Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Malo Golovode - Lazarica timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:15 06:35 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 06:15
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:20
dep. 06:20
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:25
dep. 06:25
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:27
dep. 06:27
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:30
dep. 06:30
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 06:35
7.1 km
07:00 07:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 07:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:04
dep. 07:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:06
dep. 07:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:14
dep. 07:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 07:16
dep. 07:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 07:20
7.1 km
12:00 12:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 12:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:14
dep. 12:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:15
dep. 12:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 12:16
dep. 12:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 12:20
7.1 km
13:00 13:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 13:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 13:04
dep. 13:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 13:05
dep. 13:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:09
dep. 13:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 13:14
dep. 13:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 13:16
dep. 13:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 13:20
7.1 km
14:00 14:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 14:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 14:04
dep. 14:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 14:06
dep. 14:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:09
dep. 14:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:12
dep. 14:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 14:14
dep. 14:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 14:15
dep. 14:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 14:16
dep. 14:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 14:20
7.1 km
15:00 15:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 15:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 15:04
dep. 15:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 15:05
dep. 15:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 15:07
dep. 15:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:14
dep. 15:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 15:16
dep. 15:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 15:20
7.1 km
Malo Golovode - Lazarica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 06:35 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 06:15
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:20
dep. 06:20
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:25
dep. 06:25
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:27
dep. 06:27
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:30
dep. 06:30
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 06:35
7.1 km
07:00 07:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 07:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:04
dep. 07:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:06
dep. 07:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:14
dep. 07:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 07:16
dep. 07:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 07:20
7.1 km
12:00 12:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 12:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:14
dep. 12:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:15
dep. 12:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 12:16
dep. 12:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 12:20
7.1 km
13:00 13:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 13:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 13:04
dep. 13:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 13:05
dep. 13:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:09
dep. 13:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 13:14
dep. 13:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 13:16
dep. 13:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 13:20
7.1 km
14:00 14:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 14:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 14:04
dep. 14:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 14:06
dep. 14:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:09
dep. 14:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:12
dep. 14:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 14:14
dep. 14:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 14:15
dep. 14:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 14:16
dep. 14:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 14:20
7.1 km
15:00 15:20 (00:20)
Raskrsnica - okretnica3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 15:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 15:04
dep. 15:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 15:05
dep. 15:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 15:07
dep. 15:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:14
dep. 15:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Lazarica, Bare
arr. 15:16
dep. 15:16
6.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
6.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Lazarica, 3
arr. 15:20
7.1 km

Naselja Malo Golovode i Lazarica su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Malo Golovode je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.