Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Malo Golovode - Krusevac timetable

friday, 15.11.2019.
00:21 00:30 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 00:21
Krusevac, Hangar
arr. 00:22
dep. 00:22
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 00:24
dep. 00:24
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 00:25
dep. 00:25
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 00:27
dep. 00:27
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 00:28
dep. 00:28
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:30
3.5 km
05:36 05:45 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 05:36
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
3.5 km
05:44 05:55 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 05:44
Krusevac, Hangar
arr. 05:45
dep. 05:45
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:47
dep. 05:47
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
4.2 km
05:58 06:10 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 05:58
Krusevac, Hangar
arr. 05:59
dep. 05:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:01
dep. 06:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:02
dep. 06:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:07
dep. 06:07
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:09
dep. 06:09
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:10
4.2 km
05:59 06:08 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 05:59
Krusevac, Hangar
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:08
3.5 km
06:04 06:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:04
Krusevac, Hangar
arr. 06:05
dep. 06:05
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:07
dep. 06:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:11
dep. 06:11
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:13
3.2 km
06:06 06:15 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:06
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:09
dep. 06:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:13
dep. 06:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
3.5 km
06:11 06:20 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:11
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
3.5 km
06:11 06:20 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:11
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
3.5 km
06:15 06:30 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 06:15
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:20
dep. 06:20
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:25
dep. 06:25
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:27
dep. 06:27
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:30
5.9 km
06:21 06:30 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:21
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:25
dep. 06:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
3.5 km
06:28 06:40 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:28
Krusevac, Hangar
arr. 06:29
dep. 06:29
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:32
dep. 06:32
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
4.2 km
06:31 06:45 (00:14)
Stočna pijaca14. Oktobar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:31
Krusevac, Hangar
arr. 06:33
dep. 06:33
0.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:42
dep. 06:42
3.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
4.1 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:45
4.5 km
06:37 06:50 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:37
Krusevac, Hangar
arr. 06:38
dep. 06:38
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
5.3 km
06:56 07:05 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:56
Krusevac, Hangar
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:00
dep. 07:00
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:01
dep. 07:01
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:05
3.5 km
06:59 07:10 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 06:59
Krusevac, Hangar
arr. 07:00
dep. 07:00
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:01
dep. 07:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:02
dep. 07:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:09
dep. 07:09
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:10
4.2 km
07:00 07:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 07:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:04
dep. 07:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:06
dep. 07:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:14
dep. 07:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:15
5.9 km
07:04 07:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:04
Krusevac, Hangar
arr. 07:05
dep. 07:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:07
dep. 07:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:08
dep. 07:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:11
dep. 07:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
3.5 km
07:06 07:15 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:06
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
3.5 km
07:07 07:15 (00:08)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Aerodrom
dep. 07:09
Krusevac, Kolonija
arr. 07:10
dep. 07:10
0.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:12
dep. 07:12
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
1.9 km
07:08 07:20 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:08
Krusevac, Hangar
arr. 07:09
dep. 07:09
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:11
dep. 07:11
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:19
dep. 07:19
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:20
4.2 km
07:35 07:50 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaSpomenik
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 07:35
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:36
dep. 07:36
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 07:37
dep. 07:37
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:39
dep. 07:39
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:40
dep. 07:40
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:41
dep. 07:41
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:42
dep. 07:42
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:45
dep. 07:45
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:49
dep. 07:49
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:50
4.7 km
07:37 07:50 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 07:37
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
5.3 km
08:00 08:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 08:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 08:02
dep. 08:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 08:04
dep. 08:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 08:05
dep. 08:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 08:06
dep. 08:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:10
dep. 08:10
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:12
dep. 08:12
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:15
4.7 km
08:04 08:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 08:04
Krusevac, Hangar
arr. 08:05
dep. 08:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:07
dep. 08:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:08
dep. 08:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:10
dep. 08:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:11
dep. 08:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:13
3.5 km
08:16 08:25 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 08:16
Krusevac, Hangar
arr. 08:18
dep. 08:18
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:20
dep. 08:20
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:21
dep. 08:21
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
3.5 km
08:21 08:30 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 08:21
Krusevac, Hangar
arr. 08:22
dep. 08:22
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:24
dep. 08:24
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:25
dep. 08:25
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:27
dep. 08:27
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:28
dep. 08:28
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:30
3.5 km
08:28 08:40 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 08:28
Krusevac, Hangar
arr. 08:29
dep. 08:29
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 08:31
dep. 08:31
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 08:35
dep. 08:35
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:37
dep. 08:37
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
4.2 km
09:04 09:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 09:04
Krusevac, Hangar
arr. 09:05
dep. 09:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:07
dep. 09:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:08
dep. 09:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:10
dep. 09:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:11
dep. 09:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:13
3.5 km
09:30 09:45 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 09:30
