Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mala Mostanica - Zabrezje timetable

tuesday, 21.05.2024.
05:50 06:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 05:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:51
dep. 05:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:54
dep. 05:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:58
dep. 05:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:59
dep. 05:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:04
dep. 06:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:13
dep. 06:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:14
dep. 06:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:15
dep. 06:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 06:16
dep. 06:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 06:17
dep. 06:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 06:19
dep. 06:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 06:21
dep. 06:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 06:22
dep. 06:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 06:23
dep. 06:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 06:24
dep. 06:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 06:27
21 km
07:20 07:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 07:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 07:21
dep. 07:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 07:24
dep. 07:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 07:28
dep. 07:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 07:29
dep. 07:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 07:31
dep. 07:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:32
dep. 07:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:34
dep. 07:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 07:35
dep. 07:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:39
dep. 07:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:44
dep. 07:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:45
dep. 07:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 07:46
dep. 07:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 07:47
dep. 07:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 07:49
dep. 07:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 07:51
dep. 07:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 07:52
dep. 07:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 07:53
dep. 07:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 07:54
dep. 07:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 07:57
21 km
08:50 09:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 08:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 08:54
dep. 08:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 08:58
dep. 08:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 08:59
dep. 08:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 09:05
dep. 09:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 09:08
dep. 09:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:09
dep. 09:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:13
dep. 09:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:14
dep. 09:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 09:16
dep. 09:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 09:17
dep. 09:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 09:19
dep. 09:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 09:21
dep. 09:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 09:22
dep. 09:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 09:23
dep. 09:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 09:24
dep. 09:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 09:27
21 km
10:20 10:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 10:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:21
dep. 10:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:22
dep. 10:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:24
dep. 10:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:26
dep. 10:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:28
dep. 10:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:31
dep. 10:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:34
dep. 10:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 10:35
dep. 10:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:39
dep. 10:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:43
dep. 10:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:44
dep. 10:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:45
dep. 10:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 10:46
dep. 10:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 10:47
dep. 10:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 10:49
dep. 10:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 10:51
dep. 10:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 10:52
dep. 10:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 10:53
dep. 10:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 10:54
dep. 10:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 10:57
21 km
11:50 12:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 11:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 11:51
dep. 11:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 11:54
dep. 11:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 11:56
dep. 11:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 11:58
dep. 11:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 11:59
dep. 11:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 12:01
dep. 12:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 12:02
dep. 12:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:04
dep. 12:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:05
dep. 12:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:13
dep. 12:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:14
dep. 12:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 12:16
dep. 12:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 12:17
dep. 12:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 12:19
dep. 12:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 12:21
dep. 12:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 12:22
dep. 12:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 12:23
dep. 12:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 12:24
dep. 12:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 12:27
21 km
13:20 13:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 13:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:21
dep. 13:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:24
dep. 13:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:28
dep. 13:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:29
dep. 13:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 13:32
dep. 13:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 13:34
dep. 13:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 13:43
dep. 13:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 13:44
dep. 13:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 13:45
dep. 13:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 13:46
dep. 13:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 13:47
dep. 13:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 13:49
dep. 13:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 13:51
dep. 13:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 13:52
dep. 13:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 13:53
dep. 13:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 13:54
dep. 13:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 13:57
21 km
14:50 15:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 14:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 14:54
dep. 14:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 15:04
dep. 15:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:05
dep. 15:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 15:08
dep. 15:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 15:13
dep. 15:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 15:14
dep. 15:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 15:15
dep. 15:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 15:16
dep. 15:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 15:19
dep. 15:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 15:21
dep. 15:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 15:22
dep. 15:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 15:23
dep. 15:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 15:24
dep. 15:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 15:27
21 km
16:20 16:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 16:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:24
dep. 16:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:28
dep. 16:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:32
dep. 16:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:34
dep. 16:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 16:35
dep. 16:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:43
dep. 16:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:44
dep. 16:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:45
dep. 16:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 16:46
dep. 16:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 16:47
dep. 16:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 16:49
dep. 16:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 16:51
dep. 16:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 16:52
dep. 16:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 16:53
dep. 16:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 16:54
dep. 16:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 16:57
21 km
17:50 18:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 17:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 17:51
dep. 17:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:52
dep. 17:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 17:54
dep. 17:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 17:58
dep. 17:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 17:59
dep. 17:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 18:01
dep. 18:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:02
dep. 18:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:05
dep. 18:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 18:08
dep. 18:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:09
dep. 18:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:13
dep. 18:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:14
dep. 18:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:15
dep. 18:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 18:16
dep. 18:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 18:17
dep. 18:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 18:19
dep. 18:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 18:21
dep. 18:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 18:22
dep. 18:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 18:23
dep. 18:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 18:24
dep. 18:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 18:25
dep. 18:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 18:27
21 km
19:20 19:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 19:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:21
dep. 19:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:28
dep. 19:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:32
dep. 19:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:34
dep. 19:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 19:35
dep. 19:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 19:43
dep. 19:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 19:45
dep. 19:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 19:46
dep. 19:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 19:47
dep. 19:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 19:49
dep. 19:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 19:51
dep. 19:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 19:52
dep. 19:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 19:53
dep. 19:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 19:54
dep. 19:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 19:55
dep. 19:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 19:57
21 km
20:50 21:27 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 20:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 20:51
dep. 20:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 20:54
dep. 20:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 20:56
dep. 20:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 20:58
dep. 20:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 20:59
dep. 20:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 21:01
dep. 21:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 21:02
dep. 21:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 21:05
dep. 21:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 21:13
dep. 21:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 21:14
dep. 21:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 21:15
dep. 21:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 21:16
dep. 21:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 21:17
dep. 21:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 21:19
dep. 21:19
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 21:21
dep. 21:21
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 21:22
dep. 21:22
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 21:23
dep. 21:23
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 21:24
dep. 21:24
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 21:25
dep. 21:25
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 21:27
21 km
22:20 22:57 (00:37)
DubokoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 22:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 22:21
dep. 22:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 22:26
dep. 22:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 22:28
dep. 22:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 22:29
dep. 22:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 22:31
dep. 22:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 22:32
dep. 22:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 22:34
dep. 22:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 22:35
dep. 22:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 22:38
dep. 22:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:39
dep. 22:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:43
dep. 22:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:44
dep. 22:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:45
dep. 22:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 22:46
dep. 22:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 22:47
dep. 22:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 22:49
dep. 22:49
16.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 22:51
dep. 22:51
17.6 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 22:52
dep. 22:52
18.2 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 22:53
dep. 22:53
18.8 km
Zabrezje, Posta
arr. 22:54
dep. 22:54
19.3 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 22:55
dep. 22:55
20 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 22:57
21 km

Naselja Mala Mostanica i Zabrezje su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Mostanica je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.