Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Vrtop - Nis timetable

sunday, 21.07.2019.
08:11 09:40 (01:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 08:11
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 08:22
dep. 08:22
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
12.2 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
19.3 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
24.7 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
39.8 km
arr. 09:31
dep. 09:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
43.5 km
11:56 13:25 (01:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 11:56
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
12.2 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
19.3 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
24.7 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
36.8 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
39.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
43.5 km
16:57 18:30 (01:33)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 16:57
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
4.1 km
Veliki Vrtop
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
5.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Donje Dragovlje
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
12.1 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
12.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
14.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
15.6 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
17.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
19.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
22.7 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
23.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
25.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
26 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
26.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
27.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
28.1 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
29.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
31.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
34.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
35.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
36.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
37.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
37.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
38.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
40.2 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
41.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
43.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
44.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
46.9 km
19:31 20:55 (01:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 19:31
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 19:37
dep. 19:37
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 19:41
dep. 19:41
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 19:44
dep. 19:44
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:49
dep. 19:49
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 19:50
dep. 19:50
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:53
dep. 19:53
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:56
dep. 19:56
12.2 km
Krastavce
arr. 19:59
dep. 19:59
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
19.3 km
Marina Kutina
arr. 20:10
dep. 20:10
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:19
dep. 20:19
24.7 km
Taskovici
arr. 20:21
dep. 20:21
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:30
dep. 20:30
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:33
dep. 20:33
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:34
dep. 20:34
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:36
dep. 20:36
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:38
dep. 20:38
36.8 km
Nis, EI
arr. 20:40
dep. 20:40
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 20:43
dep. 20:43
39.8 km
arr. 20:47
dep. 20:47
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
43.5 km
Mali Vrtop - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:50 06:25 (01:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 04:50
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
0.7 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:02
dep. 05:02
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 05:05
dep. 05:05
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
13.2 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
10.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
14.2 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
14.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
15.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
16.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
17.7 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
19.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
21.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
24.8 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
25.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
27.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
28.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
29 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
29.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
30.2 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
31.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
33.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
35.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
37 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
37.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
38.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
39.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
39.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
40.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
42.3 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
43.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
45.3 km
arr. 06:16
dep. 06:16
46.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
49 km
06:17 07:40 (01:23)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 06:17
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
12.2 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
19.3 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
24.7 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
39.8 km
arr. 07:31
dep. 07:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
43.5 km
07:58 09:40 (01:42)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 07:58
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
9.2 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
6.9 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
10.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
12.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
13.2 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
13.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
14.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
15.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
16.7 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
18.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
20.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
23.8 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
24.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
26.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
27.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
28 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
28.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
29.2 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
30.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
32.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
34.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
36 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
36.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
37.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
38.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
38.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
39.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
41.3 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
42.2 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
44.3 km
arr. 09:32
dep. 09:32
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
48 km
11:56 13:25 (01:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 11:56
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
12.2 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
19.3 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
24.7 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
36.8 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
39.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
43.5 km
13:16 14:40 (01:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 13:16
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
12.2 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
19.3 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
24.7 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
39.8 km
arr. 14:31
dep. 14:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
43.5 km
17:01 18:30 (01:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 17:01
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
12.2 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
19.3 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
24.7 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
36.8 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
39.8 km
arr. 18:21
dep. 18:21
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
43.5 km

Naselja Mali Vrtop i Nis su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Vrtop je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.