Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Manojlovce - Leskovac timetable

monday, 24.02.2020.
05:03 05:55 (00:52)
KomunaFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 05:03
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:04
dep. 05:04
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 05:11
dep. 05:11
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 05:25
dep. 05:25
7.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:55
9.5 km
05:59 06:17 (00:18)
KomunaMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 05:59
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:17
6.5 km
06:08 06:25 (00:17)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 06:08
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
5.5 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
6.5 km
06:59 07:17 (00:18)
KomunaMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 06:59
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:00
dep. 07:00
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
6.5 km
07:14 07:30 (00:16)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 07:14
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:15
dep. 07:15
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:22
dep. 07:22
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:24
dep. 07:24
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:30
6.5 km
07:45 08:00 (00:15)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 07:45
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
1.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
2.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
5.5 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
6.5 km
07:46 08:00 (00:14)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 07:46
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:50
dep. 07:50
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Leskovac, OMV
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
8.5 km
09:07 09:20 (00:13)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 09:07
Manojlovce, Stovariste
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 09:09
dep. 09:09
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 09:11
dep. 09:11
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:14
dep. 09:14
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 09:16
dep. 09:16
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 09:20
8 km
10:48 11:00 (00:12)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 10:48
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:50
dep. 10:50
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:55
dep. 10:55
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:59
dep. 10:59
7 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:00
8 km
10:59 11:15 (00:16)
KomunaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 10:59
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:00
dep. 11:00
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:07
dep. 11:07
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:15
6.5 km
12:14 12:30 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce
dep. 12:14
Velika Biljanica
arr. 12:12
dep. 12:12
-1 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:00
dep. 12:00
-7 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
-3 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:30
6 km
12:16 12:26 (00:10)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 12:16
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
8 km
13:14 13:26 (00:12)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 13:14
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:26
5.5 km
13:14 13:27 (00:13)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 13:14
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
5 km
13:14 13:40 (00:26)
KomunaFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 13:14
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:40
9.5 km
14:10 14:20 (00:10)
KomunaOMV
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 14:10
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:18
dep. 14:18
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 14:20
5 km
14:52 15:02 (00:10)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 14:52
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:53
dep. 14:53
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Leskovac, OMV
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:02
8 km
15:14 15:26 (00:12)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 15:14
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:15
dep. 15:15
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:26
5.5 km
15:29 15:43 (00:14)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 15:29
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:30
dep. 15:30
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:37
dep. 15:37
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:43
5 km
16:33 16:44 (00:11)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 16:33
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:35
dep. 16:35
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:40
dep. 16:40
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:42
dep. 16:42
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:44
7 km
17:25 17:35 (00:10)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 17:25
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
1.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
2.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
5.5 km
20:05 20:16 (00:11)
KomunaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 20:05
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
8 km
21:21 21:36 (00:15)
KomunaFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manojlovce, Komuna
dep. 21:21
Manojlovce, Stovariste
arr. 21:22
dep. 21:22
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 21:23
dep. 21:23
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 21:25
dep. 21:25
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 21:28
dep. 21:28
4.5 km
Leskovac, OMV
arr. 21:30
dep. 21:30
6.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 21:33
dep. 21:33
7.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 21:36
9.5 km

Naselja Manojlovce i Leskovac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Manojlovce je u 05:03 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.