Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Manic - Barajevo timetable

sunday, 23.02.2020.
00:31 01:05 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 00:31
Manic, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
0.6 km
Manic, Selo
arr. 00:34
dep. 00:34
2.2 km
arr. 00:35
dep. 00:35
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 00:36
dep. 00:36
3.2 km
arr. 00:37
dep. 00:37
3.7 km
Manic, Selo
arr. 00:38
dep. 00:38
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 00:40
dep. 00:40
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 00:41
dep. 00:41
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 00:42
dep. 00:42
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 00:43
dep. 00:43
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 00:44
dep. 00:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 00:45
dep. 00:45
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 00:46
dep. 00:46
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 00:49
dep. 00:49
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 00:55
dep. 00:55
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 00:57
dep. 00:57
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 00:59
dep. 00:59
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 01:01
dep. 01:01
15.5 km
arr. 01:02
dep. 01:02
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 01:04
dep. 01:04
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 01:05
17.8 km
04:16 04:50 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 04:16
Manic, Ulaz
arr. 04:17
dep. 04:17
0.6 km
Manic, Selo
arr. 04:19
dep. 04:19
2.2 km
arr. 04:20
dep. 04:20
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 04:21
dep. 04:21
3.2 km
arr. 04:22
dep. 04:22
3.7 km
Manic, Selo
arr. 04:23
dep. 04:23
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 04:26
dep. 04:26
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 04:27
dep. 04:27
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:28
dep. 04:28
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:29
dep. 04:29
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:30
dep. 04:30
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:31
dep. 04:31
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:34
dep. 04:34
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:40
dep. 04:40
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:42
dep. 04:42
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:44
dep. 04:44
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 04:46
dep. 04:46
15.5 km
arr. 04:47
dep. 04:47
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 04:50
17.8 km
05:21 05:55 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 05:21
Manic, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
0.6 km
Manic, Selo
arr. 05:24
dep. 05:24
2.2 km
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 05:26
dep. 05:26
3.2 km
arr. 05:27
dep. 05:27
3.7 km
Manic, Selo
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 05:34
dep. 05:34
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:36
dep. 05:36
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:39
dep. 05:39
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:45
dep. 05:45
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:47
dep. 05:47
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:49
dep. 05:49
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 05:51
dep. 05:51
15.5 km
arr. 05:52
dep. 05:52
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 05:55
17.8 km
07:11 07:45 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 07:11
Manic, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Manic, Selo
arr. 07:14
dep. 07:14
2.2 km
arr. 07:15
dep. 07:15
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 07:16
dep. 07:16
3.2 km
arr. 07:17
dep. 07:17
3.7 km
Manic, Selo
arr. 07:18
dep. 07:18
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:24
dep. 07:24
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:26
dep. 07:26
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:29
dep. 07:29
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:35
dep. 07:35
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:37
dep. 07:37
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:39
dep. 07:39
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 07:41
dep. 07:41
15.5 km
arr. 07:42
dep. 07:42
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:45
17.8 km
09:19 09:58 (00:39)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 09:19
Manic, Ulaz
arr. 09:20
dep. 09:20
0.6 km
Manic, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
2.2 km
arr. 09:24
dep. 09:24
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 09:25
dep. 09:25
3.2 km
arr. 09:26
dep. 09:26
3.7 km
Manic, Selo
arr. 09:27
dep. 09:27
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 09:30
dep. 09:30
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:37
dep. 09:37
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:42
dep. 09:42
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:44
dep. 09:44
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:47
dep. 09:47
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 09:48
dep. 09:48
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 09:49
dep. 09:49
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 09:51
dep. 09:51
15.5 km
arr. 09:53
dep. 09:53
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 09:58
17.8 km
12:04 12:43 (00:39)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 12:04
Manic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
0.6 km
Manic, Selo
arr. 12:08
dep. 12:08
2.2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
arr. 12:11
dep. 12:11
3.7 km
Manic, Selo
arr. 12:12
dep. 12:12
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 12:18
dep. 12:18
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:22
dep. 12:22
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:27
dep. 12:27
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:29
dep. 12:29
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:32
dep. 12:32
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:33
dep. 12:33
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 12:36
dep. 12:36
15.5 km
arr. 12:38
dep. 12:38
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 12:43
17.8 km
14:21 14:55 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 14:21
Manic, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
0.6 km
Manic, Selo
arr. 14:24
dep. 14:24
2.2 km
arr. 14:25
dep. 14:25
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.2 km
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Manic, Selo
arr. 14:28
dep. 14:28
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 14:32
dep. 14:32
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:34
dep. 14:34
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:36
dep. 14:36
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:39
dep. 14:39
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:45
dep. 14:45
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:47
dep. 14:47
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:49
dep. 14:49
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 14:51
dep. 14:51
15.5 km
arr. 14:52
dep. 14:52
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:55
17.8 km
