Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Makce - Kucevo timetable

thursday, 18.07.2019.
06:55 07:30 (00:35)
Krak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 06:55
Velika Bresnica
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Rabrovo
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Misljenovac
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Ljesnica
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
16 km
Turija kod Kuceva, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:18
dep. 07:18
19 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:22
dep. 07:22
22 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:30
27 km
10:34 11:11 (00:37)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 10:34
Velika Bresnica
arr. 10:37
dep. 10:37
2 km
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
12 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
20 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
27 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
28 km
11:39 12:15 (00:36)
Krak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 11:39
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
2 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
10 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
12 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
16 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
20 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
27 km
13:49 14:25 (00:36)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 13:49
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Rabrovo
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Misljenovac
arr. 14:03
dep. 14:03
10 km
Ljesnica
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Sena
arr. 14:11
dep. 14:11
16 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:16
dep. 14:16
20 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:25
27 km
16:00 16:29 (00:29)
Krak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 16:00
Velika Bresnica
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Rabrovo
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Misljenovac
arr. 16:10
dep. 16:10
10 km
Ljesnica
arr. 16:12
dep. 16:12
12 km
Sena
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 16:20
dep. 16:20
21 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:29
27 km
16:19 16:56 (00:37)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 16:19
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
16 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
27 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
28 km
18:51 19:31 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 18:51
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
1 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
27 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
28 km
20:39 21:15 (00:36)
Krak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 20:39
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
2 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
4 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
8 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
12 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
16 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
20 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
24 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
27 km

Naselja Makce i Kucevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Makce je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 20:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.