Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mataruska Banja - Katrga timetable

friday, 22.11.2019.
05:25 06:10 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 05:25
Zica, Manastir
arr. 05:29
dep. 05:29
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:41
dep. 05:41
10.2 km
arr. 05:52
dep. 05:52
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
19 km
Milocaj, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
22.9 km
Ladevci
arr. 06:05
dep. 06:05
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 06:10
29.4 km
05:25 06:14 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 05:25
Zica, Manastir
arr. 05:29
dep. 05:29
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:33
dep. 05:33
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 05:35
dep. 05:35
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:39
dep. 05:39
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:45
dep. 05:45
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:49
dep. 05:49
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:51
dep. 05:51
12.8 km
arr. 05:54
dep. 05:54
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:00
dep. 06:00
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.1 km
Ladevci
arr. 06:08
dep. 06:08
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 06:14
29.6 km
05:55 06:40 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 05:55
Zica, Manastir
arr. 05:59
dep. 05:59
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:04
dep. 06:04
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:11
dep. 06:11
10.2 km
arr. 06:22
dep. 06:22
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
19 km
Milocaj, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
22.9 km
Ladevci
arr. 06:35
dep. 06:35
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 06:40
29.4 km
05:58 06:47 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 05:58
Zica, Manastir
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:06
dep. 06:06
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:12
dep. 06:12
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:18
dep. 06:18
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:22
dep. 06:22
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:24
dep. 06:24
12.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
23.1 km
Ladevci
arr. 06:41
dep. 06:41
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 06:47
29.6 km
06:00 06:48 (00:48)
ASIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, AS
dep. 06:00
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 06:18
dep. 06:18
10.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:24
dep. 06:24
12.6 km
arr. 06:28
dep. 06:28
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
19.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
22.9 km
Ladevci
arr. 06:42
dep. 06:42
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 06:48
29.4 km
06:55 07:40 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 06:55
Zica, Manastir
arr. 06:59
dep. 06:59
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 07:04
dep. 07:04
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:11
dep. 07:11
10.2 km
arr. 07:22
dep. 07:22
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Milocaj, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
22.9 km
Ladevci
arr. 07:35
dep. 07:35
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 07:40
29.4 km
07:00 07:45 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 07:00
Zica, Manastir
arr. 07:05
dep. 07:05
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
dep. 07:10
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 07:12
dep. 07:12
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:16
dep. 07:16
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:22
dep. 07:22
10.6 km
arr. 07:26
dep. 07:26
12.9 km
Adrani, Dom
arr. 07:29
dep. 07:29
14.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Milocaj, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
20.9 km
Ladevci
arr. 07:40
dep. 07:40
23.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
25.2 km
Katrga, Intersection
arr. 07:45
27.4 km
07:00 07:49 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 07:00
Zica, Manastir
arr. 07:04
dep. 07:04
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:08
dep. 07:08
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 07:10
dep. 07:10
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:14
dep. 07:14
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:20
dep. 07:20
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:24
dep. 07:24
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:26
dep. 07:26
12.8 km
arr. 07:29
dep. 07:29
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 07:32
dep. 07:32
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:35
dep. 07:35
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
23.1 km
Ladevci
arr. 07:43
dep. 07:43
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 07:49
29.6 km
09:00 09:48 (00:48)
ASIntersection
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, AS
dep. 09:00
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:05
dep. 09:05
2.7 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:08
dep. 09:08
4.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:13
dep. 09:13
7.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 09:18
dep. 09:18
10.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:24
dep. 09:24
12.6 km
arr. 09:28
dep. 09:28
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 09:34
dep. 09:34
19.8 km
Milocaj, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
22.9 km
Ladevci
arr. 09:42
dep. 09:42
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 09:48
29.4 km
10:15 11:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 10:15
Zica, Manastir
arr. 10:20
dep. 10:20
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:25
dep. 10:25
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 10:27
dep. 10:27
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:31
dep. 10:31
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:37
dep. 10:37
10.6 km
arr. 10:41
dep. 10:41
12.9 km
Adrani, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
14.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:47
dep. 10:47
17 km
Milocaj, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
19.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
20.9 km
Ladevci
arr. 10:55
dep. 10:55
23.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
25.2 km
Katrga, Intersection
arr. 11:00
27.4 km
10:15 11:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 10:15
Zica, Manastir
arr. 10:19
dep. 10:19
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:31
dep. 10:31
10.2 km
arr. 10:42
dep. 10:42
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:46
dep. 10:46
19 km
Milocaj, 2
arr. 10:49
dep. 10:49
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
22.9 km
Ladevci
arr. 10:55
dep. 10:55
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 11:00
29.4 km
10:55 11:40 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 10:55
Zica, Manastir
arr. 10:59
dep. 10:59
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 11:04
dep. 11:04
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:11
dep. 11:11
10.2 km
arr. 11:22
dep. 11:22
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 11:24
dep. 11:24
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Milocaj, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
22.9 km
Ladevci
arr. 11:35
dep. 11:35
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 11:40
29.4 km
11:15 12:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 11:15
Zica, Manastir
arr. 11:20
dep. 11:20
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 11:27
dep. 11:27
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:31
dep. 11:31
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:37
dep. 11:37
10.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
12.9 km
Adrani, Dom
arr. 11:44
dep. 11:44
14.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Milocaj, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