16:07 16:26 (00:19)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Izlaz
dep. 16:07
Manic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
0.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
1.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
1.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:11
dep. 16:11
2.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
3.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:19
dep. 16:19
7.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:20
dep. 16:20
8.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:21
dep. 16:21
9.1 km
arr. 16:23
dep. 16:23
10.3 km
Barajevo, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
11.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:26
12 km
16:19 16:58 (00:39)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 16:19
Manic, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
0.6 km
Manic, Selo
arr. 16:23
dep. 16:23
2.2 km
arr. 16:24
dep. 16:24
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 16:25
dep. 16:25
3.2 km
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Manic, Selo
arr. 16:27
dep. 16:27
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 16:30
dep. 16:30
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 16:33
dep. 16:33
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:37
dep. 16:37
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 16:42
dep. 16:42
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:44
dep. 16:44
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:47
dep. 16:47
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:48
dep. 16:48
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:49
dep. 16:49
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 16:51
dep. 16:51
15.5 km
arr. 16:53
dep. 16:53
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:58
17.8 km
17:56 18:30 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 17:56
Manic, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
0.6 km
Manic, Selo
arr. 17:59
dep. 17:59
2.2 km
arr. 18:00
dep. 18:00
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 18:01
dep. 18:01
3.2 km
arr. 18:02
dep. 18:02
3.7 km
Manic, Selo
arr. 18:03
dep. 18:03
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 18:05
dep. 18:05
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 18:08
dep. 18:08
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 18:09
dep. 18:09
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 18:11
dep. 18:11
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 18:20
dep. 18:20
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 18:22
dep. 18:22
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 18:24
dep. 18:24
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 18:26
dep. 18:26
15.5 km
arr. 18:27
dep. 18:27
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 18:30
17.8 km
20:01 20:35 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 20:01
Manic, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
0.6 km
Manic, Selo
arr. 20:04
dep. 20:04
2.2 km
arr. 20:05
dep. 20:05
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 20:06
dep. 20:06
3.2 km
arr. 20:07
dep. 20:07
3.7 km
Manic, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 20:10
dep. 20:10
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 20:12
dep. 20:12
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:14
dep. 20:14
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:16
dep. 20:16
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:19
dep. 20:19
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:25
dep. 20:25
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:27
dep. 20:27
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:29
dep. 20:29
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 20:31
dep. 20:31
15.5 km
arr. 20:32
dep. 20:32
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:35
17.8 km
21:07 21:26 (00:19)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Izlaz
dep. 21:07
Manic, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
0.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 21:09
dep. 21:09
1.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
1.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:11
dep. 21:11
2.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:13
dep. 21:13
3.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:15
dep. 21:15
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:19
dep. 21:19
7.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:20
dep. 21:20
8.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:21
dep. 21:21
9.1 km
arr. 21:23
dep. 21:23
10.3 km
Barajevo, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
11.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 21:26
12 km
21:31 22:05 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: subotom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 21:31
Manic, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
0.6 km
Manic, Selo
arr. 21:34
dep. 21:34
2.2 km
arr. 21:35
dep. 21:35
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 21:36
dep. 21:36
3.2 km
arr. 21:37
dep. 21:37
3.7 km
Manic, Selo
arr. 21:38
dep. 21:38
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 21:40
dep. 21:40
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 21:42
dep. 21:42
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:43
dep. 21:43
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:44
dep. 21:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 21:46
dep. 21:46
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:49
dep. 21:49
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:55
dep. 21:55
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:57
dep. 21:57
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:59
dep. 21:59
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 22:01
dep. 22:01
15.5 km
arr. 22:02
dep. 22:02
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 22:04
dep. 22:04
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 22:05
17.8 km
23:01 23:35 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manic, Intersection
dep. 23:01
Manic, Ulaz
arr. 23:02
dep. 23:02
0.6 km
Manic, Selo
arr. 23:04
dep. 23:04
2.2 km
arr. 23:05
dep. 23:05
2.7 km
Manic, Okretnica
arr. 23:06
dep. 23:06
3.2 km
arr. 23:07
dep. 23:07
3.7 km
Manic, Selo
arr. 23:08
dep. 23:08
4.2 km
Manic, Ulaz
arr. 23:10
dep. 23:10
5.8 km
Manic, Intersection
arr. 23:11
dep. 23:11
6.4 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 23:12
dep. 23:12
6.9 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
7.5 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 23:14
dep. 23:14
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:16
dep. 23:16
9.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:19
dep. 23:19
10.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:25
dep. 23:25
13.6 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:27
dep. 23:27
14.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:29
dep. 23:29
14.9 km
Lisovic, Servis
arr. 23:31
dep. 23:31
15.5 km
arr. 23:32
dep. 23:32
16.1 km
Barajevo, Center
arr. 23:34
dep. 23:34
17.3 km
Barajevo, Bus station
arr. 23:35
17.8 km

Naselja Manic i Barajevo su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Manic je u 00:31 h, dok je poslednji polazak u 23:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.