Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Vrtop - Nis timetable

friday, 15.11.2019.
06:17 07:40 (01:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 06:17
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
12.2 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
19.3 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
24.7 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
39.8 km
arr. 07:31
dep. 07:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
43.5 km
07:58 09:40 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 07:58
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
9.2 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
6.9 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
10.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
12.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
13.2 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
13.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
14.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
15.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
16.7 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
18.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
20.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
23.8 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
24.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
26.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
27.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
28 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
28.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
29.2 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
30.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
32.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
34.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
36 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
36.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
37.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
38.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
38.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
39.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
41.3 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
42.2 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
44.3 km
arr. 09:32
dep. 09:32
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
48 km
11:56 13:25 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 11:56
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
12.2 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
19.3 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
24.7 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
36.8 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
39.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
43.5 km
13:16 14:40 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 13:16
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
12.2 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
19.3 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
24.7 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
39.8 km
arr. 14:31
dep. 14:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
43.5 km
17:01 18:30 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 17:01
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
12.2 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
19.3 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
24.7 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
36.8 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
39.8 km
arr. 18:21
dep. 18:21
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
43.5 km
18:21 20:00 (01:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 18:21
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:26
dep. 18:26
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:30
dep. 18:30
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 18:32
dep. 18:32
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:37
dep. 18:37
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 18:38
dep. 18:38
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:41
dep. 18:41
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:44
dep. 18:44
12.2 km
Krastavce
arr. 18:47
dep. 18:47
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
19.3 km
Marina Kutina
arr. 18:58
dep. 18:58
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:03
dep. 19:03
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:20
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:24
dep. 19:24
24.7 km
Taskovici
arr. 19:26
dep. 19:26
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:28
dep. 19:28
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:34
dep. 19:34
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 19:36
dep. 19:36
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:38
dep. 19:38
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:39
dep. 19:39
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
36.8 km
Nis, EI
arr. 19:44
dep. 19:44
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 19:47
dep. 19:47
39.8 km
arr. 19:51
dep. 19:51
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:00
43.5 km
Mali Vrtop - Nis timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
05:00 06:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 05:00
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
0.7 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:12
dep. 05:12
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
13.2 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:23
dep. 05:23
10.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:31
dep. 05:31
14.2 km
Donji Dusnik
arr. 05:32
dep. 05:32
14.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
15.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:36
dep. 05:36
16.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:39
dep. 05:39
17.7 km
Krastavce
arr. 05:43
dep. 05:43
19.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:46
dep. 05:46
21.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
24.8 km
Marina Kutina
arr. 05:54
dep. 05:54
25.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
27.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
28.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:05
29 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:08
dep. 06:08
29.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:09
dep. 06:09
30.2 km
Taskovici
arr. 06:11
dep. 06:11
31.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:13
dep. 06:13
33.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
35.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:19
dep. 06:19
37 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:21
dep. 06:21
37.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
38.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:23
dep. 06:23
39.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
39.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
40.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:28
dep. 06:28
42.3 km
Nis, EI
arr. 06:29
dep. 06:29
43.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
45.3 km
arr. 06:36
dep. 06:36
46.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
49 km
08:11 09:40 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 08:11
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 08:22
dep. 08:22
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
12.2 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
19.3 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
24.7 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
36.8 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
39.8 km
arr. 09:31
dep. 09:31
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
43.5 km
16:57 18:30 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 16:57
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
4.1 km
Veliki Vrtop
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
5.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Donje Dragovlje
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
12.1 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
12.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
14.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
15.6 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
17.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
19.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
22.7 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
23.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
25.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
26 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
26.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
27.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
28.1 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
29.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
31.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
34.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
35.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
36.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
37.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
37.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
38.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
40.2 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
41.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
43.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
44.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
46.9 km
18:06 19:30 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Vrtop
dep. 18:06
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
0.7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:11
dep. 18:11
2.2 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:15
dep. 18:15
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 18:17
dep. 18:17
6.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
7.7 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:22
dep. 18:22
8.7 km
Donji Dusnik
arr. 18:23
dep. 18:23
9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:24
dep. 18:24
9.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:26
dep. 18:26
10.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:29
dep. 18:29
12.2 km
Krastavce
arr. 18:32
dep. 18:32
14.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 18:35
dep. 18:35
15.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19.3 km
Marina Kutina
arr. 18:43
dep. 18:43
20.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
21.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 18:48
dep. 18:48
22.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
23.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
24.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 18:54
dep. 18:54
24.7 km
Taskovici
arr. 18:56
dep. 18:56
26.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 18:58
dep. 18:58
27.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
30.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:04
dep. 19:04
31.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 19:06
dep. 19:06
32.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
33.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:08
dep. 19:08
33.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:09
dep. 19:09
34.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:11
dep. 19:11
35 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:13
dep. 19:13
36.8 km
Nis, EI
arr. 19:14
dep. 19:14
37.7 km
Nis, Cele kula
arr. 19:17
dep. 19:17
39.8 km
arr. 19:21
dep. 19:21
41.2 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
43.5 km

Naselja Mali Vrtop i Nis su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Vrtop je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.