Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Zvornik - Lesnica kod Loznice timetable

thursday, 20.02.2020.
04:50 05:45 (00:55)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 04:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 04:55
dep. 04:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:15
dep. 05:15
20 km
Loznica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
44 km
05:35 06:46 (01:11)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 05:35
Mali Zvornik, Stari most
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Mali Zvornik, Novi most - Karakaj most
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
9.5 km
Brasina, Dom - centar
arr. 05:55
dep. 05:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 06:01
dep. 06:01
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Loznica, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
34.8 km
Jelav, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
38.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:46
44.3 km
06:02 07:11 (01:09)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:02
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 06:11
dep. 06:11
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 06:20
dep. 06:20
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 06:36
dep. 06:36
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
33.4 km
Jelav, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
37.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:11
42.9 km
07:20 08:14 (00:54)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 07:20
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
7 km
Brasina, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 07:50
dep. 07:51
24 km
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
44 km
07:30 08:21 (00:51)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
35 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
44 km
07:30 09:09 (01:39)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:46
dep. 07:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:59
dep. 07:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
43.6 km
09:35 10:32 (00:57)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 09:35
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
37 km
11:00 11:55 (00:55)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
44 km
11:30 12:49 (01:19)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:39
dep. 11:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:46
dep. 11:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:59
dep. 11:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:49
43.6 km
12:40 13:31 (00:51)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 12:40
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
44 km
13:30 14:50 (01:20)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 13:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 13:39
dep. 13:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 13:46
dep. 13:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:59
dep. 13:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
dep. 14:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:50
43.6 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:46
dep. 15:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:59
dep. 15:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
43.6 km
15:50 16:40 (00:50)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
44 km
17:30 18:21 (00:51)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 17:36
dep. 17:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
27 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
44 km
18:30 19:24 (00:54)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
7 km
Brasina, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 19:00
dep. 19:01
24 km
Loznica, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:06
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 19:19
dep. 19:20
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 19:24
44 km
18:30 19:51 (01:21)
Bus station (Hotel)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
33.4 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
37.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
42.9 km

Naselja Mali Zvornik i Lesnica kod Loznice su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.