Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mala Mostanica - Obrenovac timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:00 05:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 05:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:03
dep. 05:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:06
dep. 05:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:07
dep. 05:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 05:10
dep. 05:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:18
dep. 05:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 05:22
dep. 05:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:24
dep. 05:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 05:26
dep. 05:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:27
dep. 05:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 05:33
dep. 05:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 05:34
dep. 05:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 05:35
dep. 05:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 05:37
dep. 05:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 05:38
dep. 05:38
17.2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 05:40
dep. 05:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 05:41
18.3 km
05:50 06:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 05:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:51
dep. 05:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:54
dep. 05:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:58
dep. 05:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:59
dep. 05:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:04
dep. 06:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:13
dep. 06:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:14
dep. 06:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:15
dep. 06:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 06:16
dep. 06:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 06:17
dep. 06:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 06:19
16.8 km
06:00 06:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 06:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 06:01
dep. 06:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 06:07
dep. 06:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 06:12
dep. 06:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:18
dep. 06:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:22
dep. 06:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 06:26
dep. 06:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:27
dep. 06:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:28
dep. 06:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:33
dep. 06:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:34
dep. 06:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:35
dep. 06:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 06:37
dep. 06:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 06:38
dep. 06:38
17.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 06:40
dep. 06:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 06:41
18.3 km
07:00 07:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 07:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 07:01
dep. 07:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 07:03
dep. 07:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 07:06
dep. 07:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:12
dep. 07:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:18
dep. 07:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 07:22
dep. 07:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 07:26
dep. 07:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:27
dep. 07:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:28
dep. 07:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:33
dep. 07:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:34
dep. 07:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:35
dep. 07:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 07:37
dep. 07:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 07:38
dep. 07:38
17.2 km
arr. 07:39
dep. 07:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 07:40
dep. 07:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 07:41
18.3 km
07:20 07:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 07:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 07:21
dep. 07:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 07:24
dep. 07:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 07:28
dep. 07:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 07:29
dep. 07:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 07:31
dep. 07:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:32
dep. 07:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:34
dep. 07:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 07:35
dep. 07:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:39
dep. 07:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:44
dep. 07:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:45
dep. 07:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 07:46
dep. 07:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 07:47
dep. 07:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 07:49
16.8 km
08:00 08:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 08:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 08:01
dep. 08:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 08:03
dep. 08:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 08:06
dep. 08:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 08:10
dep. 08:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 08:18
dep. 08:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 08:22
dep. 08:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:24
dep. 08:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:26
dep. 08:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:27
dep. 08:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:28
dep. 08:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:33
dep. 08:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:34
dep. 08:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:35
dep. 08:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 08:37
dep. 08:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 08:38
dep. 08:38
17.2 km
arr. 08:39
dep. 08:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 08:40
dep. 08:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 08:41
18.3 km
08:50 09:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 08:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 08:54
dep. 08:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 08:58
dep. 08:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 08:59
dep. 08:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 09:05
dep. 09:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 09:08
dep. 09:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:09
dep. 09:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:13
dep. 09:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:14
dep. 09:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 09:16
dep. 09:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 09:17
dep. 09:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 09:19
16.8 km
09:00 09:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 09:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 09:01
dep. 09:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 09:03
dep. 09:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 09:06
dep. 09:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 09:07
dep. 09:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 09:10
dep. 09:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:12
dep. 09:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:18
dep. 09:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 09:22
dep. 09:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 09:26
dep. 09:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:27
dep. 09:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:28
dep. 09:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:33
dep. 09:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:34
dep. 09:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:35
dep. 09:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 09:37
dep. 09:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 09:38
dep. 09:38
17.2 km
arr. 09:39
dep. 09:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 09:40
dep. 09:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 09:41
18.3 km
10:00 10:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 10:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:01
dep. 10:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:03
dep. 10:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:06
dep. 10:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:07
dep. 10:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:10
dep. 10:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:12
dep. 10:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:18
dep. 10:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 10:22
dep. 10:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 10:26
dep. 10:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:27
dep. 10:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:28
dep. 10:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:33
dep. 10:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:34
dep. 10:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:35
dep. 10:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 10:37
dep. 10:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 10:38
dep. 10:38
17.2 km
arr. 10:39
dep. 10:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 10:40
dep. 10:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 10:41
18.3 km
10:20 10:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 10:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:21
dep. 10:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:22
dep. 10:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:24
dep. 10:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:26
dep. 10:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:28
dep. 10:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:31
dep. 10:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:34
dep. 10:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 10:35
dep. 10:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:39
dep. 10:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:43
dep. 10:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:44
dep. 10:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:45
dep. 10:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 10:46
dep. 10:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 10:47
dep. 10:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 10:49
16.8 km
11:00 11:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 11:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 11:03
dep. 11:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 11:06
dep. 11:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 11:07
