Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mali Zvornik - Novi Sad timetable

friday, 10.07.2020.
05:35 09:15 (03:40)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 05:35
Mali Zvornik, Stari most
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Mali Zvornik, Novi most - Karakaj most
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
9.5 km
Brasina, Dom - centar
arr. 05:55
dep. 05:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 06:01
dep. 06:01
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Loznica, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
34.8 km
Jelav, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
38.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
44.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:50
dep. 06:50
47.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
55.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
58.8 km
Duvaniste, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
65.5 km
Slepcevic, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
69.7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
78.5 km
Nikinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
102.4 km
Budanovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
109.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
158.6 km
arr. 09:15
161.5 km
07:30 11:45 (04:15)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:46
dep. 07:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:59
dep. 07:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
51.6 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
56.6 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
63.6 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
68.6 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
72.6 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
78.6 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
84.6 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
89.6 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
94.6 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
98.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
104.6 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
115.6 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
122.6 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
134.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
137.6 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
141.6 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
149.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
153.6 km
arr. 11:45
163.6 km
11:00 14:00 (03:00)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
55 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
57 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
65 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
69 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
80 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
93 km
arr. 12:59
dep. 12:59
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
104 km
arr. 14:00
156 km
15:50 19:00 (03:10)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
64 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
69 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
93 km
arr. 17:57
dep. 17:57
100 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
109 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
116 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
147 km
arr. 19:00
157 km
17:15 21:15 (04:00)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:15
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
71 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
95 km
arr. 21:15
156 km
18:30 22:40 (04:10)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
33.4 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
37.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
42.9 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
46.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
51.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
54.3 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
57.4 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
64.1 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
68.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
83.2 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
100 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
106.9 km
arr. 22:30
dep. 22:30
156.2 km
arr. 22:40
159.1 km
Mali Zvornik - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
11:00 14:00 (03:00)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
55 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
57 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
65 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
69 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
80 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
93 km
arr. 12:59
dep. 12:59
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
104 km
arr. 14:00
156 km
15:50 19:00 (03:10)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
64 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
69 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
89 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
93 km
arr. 17:57
dep. 17:57
100 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
109 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
116 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
130 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
147 km
arr. 19:00
157 km
17:15 21:15 (04:00)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:15
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
71 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
95 km
arr. 21:15
156 km
18:30 22:40 (04:10)
Bus station (Hotel)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
33.4 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
37.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
42.9 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
46.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
51.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
54.3 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
57.4 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
64.1 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
68.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
83.2 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
100 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
106.9 km
arr. 22:30
dep. 22:30
156.2 km
arr. 22:40
159.1 km

Naselja Mali Zvornik i Novi Sad su međusobno udaljena ~159 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.