Malo Golovode, T - MZ
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 09:34
dep. 09:34
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 09:35
dep. 09:35
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 09:37
dep. 09:37
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:38
dep. 09:38
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:45
4.7 km
10:22 10:35 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 10:22
Krusevac, Hangar
arr. 10:23
dep. 10:23
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:25
dep. 10:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:26
dep. 10:26
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:28
dep. 10:28
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:31
dep. 10:31
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:32
dep. 10:32
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:33
dep. 10:33
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:35
5.3 km
10:46 10:55 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 10:46
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
3.5 km
11:04 11:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 11:04
Krusevac, Hangar
arr. 11:05
dep. 11:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:07
dep. 11:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:08
dep. 11:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:10
dep. 11:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:11
dep. 11:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:13
3.5 km
11:22 11:35 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 11:22
Krusevac, Hangar
arr. 11:23
dep. 11:23
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:25
dep. 11:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:26
dep. 11:26
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:28
dep. 11:28
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:35
5.3 km
12:00 12:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 12:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:14
dep. 12:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:15
5.9 km
12:04 12:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:04
Krusevac, Hangar
arr. 12:05
dep. 12:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:07
dep. 12:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:08
dep. 12:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:10
dep. 12:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:11
dep. 12:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:13
3.5 km
12:22 12:35 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:22
Krusevac, Hangar
arr. 12:23
dep. 12:23
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:25
dep. 12:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:26
dep. 12:26
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:28
dep. 12:28
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:33
dep. 12:33
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
5.3 km
12:24 12:35 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:24
Krusevac, Hangar
arr. 12:25
dep. 12:25
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:26
dep. 12:26
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:27
dep. 12:27
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:30
dep. 12:30
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:34
dep. 12:34
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
4.2 km
12:28 12:40 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:28
Krusevac, Hangar
arr. 12:29
dep. 12:29
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:31
dep. 12:31
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:32
dep. 12:32
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:37
dep. 12:37
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:39
dep. 12:39
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:40
4.2 km
12:36 12:45 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:36
Krusevac, Hangar
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:39
dep. 12:39
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:42
dep. 12:42
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:43
dep. 12:43
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
3.5 km
12:51 13:00 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 12:51
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
3.5 km
12:52 12:54 (00:02)
Stočna pijacaAerodrom
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Aerodrom
13:00 13:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 13:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 13:04
dep. 13:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 13:05
dep. 13:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:09
dep. 13:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 13:14
dep. 13:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 13:15
5.9 km
13:04 13:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 13:04
Krusevac, Hangar
arr. 13:05
dep. 13:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:07
dep. 13:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:08
dep. 13:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:11
dep. 13:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:13
3.5 km
13:52 14:05 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 13:52
Krusevac, Hangar
arr. 13:53
dep. 13:53
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:55
dep. 13:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:56
dep. 13:56
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:58
dep. 13:58
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:00
dep. 14:00
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:03
dep. 14:03
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:05
5.3 km
14:00 14:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 14:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 14:04
dep. 14:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 14:06
dep. 14:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:09
dep. 14:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:12
dep. 14:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 14:14
dep. 14:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 14:15
5.9 km
14:04 14:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 14:04
Krusevac, Hangar
arr. 14:05
dep. 14:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:07
dep. 14:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:08
dep. 14:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:11
dep. 14:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:13
3.5 km
14:16 14:25 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 14:16
Krusevac, Hangar
arr. 14:18
dep. 14:18
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:21
dep. 14:21
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:25
3.5 km
14:21 14:30 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 14:21
Krusevac, Hangar
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:24
dep. 14:24
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:25
dep. 14:25
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:28
dep. 14:28
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:30
3.5 km
14:24 14:35 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 14:24
Krusevac, Hangar
arr. 14:25
dep. 14:25
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:26
dep. 14:26
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:27
dep. 14:27
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:30
dep. 14:30
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
4.2 km
15:00 15:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaStaro groblje
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 15:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 15:04
dep. 15:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 15:05
dep. 15:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 15:07
dep. 15:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.7 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:14
dep. 15:14
5.6 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:15
5.9 km
15:04 15:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 15:04
Krusevac, Hangar
arr. 15:05
dep. 15:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:07
dep. 15:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:08
dep. 15:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:13
3.5 km
15:07 15:20 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 15:07
Krusevac, Hangar
arr. 15:08
dep. 15:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
5.3 km
15:16 15:25 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 15:16
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
3.5 km
15:20 15:30 (00:10)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 15:20
Krusevac, Hangar
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:22
dep. 15:22
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:23
dep. 15:23
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:27
dep. 15:27
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 15:29
dep. 15:29
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
4.2 km
15:32 15:34 (00:02)
Stočna pijacaAerodrom
