Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Rudna Glava timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 07:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 06:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:48
dep. 06:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:55
dep. 06:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 07:05
dep. 07:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 07:09
dep. 07:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 07:11
dep. 07:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 07:15
dep. 07:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 07:18
dep. 07:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:20
dep. 07:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:22
25.7 km
07:30 08:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 07:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:48
dep. 07:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 08:05
dep. 08:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:09
dep. 08:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:11
dep. 08:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:15
dep. 08:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 08:18
dep. 08:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:20
dep. 08:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 08:22
25.7 km
10:15 10:41 (00:26)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
24 km
14:30 15:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 14:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:48
dep. 14:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 15:04
dep. 15:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 15:05
dep. 15:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 15:09
dep. 15:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 15:11
dep. 15:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 15:15
dep. 15:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 15:18
dep. 15:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:20
dep. 15:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 15:22
25.7 km
15:30 16:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 15:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 15:48
dep. 15:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:05
dep. 16:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:11
dep. 16:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:15
dep. 16:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 16:18
dep. 16:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 16:20
dep. 16:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 16:22
25.7 km
16:30 17:11 (00:41)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 16:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:41
dep. 16:41
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:51
dep. 16:51
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:52
dep. 16:52
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:56
dep. 16:56
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:58
dep. 16:58
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 17:02
dep. 17:02
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 17:09
dep. 17:09
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 17:11
25.7 km
22:30 23:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 22:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:34
dep. 22:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:40
dep. 22:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:48
dep. 22:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 22:55
dep. 22:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 23:04
dep. 23:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 23:05
dep. 23:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 23:09
dep. 23:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 23:11
dep. 23:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 23:15
dep. 23:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 23:18
dep. 23:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 23:20
dep. 23:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 23:22
25.7 km
23:30 00:22 (00:52)
Bus stationBegluk
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 23:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 23:34
dep. 23:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 23:40
dep. 23:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 23:48
dep. 23:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 23:55
dep. 23:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 23:58
dep. 23:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 00:04
dep. 00:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 00:05
dep. 00:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 00:09
dep. 00:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 00:11
dep. 00:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 00:13
dep. 00:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 00:15
dep. 00:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 00:18
dep. 00:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 00:20
dep. 00:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 00:22
25.7 km

Naselja Majdanpek i Rudna Glava su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.