Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Malca - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
05:08 05:45 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:08
Malca, Igraliste
arr. 05:12
dep. 05:12
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 05:15
dep. 05:15
2.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 05:27
dep. 05:27
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 05:29
dep. 05:29
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 05:31
dep. 05:31
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:35
dep. 05:35
12.2 km
arr. 05:36
dep. 05:36
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:39
dep. 05:39
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:40
dep. 05:40
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:41
dep. 05:41
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 05:43
dep. 05:43
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
16.3 km
06:00 06:25 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 06:00
Malca, I - Podrum
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:11
dep. 06:11
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 06:13
dep. 06:13
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 06:17
dep. 06:17
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
14.1 km
06:12 06:45 (00:33)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:12
Malca, Igraliste
arr. 06:17
dep. 06:17
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:19
dep. 06:19
2.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 06:31
dep. 06:31
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 06:32
dep. 06:32
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:33
dep. 06:33
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 06:35
dep. 06:35
12.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:38
dep. 06:38
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 06:39
dep. 06:39
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:41
dep. 06:41
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:43
dep. 06:43
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
16.3 km
06:35 07:00 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 06:35
Malca, I - Podrum
arr. 06:36
dep. 06:36
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:46
dep. 06:46
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 06:48
dep. 06:48
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 06:52
dep. 06:52
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:00
14.1 km
06:48 07:25 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:48
Malca, Igraliste
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
arr. 06:58
dep. 06:58
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:05
dep. 07:05
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:09
dep. 07:09
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:15
dep. 07:15
12.2 km
arr. 07:16
dep. 07:16
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:19
dep. 07:19
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:20
dep. 07:20
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:21
dep. 07:21
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 07:23
dep. 07:23
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
16.3 km
07:05 07:25 (00:20)
I - PodrumBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, I - Podrum
dep. 07:05
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
10 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
12 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
14 km
07:50 08:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 08:00
12 km
07:50 08:15 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 07:50
Malca, I - Podrum
arr. 07:51
dep. 07:51
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:01
dep. 08:01
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 08:03
dep. 08:03
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 08:07
dep. 08:07
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
14.1 km
08:38 09:15 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:38
Malca, Igraliste
arr. 08:42
dep. 08:42
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
arr. 08:48
dep. 08:48
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 08:51
dep. 08:51
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 08:55
dep. 08:55
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 08:57
dep. 08:57
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 08:59
dep. 08:59
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 09:01
dep. 09:01
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:02
dep. 09:02
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 09:05
dep. 09:05
12.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 09:09
dep. 09:09
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 09:10
dep. 09:10
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:11
dep. 09:11
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 09:13
dep. 09:13
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 09:15
16.3 km
09:30 09:50 (00:20)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 09:30
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
10 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
arr. 09:47
dep. 09:47
13 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
14 km
10:41 11:03 (00:22)
I - PordumBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, I - Pordum
dep. 10:41
Nis, Bus station
arr. 11:03
13.1 km
11:25 11:50 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 11:25
Malca, I - Podrum
arr. 11:26
dep. 11:26
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:36
dep. 11:36
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 11:38
dep. 11:38
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 11:42
dep. 11:42
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
14.1 km
12:03 12:40 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:03
Malca, Igraliste
arr. 12:07
dep. 12:07
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
2.5 km
arr. 12:13
dep. 12:13
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 12:20
dep. 12:20
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 12:22
dep. 12:22
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 12:24
dep. 12:24
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 12:26
dep. 12:26
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:27
dep. 12:27
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:30
dep. 12:30
12.2 km
arr. 12:31
dep. 12:31
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 12:34
dep. 12:34
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:35
dep. 12:35
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:36
dep. 12:36
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 12:38
dep. 12:38
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
16.3 km
12:08 12:30 (00:22)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:08
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
16 km
12:47 13:20 (00:33)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:47
Malca, Igraliste
arr. 12:52
dep. 12:52
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
arr. 12:58
dep. 12:58
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 13:05
dep. 13:05
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:07
dep. 13:07
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:08
dep. 13:08
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:10
dep. 13:10
12.2 km
arr. 13:12
dep. 13:12
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:13
dep. 13:13
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:14
dep. 13:14
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:16
dep. 13:16
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 13:18
dep. 13:18
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
16.3 km
12:50 13:15 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 12:50
Malca, I - Podrum
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:01
dep. 13:01
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 13:03
dep. 13:03
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 13:07
dep. 13:07
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
14.1 km
13:53 14:30 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:53
Malca, Igraliste
arr. 13:57
dep. 13:57
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:00
dep. 14:00
2.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:12
dep. 14:12
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:14
dep. 14:14
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 14:16
dep. 14:16
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:17
dep. 14:17
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 14:20
dep. 14:20
12.2 km
arr. 14:21
dep. 14:21
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:24
dep. 14:24
