Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Makresane - Mudrakovac timetable

sunday, 08.12.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Makresane - Mudrakovac timetable
Departures on: monday, 09.12.2019.
06:25 06:54 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 06:25
Makresane, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
0.6 km
Makresane, S2
arr. 06:30
dep. 06:30
1.8 km
Makresane, S1
arr. 06:31
dep. 06:31
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 06:32
dep. 06:32
2.7 km
Dedina, DR
arr. 06:34
dep. 06:34
3.2 km
Dedina, M
arr. 06:36
dep. 06:36
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:38
dep. 06:38
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:43
dep. 06:43
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:47
dep. 06:47
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:49
dep. 06:49
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
10.5 km
Mudrakovac
arr. 06:54
11 km
07:30 07:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 07:30
Makresane, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 07:35
dep. 07:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 07:39
dep. 07:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 07:43
dep. 07:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:48
dep. 07:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:54
dep. 07:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:55
dep. 07:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 07:59
11 km
08:30 08:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 08:30
Makresane, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 08:35
dep. 08:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 08:36
dep. 08:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 08:37
dep. 08:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 08:39
dep. 08:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 08:41
dep. 08:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 08:43
dep. 08:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:46
dep. 08:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:48
dep. 08:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:49
dep. 08:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:52
dep. 08:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:54
dep. 08:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:55
dep. 08:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 08:59
11 km
10:30 10:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 10:30
Makresane, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 10:35
dep. 10:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 10:39
dep. 10:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 10:41
dep. 10:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 10:43
dep. 10:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:46
dep. 10:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:48
dep. 10:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:49
dep. 10:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:54
dep. 10:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:55
dep. 10:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 10:59
11 km
11:30 11:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 11:30
Makresane, Skola
arr. 11:32
dep. 11:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 11:36
dep. 11:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 11:37
dep. 11:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 11:39
dep. 11:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 11:41
dep. 11:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 11:43
dep. 11:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:46
dep. 11:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:48
dep. 11:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:49
dep. 11:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:51
dep. 11:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:54
dep. 11:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 11:59
11 km
12:30 12:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 12:30
Makresane, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 12:39
dep. 12:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 12:41
dep. 12:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 12:43
dep. 12:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:46
dep. 12:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:54
dep. 12:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 12:59
11 km
13:30 13:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 13:30
Makresane, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 13:36
dep. 13:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 13:37
dep. 13:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 13:39
dep. 13:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 13:41
dep. 13:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 13:43
dep. 13:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:48
dep. 13:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:51
dep. 13:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:52
dep. 13:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:54
dep. 13:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:55
dep. 13:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 13:59
11 km
14:30 14:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 14:30
Makresane, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 14:36
dep. 14:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 14:37
dep. 14:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 14:39
dep. 14:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 14:41
dep. 14:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 14:43
dep. 14:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:46
dep. 14:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:48
dep. 14:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:52
dep. 14:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:54
dep. 14:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:55
dep. 14:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 14:59
11 km
15:30 15:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 15:30
Makresane, Skola
arr. 15:32
dep. 15:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 15:37
dep. 15:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 15:39
dep. 15:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 15:43
dep. 15:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:48
dep. 15:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:52
dep. 15:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 15:59
11 km
18:30 18:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 18:30
Makresane, Skola
arr. 18:32
dep. 18:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 18:36
dep. 18:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 18:39
dep. 18:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 18:41
dep. 18:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:43
dep. 18:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:48
dep. 18:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:49
dep. 18:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:51
dep. 18:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:52
dep. 18:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:54
dep. 18:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:55
dep. 18:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 18:59
11 km
19:30 19:59 (00:29)
S3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makresane, S3
dep. 19:30
Makresane, Skola
arr. 19:32
dep. 19:32
0.6 km
Makresane, S2
arr. 19:35
dep. 19:35
1.8 km
Makresane, S1
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Dedina, FAG
arr. 19:37
dep. 19:37
2.7 km
Dedina, DR
arr. 19:39
dep. 19:39
3.2 km
Dedina, M
arr. 19:41
dep. 19:41
3.7 km
Bivolje, Bivolje
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
6.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:48
dep. 19:48
7.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:51
dep. 19:51
8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:52
dep. 19:52
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:54
dep. 19:54
9.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:55
dep. 19:55
9.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
10.5 km
Mudrakovac
arr. 19:59
11 km

Naselja Makresane i Mudrakovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Makresane je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.