Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mala Ivanca - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:45 06:06 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 04:45
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 04:47
dep. 04:47
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 04:49
dep. 04:49
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 04:51
dep. 04:51
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 04:52
dep. 04:52
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 04:54
dep. 04:54
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 04:57
dep. 04:57
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Popovic, Drumine
arr. 05:02
dep. 05:02
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 05:04
dep. 05:04
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 05:05
dep. 05:05
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:08
dep. 05:08
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:09
dep. 05:09
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:10
dep. 05:10
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:13
dep. 05:13
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:15
dep. 05:15
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:17
dep. 05:17
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:19
dep. 05:19
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:26
dep. 05:26
20.8 km
arr. 05:27
dep. 05:27
21.5 km
arr. 05:28
dep. 05:28
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:31
dep. 05:31
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:35
dep. 05:35
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:38
dep. 05:38
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:41
dep. 05:41
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:43
dep. 05:43
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 05:45
dep. 05:45
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 05:47
dep. 05:47
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 05:50
dep. 05:50
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 05:51
dep. 05:51
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 05:55
dep. 05:55
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:00
dep. 06:00
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:04
dep. 06:04
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:06
45.1 km
05:45 07:06 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 05:45
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 05:49
dep. 05:49
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 05:52
dep. 05:52
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 05:54
dep. 05:54
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:57
dep. 05:57
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Popovic, Drumine
arr. 06:02
dep. 06:02
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:04
dep. 06:04
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:08
dep. 06:08
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 06:09
dep. 06:09
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 06:15
dep. 06:15
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 06:17
dep. 06:17
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 06:19
dep. 06:19
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 06:21
dep. 06:21
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 06:26
dep. 06:26
20.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
21.5 km
arr. 06:28
dep. 06:28
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:31
dep. 06:31
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:35
dep. 06:35
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:38
dep. 06:38
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:41
dep. 06:41
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:43
dep. 06:43
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:50
dep. 06:50
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:51
dep. 06:51
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:55
dep. 06:55
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:00
dep. 07:00
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:04
dep. 07:04
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:06
45.1 km
06:20 07:25 (01:05)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 06:20
Mala Ivanca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
4.7 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
5.2 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
6.7 km
Transped (Vrcin), Transped
arr. 06:58
dep. 06:58
33.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:15
dep. 07:15
39.1 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:22
dep. 07:22
42.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:25
44.1 km
07:40 09:01 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 07:40
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 07:44
dep. 07:44
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:47
dep. 07:47
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:49
dep. 07:49
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 07:52
dep. 07:52
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Popovic, Drumine
arr. 07:57
dep. 07:57
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:59
dep. 07:59
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:03
dep. 08:03
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:04
dep. 08:04
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:05
dep. 08:05
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:10
dep. 08:10
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:12
dep. 08:12
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:14
dep. 08:14
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:16
dep. 08:16
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:18
dep. 08:18
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:21
dep. 08:21
20.8 km
arr. 08:22
dep. 08:22
21.5 km
arr. 08:23
dep. 08:23
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:26
dep. 08:26
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:33
dep. 08:33
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:36
dep. 08:36
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:38
dep. 08:38
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:40
dep. 08:40
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 08:42
dep. 08:42
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:45
dep. 08:45
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:46
dep. 08:46
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:50
dep. 08:50
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 08:55
dep. 08:55
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:59
dep. 08:59
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:01
45.1 km
09:50 11:11 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 09:50
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 09:52
dep. 09:52
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 09:54
dep. 09:54
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 09:57
dep. 09:57
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 09:59
dep. 09:59
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 10:02
dep. 10:02
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 10:05
dep. 10:05
6 km
Popovic, Drumine
arr. 10:07
dep. 10:07
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 10:09
dep. 10:09
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 10:10
dep. 10:10
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 10:13
dep. 10:13
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 10:14
dep. 10:14
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 10:15
dep. 10:15
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 10:18
dep. 10:18
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:20
dep. 10:20
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:22
dep. 10:22
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 10:26
dep. 10:26
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 10:28
dep. 10:28
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:31
dep. 10:31
20.8 km
arr. 10:32
dep. 10:32
21.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:36
dep. 10:36
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:40
dep. 10:40
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:43
dep. 10:43
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:46
dep. 10:46
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:48
dep. 10:48
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:50
dep. 10:50
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:52
dep. 10:52
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:55
dep. 10:55
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:56
dep. 10:56
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 11:00
dep. 11:00
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 11:05
dep. 11:05
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:09
dep. 11:09
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:11
45.1 km
11:41 12:47 (01:06)
PekaraBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Pekara
dep. 11:41
Mala Ivanca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
0.5 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
1.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
3.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
Mali Požarevac, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
6.2 km
Mali Požarevac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
7.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:37
dep. 12:37
40.1 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 12:42
dep. 12:42
42.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:43
dep. 12:43
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:47
45.1 km
12:00 13:21 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 12:00
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 12:09
dep. 12:09
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Popovic, Drumine
arr. 12:17
dep. 12:17
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:19
dep. 12:19
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:20
dep. 12:20
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:23
dep. 12:23
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 12:24
dep. 12:24
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 12:25
dep. 12:25
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 12:28
dep. 12:28
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 12:30
dep. 12:30
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 12:32
dep. 12:32
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 12:36
dep. 12:36
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 12:41
dep. 12:41
20.8 km
arr. 12:42
dep. 12:42
21.5 km
arr. 12:43
dep. 12:43
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 12:46
dep. 12:46