dep. 11:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 11:10
dep. 11:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 11:12
dep. 11:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 11:18
dep. 11:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 11:22
dep. 11:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 11:26
dep. 11:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:27
dep. 11:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:28
dep. 11:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 11:33
dep. 11:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 11:34
dep. 11:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 11:35
dep. 11:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 11:37
dep. 11:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 11:38
dep. 11:38
17.2 km
arr. 11:39
dep. 11:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 11:40
dep. 11:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 11:41
18.3 km
11:50 12:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 11:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 11:51
dep. 11:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 11:54
dep. 11:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 11:56
dep. 11:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 11:58
dep. 11:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 11:59
dep. 11:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 12:01
dep. 12:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 12:02
dep. 12:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:04
dep. 12:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:05
dep. 12:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:13
dep. 12:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:14
dep. 12:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 12:16
dep. 12:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 12:17
dep. 12:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 12:19
16.8 km
12:00 12:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 12:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 12:01
dep. 12:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 12:03
dep. 12:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 12:06
dep. 12:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 12:12
dep. 12:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:18
dep. 12:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:22
dep. 12:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 12:26
dep. 12:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:27
dep. 12:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:33
dep. 12:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:34
dep. 12:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:35
dep. 12:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 12:37
dep. 12:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 12:38
dep. 12:38
17.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 12:40
dep. 12:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 12:41
18.3 km
13:00 13:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 13:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:01
dep. 13:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:03
dep. 13:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:06
dep. 13:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:10
dep. 13:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 13:12
dep. 13:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 13:18
dep. 13:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 13:22
dep. 13:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:26
dep. 13:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:27
dep. 13:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 13:33
dep. 13:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 13:34
dep. 13:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 13:37
dep. 13:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 13:38
dep. 13:38
17.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 13:40
dep. 13:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 13:41
18.3 km
13:20 13:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 13:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:21
dep. 13:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:24
dep. 13:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:28
dep. 13:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:29
dep. 13:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 13:32
dep. 13:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 13:34
dep. 13:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 13:43
dep. 13:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 13:44
dep. 13:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 13:45
dep. 13:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 13:46
dep. 13:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 13:47
dep. 13:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 13:49
16.8 km
14:00 14:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 14:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 14:01
dep. 14:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 14:03
dep. 14:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 14:06
dep. 14:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 14:10
dep. 14:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:12
dep. 14:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:18
dep. 14:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 14:22
dep. 14:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 14:26
dep. 14:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:27
dep. 14:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 14:33
dep. 14:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 14:34
dep. 14:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 14:35
dep. 14:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 14:37
dep. 14:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 14:38
dep. 14:38
17.2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 14:40
dep. 14:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 14:41
18.3 km
14:50 15:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 14:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 14:54
dep. 14:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 15:04
dep. 15:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:05
dep. 15:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 15:08
dep. 15:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 15:13
dep. 15:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 15:14
dep. 15:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 15:15
dep. 15:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 15:16
dep. 15:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 15:19
16.8 km
15:00 15:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 15:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 15:01
dep. 15:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 15:03
dep. 15:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 15:06
dep. 15:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 15:07
dep. 15:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 15:10
dep. 15:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 15:12
dep. 15:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 15:18
dep. 15:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:22
dep. 15:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 15:26
dep. 15:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:28
dep. 15:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 15:33
dep. 15:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 15:34
dep. 15:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 15:38
dep. 15:38
17.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 15:40
dep. 15:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 15:41
18.3 km
16:00 16:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 16:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:03
dep. 16:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:06
dep. 16:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:10
dep. 16:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:12
dep. 16:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:18
dep. 16:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 16:22
dep. 16:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:24
dep. 16:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 16:26
dep. 16:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:27
dep. 16:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:33
dep. 16:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:34
dep. 16:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:35
dep. 16:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 16:37
dep. 16:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 16:38
dep. 16:38
17.2 km
arr. 16:39
dep. 16:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 16:40
dep. 16:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 16:41
18.3 km
16:20 16:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 16:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:24
dep. 16:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:28
dep. 16:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:32
dep. 16:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:34
dep. 16:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 16:35
dep. 16:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:43
dep. 16:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:44
dep. 16:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:45
dep. 16:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 16:46
dep. 16:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 16:47
dep. 16:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 16:49
16.8 km
17:00 17:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 17:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 17:01
dep. 17:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 17:03
dep. 17:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 17:06
dep. 17:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 17:07
dep. 17:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 17:10
dep. 17:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 17:12
dep. 17:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 17:18
dep. 17:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 17:22
dep. 17:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 17:26
dep. 17:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:27
dep. 17:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:28
dep. 17:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 17:33
dep. 17:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 17:34
dep. 17:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 17:35
dep. 17:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 17:37
dep. 17:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 17:38
dep. 17:38
17.2 km
arr. 17:39
dep. 17:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 17:40
dep. 17:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 17:41
18.3 km
