 18:23
dep. 18:23
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:40
17 km
Prekodolce
arr. 18:43
dep. 18:43
19 km
Prekodolce, II
arr. 18:45
dep. 18:45
21 km
Zitorade
arr. 18:48
dep. 18:48
23 km
Zitorade, II
arr. 18:50
25 km
19:55 20:32 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 19:55
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 20:03
dep. 20:03
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 20:06
dep. 20:06
8.4 km
Gramade
arr. 20:09
dep. 20:09
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:12
dep. 20:12
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:16
dep. 20:16
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:19
dep. 20:20
17 km
Prekodolce
arr. 20:26
dep. 20:26
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 20:27
dep. 20:27
19.7 km
Zitorade
arr. 20:30
dep. 20:30
21.5 km
Zitorade, II
arr. 20:32
22.2 km
21:05 21:42 (00:37)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 21:05
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
8.4 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:30
17 km
Prekodolce
arr. 21:36
dep. 21:36
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 21:37
dep. 21:37
19.7 km
Zitorade
arr. 21:40
dep. 21:40
21.5 km
Zitorade, II
arr. 21:42
22.2 km
22:48 23:37 (00:49)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 22:48
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:58
dep. 22:58
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 23:01
dep. 23:01
8.4 km
Gramade
arr. 23:06
dep. 23:06
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 23:09
dep. 23:09
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:13
dep. 23:13
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:18
dep. 23:25
17 km
Prekodolce
arr. 23:31
dep. 23:31
19.5 km
Prekodolce, II
arr. 23:32
dep. 23:32
19.7 km
Zitorade
arr. 23:35
dep. 23:35
21.5 km
Zitorade, II
arr. 23:37
22.2 km

Naselja Mazarac i Zitorade su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mazarac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.