Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Zvornik - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 23.04.2021.
04:50 07:45 (02:55)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 04:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 04:55
dep. 04:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:15
dep. 05:15
20 km
Loznica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
55 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
58 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
64 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
69 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
93 km
arr. 06:55
dep. 06:55
100 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
111 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
170 km
06:40 11:12 (04:32)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 06:40
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
7 km
Brasina, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:07
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 07:10
dep. 07:11
24 km
Loznica, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:16
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 07:29
dep. 07:30
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 07:38
dep. 07:39
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 07:44
dep. 07:45
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:02
dep. 08:03
67 km
Stitar, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
79 km
Sabac, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:39
82 km
Klenak, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
107 km
Ruma, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:32
119 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
152 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
161 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:19
dep. 10:20
167 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
193 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 11:12
193 km
07:30 10:20 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
35 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
58 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
66 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
80 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
94 km
arr. 09:15
dep. 09:15
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
111 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
166 km
08:20 12:00 (03:40)
Bus station (Hotel)Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 08:20
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 08:50
dep. 08:50
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
51.6 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
79.6 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
92.6 km
arr. 10:51
dep. 10:51
99.6 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
103.6 km
arr. 11:50
dep. 11:50
164.6 km
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
arr. 12:00
174.6 km
09:35 12:50 (03:15)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 09:35
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
37 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
52 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
69 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
94 km
arr. 11:41
dep. 11:41
100 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
166 km
11:30 14:45 (03:15)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:39
dep. 11:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:46
dep. 11:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:59
dep. 11:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 12:53
dep. 12:53
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
51.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:45
169.6 km
12:40 15:30 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 12:40
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
52 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
58 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
66 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
69 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
80 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
94 km
arr. 14:25
dep. 14:25
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
104 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
166 km
15:30 18:50 (03:20)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:46
dep. 15:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:59
dep. 15:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
51.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
54.6 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
57.6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
64.6 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
68.6 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
79.6 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
92.6 km
arr. 17:50
dep. 17:50
99.6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
103.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
110.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
163.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
166.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
169.6 km
17:30 20:20 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 17:36
dep. 17:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
27 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
58 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
80 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
94 km
arr. 19:15
dep. 19:15
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
104 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:20
166 km

Naselja Mali Zvornik i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~172 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 04h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.