Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Male Pijace - Horgos timetable

thursday, 16.07.2020.
05:10 05:22 (00:12)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 05:10
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Horgos, Fodor
arr. 05:12
dep. 05:12
2.1 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 05:15
dep. 05:15
5.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:17
dep. 05:17
7.1 km
Horgos, Center
arr. 05:19
dep. 05:20
8.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:21
dep. 05:21
9.3 km
Horgos, Breg
arr. 05:22
10.3 km
09:23 09:33 (00:10)
approach to villageCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, approach to village
dep. 09:23
Horgos, Center
arr. 09:33
10 km
10:26 10:38 (00:12)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 10:26
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 10:27
dep. 10:27
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 10:28
dep. 10:28
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 10:29
dep. 10:29
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Horgos, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 10:38
10.5 km
12:03 12:18 (00:15)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 12:03
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:05
dep. 12:05
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 12:06
dep. 12:06
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Horgos, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 12:18
10.5 km
14:38 14:55 (00:17)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 14:38
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 14:40
dep. 14:40
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
10.5 km
15:35 15:47 (00:12)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 15:35
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 15:36
dep. 15:36
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 15:37
dep. 15:37
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 15:38
dep. 15:38
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Horgos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 15:47
10.5 km
19:47 19:59 (00:12)
Raskrsnica ka HorgosuBreg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 19:47
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 19:48
dep. 19:48
0.7 km
Horgos, Fodor
arr. 19:49
dep. 19:49
1.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 19:50
dep. 19:50
2.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Horgos, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
9 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:58
dep. 19:58
9.7 km
Horgos, Breg
arr. 19:59
10.5 km
23:00 23:09 (00:09)
Raskrsnica ka HorgosuCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
dep. 23:00
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 23:01
dep. 23:01
0.8 km
Horgos, Fodor
arr. 23:02
dep. 23:02
2.1 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 23:05
dep. 23:05
5.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 23:07
dep. 23:07
7.1 km
Horgos, Center
arr. 23:09
8.6 km

Naselja Male Pijace i Horgos su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Male Pijace je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.