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 14:25
dep. 14:25
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:26
dep. 14:26
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 14:28
dep. 14:28
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
16.3 km
14:25 14:50 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 14:25
Malca, I - Podrum
arr. 14:26
dep. 14:26
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:36
dep. 14:36
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 14:38
dep. 14:38
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 14:42
dep. 14:42
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
14.1 km
14:42 15:15 (00:33)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:42
Malca, Igraliste
arr. 14:47
dep. 14:47
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
arr. 14:53
dep. 14:53
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 15:00
dep. 15:00
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 15:01
dep. 15:01
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:02
dep. 15:02
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:03
dep. 15:03
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:05
dep. 15:05
12.2 km
arr. 15:07
dep. 15:07
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:08
dep. 15:08
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:09
dep. 15:09
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 15:13
dep. 15:13
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
16.3 km
15:35 16:00 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 15:35
Malca, I - Podrum
arr. 15:36
dep. 15:36
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 15:48
dep. 15:48
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
14.1 km
16:15 16:40 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 16:15
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
14.1 km
16:43 17:20 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:43
Malca, Igraliste
arr. 16:47
dep. 16:47
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:50
dep. 16:50
2.5 km
arr. 16:53
dep. 16:53
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:00
dep. 17:00
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:02
dep. 17:02
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:04
dep. 17:04
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:06
dep. 17:06
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:07
dep. 17:07
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 17:10
dep. 17:10
12.2 km
arr. 17:11
dep. 17:11
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:14
dep. 17:14
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 17:15
dep. 17:15
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:16
dep. 17:16
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:18
dep. 17:18
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
16.3 km
17:15 17:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca
dep. 17:15
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Nis, Durlan
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
14 km
17:27 18:00 (00:33)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:27
Malca, Igraliste
arr. 17:32
dep. 17:32
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
arr. 17:38
dep. 17:38
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 17:40
dep. 17:40
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:45
dep. 17:45
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:46
dep. 17:46
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:47
dep. 17:47
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:48
dep. 17:48
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 17:50
dep. 17:50
12.2 km
arr. 17:52
dep. 17:52
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:53
dep. 17:53
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 17:54
dep. 17:54
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:56
dep. 17:56
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:58
dep. 17:58
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
16.3 km
18:23 19:00 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:23
Malca, Igraliste
arr. 18:27
dep. 18:27
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 18:30
dep. 18:30
2.5 km
arr. 18:33
dep. 18:33
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 18:42
dep. 18:42
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 18:44
dep. 18:44
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 18:46
dep. 18:46
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 18:50
dep. 18:50
12.2 km
arr. 18:51
dep. 18:51
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:54
dep. 18:54
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 18:55
dep. 18:55
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:56
dep. 18:56
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 18:58
dep. 18:58
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 19:00
16.3 km
19:00 19:25 (00:25)
II - iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca, II - iza mosta
dep. 19:00
Malca, I - Podrum
arr. 19:01
dep. 19:01
0.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
4.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 19:11
dep. 19:11
8.3 km
Nis, Durlan
arr. 19:13
dep. 19:13
9.3 km
Nis, Niteks
arr. 19:17
dep. 19:17
11.2 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
14.1 km
19:05 19:30 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Malca
dep. 19:05
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
12 km
arr. 19:30
13 km
20:08 20:30 (00:22)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:08
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
16 km
20:08 20:45 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:08
Malca, Igraliste
arr. 20:12
dep. 20:12
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 20:25
dep. 20:25
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 20:27
dep. 20:27
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 20:29
dep. 20:29
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 20:31
dep. 20:31
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:32
dep. 20:32
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 20:35
dep. 20:35
12.2 km
arr. 20:36
dep. 20:36
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:39
dep. 20:39
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 20:40
dep. 20:40
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:41
dep. 20:41
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 20:43
dep. 20:43
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
16.3 km
21:17 21:50 (00:33)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:17
Malca, Igraliste
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 21:24
dep. 21:24
2.5 km
arr. 21:28
dep. 21:28
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 21:30
dep. 21:30
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 21:35
dep. 21:35
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 21:36
dep. 21:36
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 21:37
dep. 21:37
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 21:38
dep. 21:38
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:40
dep. 21:40
12.2 km
arr. 21:42
dep. 21:42
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:43
dep. 21:43
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:44
dep. 21:44
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:46
dep. 21:46
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 21:48
dep. 21:48
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:50
16.3 km
22:08 22:45 (00:37)
Raskrsnica za PasjacuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:08
Malca, Igraliste
arr. 22:12
dep. 22:12
1.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 22:15
dep. 22:15
2.5 km
arr. 22:18
dep. 22:18
4.3 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
7.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 22:25
dep. 22:25
8.3 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 22:27
dep. 22:27
8.7 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 22:29
dep. 22:29
9.7 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 22:31
dep. 22:31
10.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 22:32
dep. 22:32
11.2 km
Nis, Durlan
arr. 22:35
dep. 22:35
12.2 km
arr. 22:36
dep. 22:36
12.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 22:39
dep. 22:39
13.1 km
Nis, Niteks
arr. 22:40
dep. 22:40
14.1 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 22:41
dep. 22:41
14.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 22:43
dep. 22:43
15.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:45
16.3 km

Naselja Malca i Nis su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Malca je u 05:08 h, dok je poslednji polazak u 22:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.