Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Zvornik - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 17.02.2020.
07:20 11:46 (04:26)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 07:20
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
7 km
Brasina, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 07:50
dep. 07:51
24 km
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
67 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
79 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
82 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
87 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
96 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
101 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
107 km
arr. 09:57
dep. 10:12
119 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
152 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
161 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
167 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
193 km
arr. 11:46
193 km
07:30 10:20 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
35 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
58 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
66 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
80 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
94 km
arr. 09:15
dep. 09:15
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
111 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
166 km
08:20 12:00 (03:40)
Bus station (Hotel)Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 08:20
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 08:50
dep. 08:50
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
51.6 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
79.6 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
92.6 km
arr. 10:51
dep. 10:51
99.6 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
103.6 km
arr. 11:50
dep. 11:50
164.6 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:00
174.6 km
09:35 12:50 (03:15)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 09:35
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
37 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
52 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
69 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
94 km
arr. 11:41
dep. 11:41
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
166 km
11:30 14:45 (03:15)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:39
dep. 11:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:46
dep. 11:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:59
dep. 11:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 12:53
dep. 12:53
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
51.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
169.6 km
12:40 15:30 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 12:40
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
52 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
58 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
66 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
69 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
80 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
94 km
arr. 14:25
dep. 14:25
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
166 km
13:30 16:50 (03:20)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 13:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 13:39
dep. 13:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 13:46
dep. 13:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:59
dep. 13:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
dep. 14:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
51.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
54.6 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
57.6 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
64.6 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
68.6 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
79.6 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
92.6 km
arr. 15:50
dep. 15:50
99.6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
103.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
110.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
163.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
166.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
169.6 km
13:50 16:45 (02:55)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 13:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
55 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
58 km
Duvaniste, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Slepcevic, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
69 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:45
dep. 15:45
93 km
arr. 15:55
dep. 15:55
100 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
104 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:05
dep. 16:05
111 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:45
170 km
15:30 18:50 (03:20)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:46
dep. 15:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:59
dep. 15:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
51.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
54.6 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
57.6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
64.6 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
68.6 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
79.6 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
92.6 km
arr. 17:50
dep. 17:50
99.6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
103.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
110.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
163.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
166.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
169.6 km
16:00 19:20 (03:20)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:00
Mali Zvornik, Stari most
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Mali Zvornik, Novi most - Karakaj most
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:12
dep. 16:12
5.5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 16:27
dep. 16:27
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:50
dep. 17:00
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
35 km
Jelav, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
39 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
45 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:24
dep. 17:24
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
53 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
56 km
Petlovaca, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
59 km
Duvaniste, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
66 km
Slepcevic, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
70 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
81 km
Klenak, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
87 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:13
dep. 18:13
94 km
arr. 18:20
dep. 18:20
101 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:24
dep. 18:24
105 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:31
dep. 18:31
112 km
arr. 19:12
dep. 19:12
165 km
arr. 19:14
dep. 19:14
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
171 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:10
arr. 18:54
dep. 18:54
162 km
arr. 18:57
dep. 18:57
164 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
166 km
17:30 20:20 (02:50)
Bus station (Hotel)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 17:36
dep. 17:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
27 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
58 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
80 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
86 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
94 km
arr. 19:15
dep. 19:15
100 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
166 km

Naselja Mali Zvornik i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~171 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 04h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.