Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mala Reka kod Krusevca - Krusevac timetable

sunday, 20.10.2019.
05:20 06:20 (01:00)
MBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, M
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:23
dep. 05:23
1.5 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
5.5 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
4.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
8.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
10.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
15.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
18 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
20.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
21 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
21.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
22 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
22.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
23.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
24.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
24.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
25.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
25.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
26.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
27.8 km
08:30 09:30 (01:00)
MBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, M
dep. 08:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Belasica, Intersection
arr. 08:41
dep. 08:41
5.5 km
Belasica, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Belasica, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
4.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:42
dep. 08:42
6.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 08:45
dep. 08:45
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 08:47
dep. 08:47
8.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 08:50
dep. 08:50
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 08:51
dep. 08:51
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 08:53
dep. 08:53
10.5 km
Poljaci, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
11 km
Poljaci, 3
arr. 08:55
dep. 08:55
11.5 km
Poljaci, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
12 km
Poljaci, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 09:01
dep. 09:01
14 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 09:03
dep. 09:03
15 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
15.5 km
Modrica, 3
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Modrica, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Modrica, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
19.5 km
Modrica, V
arr. 09:13
dep. 09:13
20.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 09:14
dep. 09:14
21 km
Veliko Golovode, PR
arr. 09:15
dep. 09:15
21.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
22.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
23.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:21
dep. 09:21
24.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:23
dep. 09:23
24.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:25
dep. 09:25
25.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:26
dep. 09:26
25.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:28
dep. 09:28
26.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
27.8 km
12:00 13:00 (01:00)
MBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, M
dep. 12:00
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
5.5 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
6.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
10.5 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
11.5 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
14 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
15 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
15.5 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
18 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
19 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
19.5 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
20.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
21 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
21.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
22.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
23.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
24.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
24.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
25.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
25.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
26.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
27.8 km
17:10 18:15 (01:05)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
dep. 17:10
Mala Reka kod Krusevca, MZ
arr. 17:15
dep. 17:15
5.4 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 17:16
dep. 17:16
5.9 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 17:19
dep. 17:19
6.9 km
Belasica, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
10.9 km
Belasica, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
10.4 km
Belasica, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
9.9 km
Belasica, Kamenica
arr. 17:27
dep. 17:27
20.9 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 17:29
dep. 17:29
21.9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 17:30
dep. 17:30
22.2 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 17:32
dep. 17:32
22.4 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 17:35
dep. 17:35
22.9 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
24.4 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
24.9 km
Poljaci, 4
arr. 17:39
dep. 17:39
25.4 km
Poljaci, 3
arr. 17:40
dep. 17:40
25.9 km
Poljaci, 2
arr. 17:42
dep. 17:42
26.4 km
Poljaci, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
27.4 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
28.4 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
29.4 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
29.9 km
Modrica, 3
arr. 17:53
dep. 17:53
32.4 km
Modrica, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
33.4 km
Modrica, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
33.9 km
Modrica, V
arr. 17:58
dep. 17:58
34.9 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:59
dep. 17:59
35.4 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:00
dep. 18:00
35.9 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:01
dep. 18:01
36.4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
37.1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
38.2 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:06
dep. 18:06
38.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:08
dep. 18:08
39.2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
40 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:11
dep. 18:11
40.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
41.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
42.2 km
Mala Reka kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
04:41 05:45 (01:04)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
dep. 04:41
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
1.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
9.5 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
12 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
13 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
13.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
13.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
14 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
15.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
16 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
16.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
17.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
18.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
19.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
20.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
21 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
23.5 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
24.5 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
26 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
26.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
27 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
27.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
28.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
29.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
29.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
30.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
31.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
32.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
33.3 km
05:20 06:20 (01:00)
MKBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, MK
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Belasica, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
3.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
4.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
5.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
6.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
8.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
9.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
12 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
13.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
17.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
18.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
19.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
20 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
20.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
21.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
22.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
22.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
23.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
23.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
24.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
25.8 km
05:23 06:20 (00:57)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
dep. 05:23
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 05:22
dep. 05:22
-0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:24
dep. 05:24
1 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
5 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
4.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
10 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
10.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
11.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
12.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
13.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
17.5 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
18.5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
19 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
20.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
22.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
23.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
23.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
24.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
25.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
25.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
26.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
27.3 km
12:03 13:00 (00:57)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
dep. 12:03
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:02
dep. 12:02
-0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
10.5 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
11.5 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
12.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
13.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
17.5 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
18.5 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
20.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
21.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
22.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
23.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
23.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
24.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
25.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
25.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
26.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
27.3 km
16:33 17:30 (00:57)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
dep. 16:33
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:32
dep. 16:32
-0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Belasica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
4.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
4 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
7.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
10 km
Poljaci, 4
arr. 16:54
dep. 16:54
10.5 km
Poljaci, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Poljaci, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
11.5 km
Poljaci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
12.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
13.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
17.5 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
18.5 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
19 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
20 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
20.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
21 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
21.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
22.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
23.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
23.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
24.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
25.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
25.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
26.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
27.3 km
18:10 19:00 (00:50)
MKBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Reka kod Krusevca, MK
dep. 18:10
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 18:12
dep. 18:12
1.5 km
Belasica, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
2.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 18:14
dep. 18:14
3.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 18:15
dep. 18:15
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 18:17
dep. 18:17
5.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 18:20
dep. 18:20
6.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 18:21
dep. 18:21
7 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
7.5 km
Poljaci, 4
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Poljaci, 3
arr. 18:25
dep. 18:25
8.5 km
Poljaci, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
Poljaci, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
11 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
12 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
12.5 km
Modrica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
15 km
Modrica, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
16 km
Modrica, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
16.5 km
Modrica, V
arr. 18:43
dep. 18:43
17.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:44
dep. 18:44
18 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:45
dep. 18:45
18.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:46
dep. 18:46
19 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
19.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
20.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
21.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
21.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
22.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
22.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
23.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
24.8 km

Naselja Mala Reka kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Reka kod Krusevca je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.