Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Siljegovac - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:55 06:25 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 05:55
Mali Siljegovac, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:05
dep. 06:05
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 06:06
dep. 06:06
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Kapidzija, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Kapidzija, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 06:15
dep. 06:15
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:17
dep. 06:17
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:23
dep. 06:23
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:25
14 km
06:45 07:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 06:45
Mali Siljegovac, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:55
dep. 06:55
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 06:56
dep. 06:56
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Kapidzija, 4
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Kapidzija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 07:05
dep. 07:05
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:07
dep. 07:07
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:09
dep. 07:09
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
14 km
12:45 13:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 12:45
Mali Siljegovac, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:54
dep. 12:54
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:55
dep. 12:55
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
7 km
Kapidzija, 4
arr. 13:00
dep. 13:00
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Kapidzija, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 13:05
dep. 13:05
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:06
dep. 13:06
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:07
dep. 13:07
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:09
dep. 13:09
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:13
dep. 13:13
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:15
14 km
14:15 14:45 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 14:15
Mali Siljegovac, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:25
dep. 14:25
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 14:26
dep. 14:26
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Kapidzija, 4
arr. 14:30
dep. 14:30
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Kapidzija, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 14:36
dep. 14:36
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:37
dep. 14:37
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:39
dep. 14:39
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:43
dep. 14:43
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
14 km
16:00 16:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 16:00
Mali Siljegovac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 16:11
dep. 16:11
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Kapidzija, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Kapidzija, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Parunovac, IM
arr. 16:20
dep. 16:20
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:21
dep. 16:21
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:24
dep. 16:24
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:27
dep. 16:27
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:28
dep. 16:28
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:30
14 km
20:00 20:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 20:00
Mali Siljegovac, 2
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:10
dep. 20:10
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 20:11
dep. 20:11
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Kapidzija, 4
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 20:16
dep. 20:16
9 km
Kapidzija, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
10 km
Parunovac, IM
arr. 20:20
dep. 20:20
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:21
dep. 20:21
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:24
dep. 20:24
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:28
dep. 20:28
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:30
14 km
Mali Siljegovac - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:55 06:25 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 05:55
Mali Siljegovac, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:05
dep. 06:05
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 06:06
dep. 06:06
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Kapidzija, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Kapidzija, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 06:15
dep. 06:15
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:17
dep. 06:17
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:23
dep. 06:23
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:25
14 km
06:45 07:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 06:45
Mali Siljegovac, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:55
dep. 06:55
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 06:56
dep. 06:56
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Kapidzija, 4
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Kapidzija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 07:05
dep. 07:05
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:07
dep. 07:07
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:09
dep. 07:09
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
14 km
12:45 13:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 12:45
Mali Siljegovac, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:54
dep. 12:54
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:55
dep. 12:55
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
7 km
Kapidzija, 4
arr. 13:00
dep. 13:00
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Kapidzija, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 13:05
dep. 13:05
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:06
dep. 13:06
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:07
dep. 13:07
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:09
dep. 13:09
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:13
dep. 13:13
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:15
14 km
14:15 14:45 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 14:15
Mali Siljegovac, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:25
dep. 14:25
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 14:26
dep. 14:26
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Kapidzija, 4
arr. 14:30
dep. 14:30
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Kapidzija, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Kapidzija, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
10.1 km
Parunovac, IM
arr. 14:36
dep. 14:36
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:37
dep. 14:37
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:39
dep. 14:39
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:43
dep. 14:43
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
14 km
16:00 16:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 16:00
Mali Siljegovac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 16:11
dep. 16:11
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Kapidzija, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Kapidzija, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Parunovac, IM
arr. 16:20
dep. 16:20
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:21
dep. 16:21
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:24
dep. 16:24
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:27
dep. 16:27
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:28
dep. 16:28
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:30
14 km
20:00 20:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Siljegovac, 3
dep. 20:00
Mali Siljegovac, 2
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
3.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
5.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:10
dep. 20:10
5.7 km
Gaglovo, M
arr. 20:11
dep. 20:11
6.2 km
Gaglovo, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Kapidzija, 4
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Kapidzija, 3
arr. 20:16
dep. 20:16
9 km
Kapidzija, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
9.5 km
Kapidzija, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
10 km
Parunovac, IM
arr. 20:20
dep. 20:20
10.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:21
dep. 20:21
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:24
dep. 20:24
11.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
12.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:28
dep. 20:28
13.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:30
14 km

Naselja Mali Siljegovac i Krusevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Siljegovac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.