19.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
20.9 km
Ladevci
arr. 11:55
dep. 11:55
23.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
25.2 km
Katrga, Intersection
arr. 12:00
27.4 km
12:15 13:04 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 12:15
Zica, Manastir
arr. 12:19
dep. 12:19
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:23
dep. 12:23
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 12:25
dep. 12:25
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:29
dep. 12:29
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:35
dep. 12:35
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:39
dep. 12:39
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:41
dep. 12:41
12.8 km
arr. 12:44
dep. 12:44
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 12:47
dep. 12:47
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:50
dep. 12:50
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
23.1 km
Ladevci
arr. 12:58
dep. 12:58
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 13:04
29.6 km
13:15 14:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 13:15
Zica, Manastir
arr. 13:20
dep. 13:20
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:25
dep. 13:25
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:31
dep. 13:31
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:37
dep. 13:37
10.6 km
arr. 13:41
dep. 13:41
12.9 km
Adrani, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
14.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
17 km
Milocaj, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
19.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
20.9 km
Ladevci
arr. 13:55
dep. 13:55
23.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
25.2 km
Katrga, Intersection
arr. 14:00
27.4 km
13:15 14:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 13:15
Zica, Manastir
arr. 13:19
dep. 13:19
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 13:24
dep. 13:24
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:31
dep. 13:31
10.2 km
arr. 13:42
dep. 13:42
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
19 km
Milocaj, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
22.9 km
Ladevci
arr. 13:55
dep. 13:55
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 14:00
29.4 km
13:15 14:04 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 13:15
Zica, Manastir
arr. 13:19
dep. 13:19
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:23
dep. 13:23
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 13:25
dep. 13:25
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:29
dep. 13:29
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:35
dep. 13:35
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:39
dep. 13:39
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:41
dep. 13:41
12.8 km
arr. 13:44
dep. 13:44
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
23.1 km
Ladevci
arr. 13:58
dep. 13:58
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 14:04
29.6 km
14:00 14:48 (00:48)
ASIntersection
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, AS
dep. 14:00
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:08
dep. 14:08
4.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:13
dep. 14:13
7.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
10.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:24
dep. 14:24
12.6 km
arr. 14:28
dep. 14:28
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
19.8 km
Milocaj, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
22.9 km
Ladevci
arr. 14:42
dep. 14:42
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 14:48
29.4 km
14:50 15:35 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 14:50
Zica, Manastir
arr. 14:54
dep. 14:54
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 14:59
dep. 14:59
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:06
dep. 15:06
10.2 km
arr. 15:17
dep. 15:17
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
19 km
Milocaj, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
22.9 km
Ladevci
arr. 15:30
dep. 15:30
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 15:35
29.4 km
15:50 16:39 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 15:50
Zica, Manastir
arr. 15:54
dep. 15:54
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:58
dep. 15:58
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 16:00
dep. 16:00
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:04
dep. 16:04
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:14
dep. 16:14
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
12.8 km
arr. 16:19
dep. 16:19
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
23.1 km
Ladevci
arr. 16:33
dep. 16:33
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 16:39
29.6 km
18:15 19:00 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 18:15
Zica, Manastir
arr. 18:19
dep. 18:19
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 18:24
dep. 18:24
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 18:31
dep. 18:31
10.2 km
arr. 18:42
dep. 18:42
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 18:44
dep. 18:44
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:46
dep. 18:46
19 km
Milocaj, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
22.9 km
Ladevci
arr. 18:55
dep. 18:55
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 19:00
29.4 km
19:15 20:04 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 19:15
Zica, Manastir
arr. 19:19
dep. 19:19
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:23
dep. 19:23
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 19:25
dep. 19:25
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:29
dep. 19:29
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:35
dep. 19:35
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:39
dep. 19:39
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:41
dep. 19:41
12.8 km
arr. 19:44
dep. 19:44
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:50
dep. 19:50
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
23.1 km
Ladevci
arr. 19:58
dep. 19:58
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 20:04
29.6 km
19:55 20:40 (00:45)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 19:55
Zica, Manastir
arr. 19:59
dep. 19:59
3.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 20:04
dep. 20:04
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:11
dep. 20:11
10.2 km
arr. 20:22
dep. 20:22
14.9 km
Adrani, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
16.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Milocaj, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
21.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
22.9 km
Ladevci
arr. 20:35
dep. 20:35
25.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
27.2 km
Katrga, Intersection
arr. 20:40
29.4 km
20:55 21:44 (00:49)
CenterIntersection
The timetable is valid until: 30.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mataruska Banja, Center
dep. 20:55
Zica, Manastir
arr. 20:59
dep. 20:59
3.2 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:03
dep. 21:03
5.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 21:05
dep. 21:05
6.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:09
dep. 21:09
8.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:15
dep. 21:15
10.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:19
dep. 21:19
11.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:21
dep. 21:21
12.8 km
arr. 21:24
dep. 21:24
15.1 km
Adrani, Dom
arr. 21:27
dep. 21:27
17.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:30
dep. 21:30
19.2 km
Milocaj, 2
arr. 21:33
dep. 21:33
21.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
23.1 km
Ladevci
arr. 21:38
dep. 21:38
25.3 km
Tavnik, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
27.4 km
Katrga, Intersection
arr. 21:44
29.6 km

Naselja Mataruska Banja i Katrga su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mataruska Banja je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.