Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Male Pijace - Kanjiza timetable

thursday, 20.02.2020.
06:25 06:47 (00:22)
terminusFruzsa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, terminus
dep. 06:25
Mali Pesak, II
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Mali Pesak, I
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
arr. 06:45
dep. 06:45
17 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 06:47
18 km
09:23 09:47 (00:24)
approach to villageCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, approach to village
dep. 09:23
Horgos, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Martonos, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
16 km
Kanjiza, Tondach
arr. 09:46
dep. 09:46
22 km
arr. 09:47
23 km
10:26 10:51 (00:25)
Raskrsnica ka HorgosuCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 10:26
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 10:27
dep. 10:27
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 10:28
dep. 10:28
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 10:29
dep. 10:29
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Horgos, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 10:38
dep. 10:38
10.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 10:50
dep. 10:50
21.8 km
arr. 10:51
22.8 km
12:03 12:30 (00:27)
Raskrsnica ka HorgosuCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 12:03
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:05
dep. 12:05
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 12:06
dep. 12:06
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Horgos, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
arr. 12:30
23 km
12:30 12:47 (00:17)
terminusFruzsa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, terminus
dep. 12:30
Mali Pesak, II
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Mali Pesak, I
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 12:47
18 km
13:30 13:47 (00:17)
terminusFruzsa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, terminus
dep. 13:30
Mali Pesak, II
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Mali Pesak, I
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
arr. 13:45
dep. 13:45
17 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 13:47
18 km
14:38 15:11 (00:33)
Raskrsnica ka HorgosuSPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 14:38
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 14:40
dep. 14:40
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
10.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
22 km
arr. 15:10
dep. 15:10
23 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
24 km
15:35 16:04 (00:29)
Raskrsnica ka HorgosuCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 15:35
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 15:36
dep. 15:36
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 15:37
dep. 15:37
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 15:38
dep. 15:38
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Horgos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 15:47
dep. 15:47
10.5 km
Martonos, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Kanjiza, Tondach
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
arr. 16:04
27 km
19:47 20:16 (00:29)
Raskrsnica ka HorgosuCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 19:47
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 19:48
dep. 19:48
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 19:49
dep. 19:49
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 19:50
dep. 19:50
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Horgos, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:58
dep. 19:58
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 19:59
dep. 19:59
10.5 km
Martonos, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
19 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:15
dep. 20:15
26 km
arr. 20:16
27 km

Naselja Male Pijace i Kanjiza su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Male Pijace je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.