Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mala Krsna - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 08.07.2020.
04:32 06:17 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 04:32
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
7 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:17
66 km
06:05 07:45 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:05
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
40 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
66 km
06:27 08:05 (01:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:27
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
40 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:05
66 km
12:32 14:17 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 12:32
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:17
66 km
16:24 18:03 (01:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 16:24
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
40 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:03
66 km
17:32 19:11 (01:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:32
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
40 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
66 km
Mala Krsna - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
04:32 06:17 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 04:32
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
7 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:17
66 km
06:05 07:45 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:05
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
40 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
66 km
06:27 08:05 (01:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:27
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
40 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:05
66 km
12:32 14:17 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 12:32
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:17
66 km
16:24 18:03 (01:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 16:24
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
40 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:03
66 km
17:32 19:11 (01:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:32
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
25 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
28 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
35 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
40 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
66 km

Naselja Mala Krsna i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 38min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Krsna je u 04:32 h, dok je poslednji polazak u 17:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.