17:50 18:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 17:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 17:51
dep. 17:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:52
dep. 17:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 17:54
dep. 17:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 17:58
dep. 17:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 17:59
dep. 17:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 18:01
dep. 18:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:02
dep. 18:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:05
dep. 18:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 18:08
dep. 18:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:09
dep. 18:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:13
dep. 18:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:14
dep. 18:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:15
dep. 18:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 18:16
dep. 18:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 18:17
dep. 18:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 18:19
16.8 km
18:00 18:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 18:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 18:01
dep. 18:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 18:03
dep. 18:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 18:06
dep. 18:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 18:07
dep. 18:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 18:10
dep. 18:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:12
dep. 18:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:18
dep. 18:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:22
dep. 18:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:24
dep. 18:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 18:26
dep. 18:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:27
dep. 18:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:28
dep. 18:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:33
dep. 18:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:34
dep. 18:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:35
dep. 18:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 18:37
dep. 18:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 18:38
dep. 18:38
17.2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 18:40
dep. 18:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 18:41
18.3 km
19:00 19:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 19:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:01
dep. 19:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:03
dep. 19:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:05
dep. 19:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:06
dep. 19:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:10
dep. 19:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:12
dep. 19:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:18
dep. 19:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 19:22
dep. 19:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 19:26
dep. 19:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 19:27
dep. 19:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 19:33
dep. 19:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 19:35
dep. 19:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 19:37
dep. 19:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 19:38
dep. 19:38
17.2 km
arr. 19:39
dep. 19:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 19:40
dep. 19:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 19:41
18.3 km
19:20 19:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 19:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:21
dep. 19:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:28
dep. 19:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:32
dep. 19:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:34
dep. 19:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 19:35
dep. 19:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 19:43
dep. 19:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 19:45
dep. 19:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 19:46
dep. 19:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 19:47
dep. 19:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 19:49
16.8 km
20:00 20:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 20:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 20:03
dep. 20:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 20:05
dep. 20:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 20:06
dep. 20:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 20:10
dep. 20:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 20:12
dep. 20:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 20:18
dep. 20:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 20:22
dep. 20:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 20:26
dep. 20:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:27
dep. 20:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:28
dep. 20:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:33
dep. 20:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:34
dep. 20:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 20:37
dep. 20:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 20:38
dep. 20:38
17.2 km
arr. 20:39
dep. 20:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 20:40
dep. 20:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 20:41
18.3 km
20:50 21:19 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 20:50
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 20:51
dep. 20:51
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 20:54
dep. 20:54
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 20:56
dep. 20:56
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 20:58
dep. 20:58
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 20:59
dep. 20:59
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 21:01
dep. 21:01
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 21:02
dep. 21:02
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 21:05
dep. 21:05
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 21:13
dep. 21:13
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 21:14
dep. 21:14
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 21:15
dep. 21:15
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 21:16
dep. 21:16
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 21:17
dep. 21:17
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 21:19
16.8 km
21:00 21:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 21:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 21:01
dep. 21:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 21:02
dep. 21:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 21:03
dep. 21:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 21:06
dep. 21:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 21:07
dep. 21:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 21:10
dep. 21:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 21:12
dep. 21:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:18
dep. 21:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 21:22
dep. 21:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:24
dep. 21:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 21:26
dep. 21:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 21:27
dep. 21:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:28
dep. 21:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 21:33
dep. 21:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 21:34
dep. 21:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 21:35
dep. 21:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 21:37
dep. 21:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 21:38
dep. 21:38
17.2 km
arr. 21:39
dep. 21:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 21:40
dep. 21:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 21:41
18.3 km
22:20 22:49 (00:29)
DubokoOS Posavski Partizani
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 22:20
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 22:21
dep. 22:21
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 22:26
dep. 22:26
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 22:28
dep. 22:28
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 22:29
dep. 22:29
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 22:31
dep. 22:31
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 22:32
dep. 22:32
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 22:34
dep. 22:34
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 22:35
dep. 22:35
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 22:38
dep. 22:38
10 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:39
dep. 22:39
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:43
dep. 22:43
13.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:44
dep. 22:44
14.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:45
dep. 22:45
14.8 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 22:46
dep. 22:46
15.2 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 22:47
dep. 22:47
15.7 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 22:49
16.8 km
23:00 23:41 (00:41)
DubokoSolunskog fronta
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Mostanica, Duboko
dep. 23:00
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 23:01
dep. 23:01
1.5 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 23:02
dep. 23:02
2 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 23:03
dep. 23:03
2.7 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 23:05
dep. 23:05
4 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 23:06
dep. 23:06
4.6 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 23:07
dep. 23:07
5.1 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 23:10
dep. 23:10
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 23:12
dep. 23:12
7.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 23:18
dep. 23:18
7.8 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 23:22
dep. 23:22
8.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 23:24
dep. 23:24
9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 23:26
dep. 23:26
10.3 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 23:27
dep. 23:27
11.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 23:28
dep. 23:28
11.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:30
dep. 23:30
12.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 23:33
dep. 23:33
14.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 23:34
dep. 23:34
15.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 23:35
dep. 23:35
15.6 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 23:37
dep. 23:37
16.8 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 23:38
dep. 23:38
17.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
17.5 km
Obrenovac, Slobodana Tankovica
arr. 23:40
dep. 23:40
17.9 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 23:41
18.3 km

Naselja Mala Mostanica i Obrenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Mostanica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.