Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Kucevo timetable

friday, 19.07.2019.
04:45 05:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:14
dep. 05:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:16
dep. 05:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 05:24
dep. 05:24
34 km
Voluja
arr. 05:26
dep. 05:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 05:28
dep. 05:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:31
dep. 05:31
40 km
Neresnica
arr. 05:36
dep. 05:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:45
50 km
05:40 06:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 05:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 06:14
dep. 06:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 06:18
dep. 06:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
40 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
50 km
06:20 07:38 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 06:20
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
6.4 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 06:37
dep. 06:37
8.2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 06:42
dep. 06:42
12.1 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 06:51
dep. 06:51
18.8 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 06:53
dep. 06:53
20.3 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 06:59
dep. 06:59
23.9 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 07:01
dep. 07:01
25.3 km
Brodica, Zeleznik
arr. 07:03
dep. 07:03
26.9 km
Brodica, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
30.9 km
Voluja, Krst
arr. 07:12
dep. 07:12
32.6 km
Voluja
arr. 07:15
dep. 07:15
34.5 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 07:17
dep. 07:17
36 km
Neresnica, Popovac
arr. 07:20
dep. 07:20
37.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 07:24
dep. 07:24
40 km
Neresnica
arr. 07:27
dep. 07:27
41.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 07:29
dep. 07:29
42.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 07:32
dep. 07:32
44.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
46.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:38
47.9 km
08:53 09:56 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:53
Brodica, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
16 km
Voluja, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
20 km
Kucevo, Railway station
arr. 09:56
33 km
12:40 13:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 12:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 13:08
dep. 13:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 13:14
dep. 13:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 13:18
dep. 13:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 13:24
dep. 13:24
34 km
Voluja
arr. 13:26
dep. 13:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:28
dep. 13:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:31
dep. 13:31
40 km
Neresnica
arr. 13:36
dep. 13:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
50 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 13:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 14:08
dep. 14:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 14:14
dep. 14:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Voluja
arr. 14:26
dep. 14:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:28
dep. 14:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
50 km
14:00 15:18 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 14:00
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
6.4 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 14:17
dep. 14:17
8.2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 14:22
dep. 14:22
12.1 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 14:31
dep. 14:31
18.8 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 14:33
dep. 14:33
20.3 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 14:39
dep. 14:39
23.9 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 14:41
dep. 14:41
25.3 km
Brodica, Zeleznik
arr. 14:43
dep. 14:43
26.9 km
Brodica, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
30.9 km
Voluja, Krst
arr. 14:52
dep. 14:52
32.6 km
Voluja
arr. 14:55
dep. 14:55
34.5 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:57
dep. 14:57
36 km
Neresnica, Popovac
arr. 15:00
dep. 15:00
37.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 15:04
dep. 15:04
40 km
Neresnica
arr. 15:07
dep. 15:07
41.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 15:09
dep. 15:09
42.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 15:12
dep. 15:12
44.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
46.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 15:18
47.9 km
14:53 16:10 (01:17)
Ravna reka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Ravna reka
dep. 14:53
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
11 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
31 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
38 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
45 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
47 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
61 km
15:30 16:48 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 15:30
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
6.4 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 15:47
dep. 15:47
8.2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 15:52
dep. 15:52
12.1 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 16:01
dep. 16:01
18.8 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 16:03
dep. 16:03
20.3 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 16:09
dep. 16:09
23.9 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 16:11
dep. 16:11
25.3 km
Brodica, Zeleznik
arr. 16:13
dep. 16:13
26.9 km
Brodica, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
30.9 km
Voluja, Krst
arr. 16:22
dep. 16:22
32.6 km
Voluja
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 16:27
dep. 16:27
36 km
Neresnica, Popovac
arr. 16:30
dep. 16:30
37.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 16:34
dep. 16:34
40 km
Neresnica
arr. 16:37
dep. 16:37
41.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 16:39
dep. 16:39
42.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 16:42
dep. 16:42
44.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:48
47.9 km
17:10 18:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 17:10
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Blagojev Kamen
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:44
dep. 17:44
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:48
dep. 17:48
27 km
Brodica, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
29 km
Voluja, Krst
arr. 17:54
dep. 17:54
34 km
Voluja
arr. 17:56
dep. 17:56
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:58
dep. 17:58
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 18:03
dep. 18:03
40 km
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
50 km
17:35 18:38 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:35
Brodica, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
16 km
Voluja, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
20 km
Kucevo, Railway station
arr. 18:38
33 km
18:48 20:18 (01:30)
OŠC
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 18:48
Majdanpek, Bus station
arr. 18:50
dep. 19:00
2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
8.4 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 19:17
dep. 19:17
10.2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 19:22
dep. 19:22
14.1 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 19:35
dep. 19:35
23.4 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 19:39
dep. 19:39
25.9 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 19:41
dep. 19:41
27.3 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:43
dep. 19:43
28.9 km
Brodica, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
32.9 km
Voluja, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
34.6 km
Voluja
arr. 19:55
dep. 19:55
36.5 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:57
dep. 19:57
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 20:00
dep. 20:00
39.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 20:04
dep. 20:04
42 km
Neresnica
arr. 20:07
dep. 20:07
43.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 20:09
dep. 20:09
44.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 20:12
dep. 20:12
46.4 km
Kucevo, Bus station
arr. 20:18
49.9 km
22:00 23:18 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 22:00
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
6.4 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 22:17
dep. 22:17
8.2 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 22:22
dep. 22:22
12.1 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 22:31
dep. 22:31
18.8 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 22:33
dep. 22:33
20.3 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 22:39
dep. 22:39
23.9 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 22:41
dep. 22:41
25.3 km
Brodica, Zeleznik
arr. 22:43
dep. 22:43
26.9 km
Brodica, Intersection
arr. 22:49
dep. 22:49
30.9 km
Voluja, Krst
arr. 22:52
dep. 22:52
32.6 km
Voluja
arr. 22:55
dep. 22:55
34.5 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 22:57
dep. 22:57
36 km
Neresnica, Popovac
arr. 23:00
dep. 23:00
37.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 23:04
dep. 23:04
40 km
Neresnica
arr. 23:07
dep. 23:07
41.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 23:09
dep. 23:09
42.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 23:12
dep. 23:12
44.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 23:15
dep. 23:15
46.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 23:18
47.9 km

Naselja Majdanpek i Kucevo su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.