Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Zvornik - Ruma timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:52 09:14 (02:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 06:52
Donja Borina, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
7 km
Brasina, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
10 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
20 km
Loznica, Railway station
arr. 07:18
dep. 07:20
26 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 07:31
dep. 07:32
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
44 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 07:43
dep. 07:44
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
58 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
79 km
Sabac, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:36
82 km
Klenak, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:57
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
107 km
Ruma, Railway station
arr. 09:14
119 km
07:30 10:55 (03:25)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:46
dep. 07:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:59
dep. 07:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
51.6 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 09:26
dep. 09:26
56.6 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
63.6 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
68.6 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
72.6 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
78.6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
84.6 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
89.6 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
94.6 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
98.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
104.6 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
115.6 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
122.6 km
15:50 18:10 (02:20)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
64 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
69 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
93 km
arr. 17:57
dep. 17:57
100 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
109 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
116 km
19:30 22:07 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 19:30
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
7 km
Brasina, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 20:00
dep. 20:01
24 km
Loznica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:06
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 20:19
dep. 20:20
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:25
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 20:28
dep. 20:29
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 20:34
dep. 20:35
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 20:52
dep. 20:53
67 km
Stitar, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:05
79 km
Sabac, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:29
82 km
Klenak, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:44
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:56
107 km
Ruma, Railway station
arr. 22:07
119 km
Mali Zvornik - Ruma timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
06:52 09:14 (02:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 06:52
Donja Borina, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
7 km
Brasina, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
10 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
20 km
Loznica, Railway station
arr. 07:18
dep. 07:20
26 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 07:31
dep. 07:32
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
44 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 07:43
dep. 07:44
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
58 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
79 km
Sabac, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:36
82 km
Klenak, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:57
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
107 km
Ruma, Railway station
arr. 09:14
119 km
07:30 10:55 (03:25)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:46
dep. 07:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:59
dep. 07:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
51.6 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 09:26
dep. 09:26
56.6 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
63.6 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
68.6 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
72.6 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
78.6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
84.6 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
89.6 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
94.6 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
98.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
104.6 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
115.6 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
122.6 km
15:50 18:10 (02:20)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
64 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
69 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
93 km
arr. 17:57
dep. 17:57
100 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
109 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
116 km
19:30 22:07 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 19:30
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
7 km
Brasina, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 20:00
dep. 20:01
24 km
Loznica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:06
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 20:19
dep. 20:20
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:25
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 20:28
dep. 20:29
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 20:34
dep. 20:35
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 20:52
dep. 20:53
67 km
Stitar, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:05
79 km
Sabac, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:29
82 km
Klenak, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:44
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:56
107 km
Ruma, Railway station
arr. 22:07
119 km

Naselja Mali Zvornik i Ruma su međusobno udaljena ~120 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 06:52 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.