Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Malo Golovode - Krusevac timetable

sunday, 21.07.2019.
05:58 06:10 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 05:58
Krusevac, Hangar
arr. 05:59
dep. 05:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:01
dep. 06:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:02
dep. 06:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:05
dep. 06:05
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:10
4.1 km
06:11 06:20 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:11
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
3.5 km
06:37 06:50 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:37
Krusevac, Hangar
arr. 06:38
dep. 06:38
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
5.3 km
07:06 07:15 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:06
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
3.5 km
07:37 07:50 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:37
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
5.3 km
08:58 09:10 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 08:58
Krusevac, Hangar
arr. 08:59
dep. 08:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 09:01
dep. 09:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:02
dep. 09:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:07
dep. 09:07
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 09:09
dep. 09:09
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
4.1 km
09:21 09:30 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 09:21
Krusevac, Hangar
arr. 09:23
dep. 09:23
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:25
dep. 09:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:26
dep. 09:26
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:28
dep. 09:28
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
3.5 km
10:07 10:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 10:07
Krusevac, Hangar
arr. 10:08
dep. 10:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:11
dep. 10:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:13
dep. 10:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:16
dep. 10:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:18
dep. 10:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:20
5.3 km
11:07 11:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 11:07
Krusevac, Hangar
arr. 11:08
dep. 11:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:10
dep. 11:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:11
dep. 11:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:13
dep. 11:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:15
dep. 11:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:16
dep. 11:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:18
dep. 11:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:20
5.3 km
12:07 12:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:07
Krusevac, Hangar
arr. 12:08
dep. 12:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:10
dep. 12:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:11
dep. 12:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:13
dep. 12:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:15
dep. 12:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:16
dep. 12:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:18
dep. 12:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:20
5.3 km
12:33 12:45 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:33
Krusevac, Hangar
arr. 12:34
dep. 12:34
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:36
dep. 12:36
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:37
dep. 12:37
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:42
dep. 12:42
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:44
dep. 12:44
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:45
4.1 km
12:51 13:00 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:51
Krusevac, Hangar
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:54
dep. 12:54
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:55
dep. 12:55
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:57
dep. 12:57
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:58
dep. 12:58
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:00
3.5 km
12:51 13:00 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:51
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
3.5 km
13:07 13:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 13:07
Krusevac, Hangar
arr. 13:08
dep. 13:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:10
dep. 13:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:11
dep. 13:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:13
dep. 13:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:15
dep. 13:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:16
dep. 13:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:18
dep. 13:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:20
5.3 km
14:07 14:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 14:07
Krusevac, Hangar
arr. 14:08
dep. 14:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:10
dep. 14:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:11
dep. 14:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:16
dep. 14:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:18
dep. 14:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:20
5.3 km
15:07 15:20 (00:13)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 15:07
Krusevac, Hangar
arr. 15:08
dep. 15:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
5.3 km
16:11 16:20 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:11
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
3.5 km
17:03 17:15 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 17:03
Krusevac, Hangar
arr. 17:04
dep. 17:04
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:06
dep. 17:06
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:07
dep. 17:07
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:10
dep. 17:10
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:12
dep. 17:12
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:14
dep. 17:14
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:15
4.1 km
18:06 18:15 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:06
Krusevac, Hangar
arr. 18:08
dep. 18:08
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:11
dep. 18:11
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
3.5 km
18:58 19:10 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:58
Krusevac, Hangar
arr. 18:59
dep. 18:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:01
dep. 19:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:02
dep. 19:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:05
dep. 19:05
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:07
dep. 19:07
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:09
dep. 19:09
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
4.1 km
19:58 20:10 (00:12)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:58
Krusevac, Hangar
arr. 19:59
dep. 19:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:01
dep. 20:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:02
dep. 20:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:07
dep. 20:07
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:09
dep. 20:09
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:10
4.1 km
20:51 21:00 (00:09)
Stočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 20:51
Krusevac, Hangar
arr. 20:52
dep. 20:52
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:54
dep. 20:54
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:55
dep. 20:55
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:57
dep. 20:57
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:58
dep. 20:58
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:00
3.5 km

Naselja Malo Golovode i Krusevac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Malo Golovode je u 05:58 h, dok je poslednji polazak u 20:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.