Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mali Zvornik - Novi Sad timetable

saturday, 23.03.2019.
11:00 14:00 (03:00)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Hotel
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
55 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
57 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
65 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
69 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
80 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
93 km
Hrtkovci, Centar - Katolicka crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
104 km
arr. 14:00
156 km
15:50 19:00 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
-92.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
-92.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
-92.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
-92.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
-92.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
-92.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
-92.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
-92.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
-92.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
-92.7 km
Hrtkovci, Centar - Katolicka crkva
arr. 17:57
dep. 17:57
-92.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
-92.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
-92.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
116 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
-92.7 km
arr. 19:00
157 km
17:15 21:15 (04:00)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Hotel
dep. 17:15
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
71 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
95 km
arr. 21:15
156 km
18:30 22:40 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
0 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
0 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
0 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
0 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
0 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
0 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
0 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
83.2 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
0 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
0 km
arr. 22:30
dep. 22:30
0 km
arr. 22:40
159.1 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
11:00 14:00 (03:00)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Hotel
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
55 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
57 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
65 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
69 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
80 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
93 km
Hrtkovci, Centar - Katolicka crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
104 km
arr. 14:00
156 km
15:50 19:00 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
-92.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
-92.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
-92.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
-92.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
-92.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
-92.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
-92.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
-92.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
-92.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
-92.7 km
Hrtkovci, Centar - Katolicka crkva
arr. 17:57
dep. 17:57
-92.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
-92.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
-92.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
116 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
-92.7 km
arr. 19:00
157 km
17:15 21:15 (04:00)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Hotel
dep. 17:15
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
71 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
95 km
arr. 21:15
156 km
18:30 22:40 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
0 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
0 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
0 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
0 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
0 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
0 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
0 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
83.2 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
0 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
0 km
arr. 22:30
dep. 22:30
0 km
arr. 22:40
159.1 km

Naselja Mali Zvornik i Novi Sad su međusobno udaljena ~158 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.