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Aerodrom
16:04 16:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:04
Krusevac, Hangar
arr. 16:05
dep. 16:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:07
dep. 16:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:08
dep. 16:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:11
dep. 16:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:13
3.5 km
16:07 16:20 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:07
Krusevac, Hangar
arr. 16:08
dep. 16:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:10
dep. 16:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:13
dep. 16:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:18
dep. 16:18
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
5.3 km
16:11 16:20 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:11
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
3.5 km
16:19 16:28 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:19
Krusevac, Hangar
arr. 16:20
dep. 16:20
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:23
dep. 16:23
1.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:25
dep. 16:25
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:26
dep. 16:26
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:28
3.2 km
16:38 16:50 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:38
Krusevac, Hangar
arr. 16:39
dep. 16:39
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
4.2 km
16:39 16:50 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 16:39
Krusevac, Hangar
arr. 16:40
dep. 16:40
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
4.2 km
17:06 17:15 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 17:06
Krusevac, Hangar
arr. 17:07
dep. 17:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:09
dep. 17:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:10
dep. 17:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:12
dep. 17:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:13
dep. 17:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
3.5 km
17:07 17:15 (00:08)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 17:07
Krusevac, Hangar
arr. 17:08
dep. 17:08
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:10
dep. 17:10
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:13
dep. 17:13
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
3.2 km
17:21 17:30 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 17:21
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
3.5 km
18:04 18:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:04
Krusevac, Hangar
arr. 18:05
dep. 18:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:07
dep. 18:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:08
dep. 18:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:10
dep. 18:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:11
dep. 18:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:13
3.5 km
18:35 18:45 (00:10)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:35
Krusevac, Hangar
arr. 18:36
dep. 18:36
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:37
dep. 18:37
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:41
dep. 18:41
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:42
dep. 18:42
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:44
dep. 18:44
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
4.2 km
18:51 19:00 (00:09)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:51
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
3.5 km
18:52 19:05 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 18:52
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:56
dep. 18:56
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:58
dep. 18:58
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:00
dep. 19:00
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:05
5.3 km
19:00 19:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 19:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 19:05
dep. 19:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:08
dep. 19:08
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
4.7 km
19:04 19:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:04
Krusevac, Hangar
arr. 19:05
dep. 19:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:07
dep. 19:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:08
dep. 19:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:10
dep. 19:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:11
dep. 19:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:13
3.5 km
19:06 19:15 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:06
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:10
dep. 19:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:13
dep. 19:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
3.5 km
19:52 20:05 (00:13)
Stočna pijacaŽupski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:52
Krusevac, Hangar
arr. 19:53
dep. 19:53
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:55
dep. 19:55
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:56
dep. 19:56
1.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:58
dep. 19:58
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
3.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
4.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:05
5.3 km
19:54 20:05 (00:11)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:54
Krusevac, Hangar
arr. 19:55
dep. 19:55
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:56
dep. 19:56
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:57
dep. 19:57
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:00
dep. 20:00
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
4.2 km
19:58 20:10 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 19:58
Krusevac, Hangar
arr. 19:59
dep. 19:59
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:01
dep. 20:01
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:02
dep. 20:02
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:05
dep. 20:05
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:07
dep. 20:07
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:09
dep. 20:09
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:10
4.2 km
20:00 20:15 (00:15)
Raskrsnica - okretnicaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
dep. 20:00
Malo Golovode, T - MZ
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Malo Golovode, S
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 20:05
dep. 20:05
1.5 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Krusevac, Pejton
arr. 20:07
dep. 20:07
2.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:08
dep. 20:08
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:10
dep. 20:10
3.6 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:15
4.7 km
20:04 20:13 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 20:04
Krusevac, Hangar
arr. 20:05
dep. 20:05
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:07
dep. 20:07
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:08
dep. 20:08
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:10
dep. 20:10
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:11
dep. 20:11
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:13
3.5 km
21:06 21:15 (00:09)
Stočna pijacaSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 21:06
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
2.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
3.5 km
21:23 21:30 (00:07)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 21:23
Krusevac, Hangar
arr. 21:24
dep. 21:24
0.5 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:25
dep. 21:25
1.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:26
dep. 21:26
1.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:28
dep. 21:28
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
3.5 km
21:33 21:45 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 21:33
Krusevac, Hangar
arr. 21:34
dep. 21:34
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 21:36
dep. 21:36
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 21:37
dep. 21:37
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 21:40
dep. 21:40
2.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:42
dep. 21:42
3.2 km
Krusevac, Merkur
arr. 21:44
dep. 21:44
3.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:45
4.2 km
Malo Golovode - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
00:48 01:00 (00:12)
Stočna pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malo Golovode, Stočna pijaca
dep. 00:48
Krusevac, Hangar
arr. 00:49
dep. 00:49
0.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 00:51
dep. 00:51
1.3 km
Krusevac, Kolonija
arr. 00:52
dep. 00:52
1.7 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 00:55
dep. 00:55
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:57
dep. 00:57
3.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:59
dep. 00:59
3.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
4.1 km

Naselja Malo Golovode i Krusevac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Malo Golovode je u 00:21 h, dok je poslednji polazak u 21:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.