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 12:50
dep. 12:50
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:53
dep. 12:53
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:56
dep. 12:56
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:58
dep. 12:58
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 13:00
dep. 13:00
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 13:02
dep. 13:02
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 13:05
dep. 13:05
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 13:06
dep. 13:06
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 13:10
dep. 13:10
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:15
dep. 13:15
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:19
dep. 13:19
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:21
45.1 km
13:41 14:47 (01:06)
PekaraBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Pekara
dep. 13:41
Mala Ivanca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
0.5 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
1.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
3.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
5.7 km
Mali Požarevac, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
6.2 km
Mali Požarevac, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
7.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:37
dep. 14:37
40.1 km
Beograd (Belgrade), Drinska
arr. 14:42
dep. 14:42
42.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:43
dep. 14:43
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:47
45.1 km
15:45 17:06 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 15:45
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 15:47
dep. 15:47
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 15:57
dep. 15:57
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Popovic, Drumine
arr. 16:02
dep. 16:02
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:08
dep. 16:08
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:09
dep. 16:09
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:10
dep. 16:10
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:13
dep. 16:13
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:15
dep. 16:15
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:17
dep. 16:17
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:19
dep. 16:19
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:21
dep. 16:21
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:26
dep. 16:26
20.8 km
arr. 16:27
dep. 16:27
21.5 km
arr. 16:28
dep. 16:28
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:31
dep. 16:31
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:35
dep. 16:35
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:38
dep. 16:38
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:41
dep. 16:41
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:43
dep. 16:43
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:45
dep. 16:45
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 16:47
dep. 16:47
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:50
dep. 16:50
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:51
dep. 16:51
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 16:55
dep. 16:55
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:00
dep. 17:00
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:04
dep. 17:04
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:06
45.1 km
17:00 18:21 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 17:00
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 17:07
dep. 17:07
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 17:12
dep. 17:12
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 17:15
dep. 17:15
6 km
Popovic, Drumine
arr. 17:17
dep. 17:17
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 17:19
dep. 17:19
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 17:20
dep. 17:20
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:23
dep. 17:23
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:24
dep. 17:24
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:25
dep. 17:25
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:30
dep. 17:30
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:34
dep. 17:34
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:36
dep. 17:36
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:38
dep. 17:38
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:41
dep. 17:41
20.8 km
arr. 17:42
dep. 17:42
21.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:46
dep. 17:46
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:50
dep. 17:50
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:53
dep. 17:53
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:56
dep. 17:56
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:58
dep. 17:58
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:00
dep. 18:00
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:02
dep. 18:02
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:06
dep. 18:06
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:10
dep. 18:10
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 18:15
dep. 18:15
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:19
dep. 18:19
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:21
45.1 km
17:30 18:35 (01:05)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 17:30
Mala Ivanca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
2.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
4.7 km
Mali Požarevac, 1
arr. 17:40
dep. 17:40
5.2 km
Mali Požarevac, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
6.7 km
Transped (Vrcin), Transped
arr. 18:08
dep. 18:08
33.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:25
dep. 18:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:32
dep. 18:32
42.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:35
44.1 km
19:00 20:21 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 19:00
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 19:02
dep. 19:02
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 19:04
dep. 19:04
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 19:06
dep. 19:06
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 19:07
dep. 19:07
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 19:09
dep. 19:09
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 19:12
dep. 19:12
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Popovic, Drumine
arr. 19:17
dep. 19:17
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:19
dep. 19:19
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:23
dep. 19:23
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:24
dep. 19:24
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 19:25
dep. 19:25
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:30
dep. 19:30
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:32
dep. 19:32
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:34
dep. 19:34
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 19:36
dep. 19:36
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 19:38
dep. 19:38
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 19:41
dep. 19:41
20.8 km
arr. 19:42
dep. 19:42
21.5 km
arr. 19:43
dep. 19:43
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 19:46
dep. 19:46
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 19:50
dep. 19:50
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:53
dep. 19:53
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 19:56
dep. 19:56
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 19:58
dep. 19:58
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:00
dep. 20:00
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 20:02
dep. 20:02
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:05
dep. 20:05
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:06
dep. 20:06
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:10
dep. 20:10
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:15
dep. 20:15
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:19
dep. 20:19
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:21
45.1 km
21:00 22:21 (01:21)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Ivanca, Okretnica
dep. 21:00
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 21:02
dep. 21:02
0.4 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 21:04
dep. 21:04
1.3 km
Mala Ivanca, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
1.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
2.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:07
dep. 21:07
2.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:09
dep. 21:09
3.6 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 21:12
dep. 21:12
4.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Popovic, Drumine
arr. 21:17
dep. 21:17
7.2 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 21:20
dep. 21:20
8.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
9.7 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:23
dep. 21:23
10.7 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:24
dep. 21:24
11.5 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:25
dep. 21:25
12.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
13.9 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:30
dep. 21:30
14.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:32
dep. 21:32
15.8 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:34
dep. 21:34
16.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:36
dep. 21:36
17.9 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
18.9 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:41
dep. 21:41
20.8 km
arr. 21:42
dep. 21:42
21.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
22.3 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:46
dep. 21:46
24.4 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:50
dep. 21:50
27.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 21:53
dep. 21:53
29.1 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 21:56
dep. 21:56
30.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 21:58
dep. 21:58
31.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 22:00
dep. 22:00
32.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 22:02
dep. 22:02
33.9 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 22:05
dep. 22:05
35.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 22:06
dep. 22:06
36.3 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 22:10
dep. 22:10
37.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 22:15
dep. 22:15
40.9 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:19
dep. 22:19
43.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:21
45.1 km

Naselja Mala Ivanca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Ivanca je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.